Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

On 10.6.2021. at 13:02, halloween said:

Kratka recenzija za Lidlov UV insect killer aparat: uspeo je da namami jednu muvu u svoj depozit. Posle 24 sata sam odvrnula dno gde bi trebalo da se sakupljaju uginuli insekti, ona jedna jedina muva je izletela i otišla.

 

Skoro iz zezanja uzeo onaj za 499 domaćih apoena, onaj što stoji u utičnici. Žena juče ujutru izbacila kamaricu komaraca i nekih sitnih bubica.

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Gde je tačno ta lokacija na futoškom putu?

 

 

 pored GSP-a tamo gde je bio rasadnik Zelenila...treba jos da zavrse prilaze i pesacke prelaze ali su zbog toga posekli ceo 1 drvored platana :mad:

 

misim kada ga vec grade ja taj cekam da se otvori jer ce mi biti najblizi i na domet i biciklom...

Link to comment

Grcki sir od koze koji pakuju u svoju robnu marku je sasvim ok. Vec 4 vecere jedem salatu paradajz-krastavac-crveni luk-masline-maslinovo ulje-svež bosiljak, plus taj sir i tost hleb. 

Njam.

  • +1 3
Link to comment

Da prijavim da je onaj limeni "ketler" popustio[emoji769] i ozbiljno curi voda. Što je vrlo problematično jer je u funkcionisanje uključena i struja...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 14.6.2021. at 18:24, vookela said:
On 14.6.2021. at 17:35, tonyk said:
Neki kažu Telep, neki liman 5. smile.png
Ona livada kod okretnice

Izmedju okretnice i mornarice

 

 

jbte pa to je bas lepa i velika zelena povrsina,cak ima i skoro posadjenih mladica drveca :(

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...