Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Osvežavajuće piće na bazi vina sa ukusom manga, Grazzano Hugo, 6,9% vol  250 dinara. Što bi se reklo- žensko piće. Preporuke, nadam se da će ga imati tokom leta za popodne/veče na  terasi.

Ima i plav kao s Marsa, sa ukusom borovnice, ali mango mi je bolji.

Edited by halloween
Link to comment

sto se tice one price o rokovima...juce(27.05) sam kupila maslac po redovnoj ceni i na redovnom mestu kome je rok trajanja do 05.06

nisam gledala ali ipak..

Link to comment

Ponavljam se, ali bas zbog takvih artikala treba da bude utisnut datum proizvodnje. Nije nebitno da li je taj puter proizveden pre 6 meseci ili pre 10 dana. 

Link to comment
Ponavljam se, ali bas zbog takvih artikala treba da bude utisnut datum proizvodnje. Nije nebitno da li je taj puter proizveden pre 6 meseci ili pre 10 dana. 

Apsolutno!

Ne znam kako zakon ne nalaze da MORA da stoje utisnuta oba datuma ili se ovi muljatori i mutivode ovdasnje ne drze toga.

 

 

Ranije je recimo Imlekov puter imao bas kratak rok, ocigledno tada bez hemije neke velike. Sada kazu da je duzi, ne znam ne kupujem ga vise, ali bez obzira mora da stoje oba datuma.

Proizvodi iz uvoza koliko znam imaju oba i na meni je da odlucim da li cu da ih kupim, kao sto sam cesto i radila.

 

 

Link to comment

Ove nedelje im je mesano u akciji, nazalost nisam uspeo da nadjem grcke sarmice ali sam zato dosta povoljno uzeo engleski cedar i francuski bri. Javim kada bude pala degustacija.

Link to comment

Dvojica molera opremljena merdevinama idu ka novim lepim zgradama Skoda salona na Trosarini, preko puta Lidla. Jedan objasnjava drugom- kvadrat u ovim zgradama je bio 1650 evra u izgradnji, a sad kad je izgradjen Lidl 1950 evra. 

 

Mogu misliti, idealna lokacija za zivot po merilima random babe iz Kumodraza sa unucicima i ostalog zivlja kome je jedina preokupacija kako da se najede.

 

Link to comment

Kumpili za vreme nemackih dana onaj njihov ciz kejk i ispekli ga veceras i odlican je. E pitanje kako se cuva ostatak sto ne izedosmo? U frizider ili?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...