Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

može direktno u neka jela, kao neki gulaš recimo, da zaljuti i zaslani

lepo ide sa kiselim mlekom, ili jogurton, da se doda malo, pa onda kada jedeš nešto azijsko ili afričko, možeš lepo da poliješ tim kao umakom, ili da umačeš vruć pita leba

ili da malo razrediš, pa namažeš pile pre pečenja u rerni

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, zorglub said:

Kako je koristite?

Nekako mi najbolje ide sa piletinom. Slikaću ti recept iz Birtije kad se vratim doma.

A ugođaj je i sam praviti harissu :)

Link to comment
Nekako mi najbolje ide sa piletinom. Slikaću ti recept iz Birtije kad se vratim doma.
A ugođaj je i sam praviti harissu [emoji4]
E jeste nije prekomplikovano napraviti..
No odveć sam lenj.
BTW, nemojte se zbuniti, pakovanje je plastična tuba ko pasta za zube. Ali ne preporučujem da perete zube sa njom.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

uzela, i harise i dzemica od ruze. poshli smo kao hitan sluchaj da uzmemo kornfleksa i, dobro, te harise shto sam se ja uzmuvala. ne smem da kazem shta smo sve navukli i koje pare :isuse: :ph34r:

ja harisu mutim u jogurt, kao blagi sosic... to je jedini varijetet ljutog koji moji podnose, inache sve moram sama.

uzeli i bamija dve tegle. probao neko?

sent from bubamoto







Link to comment

Ee dobro je to slatko od ruza, mada je pre dzemic sto kazes. Skoro sam ga tek otvorila.

U cetvrtak i dani Azije i dani Spanije, mada od ovog drugog nema nesto previse proizvoda, baljda im preteklo od proslog puta pa da se ne baci (gledajte datume).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...