Jump to content

linda, srbinov prozor u svet egzotike...

gospa buba

Recommended Posts

Jeremija
On 2.4.2021. at 2:22, Mil@n said:

Kupio neku piletinu zamrznutu, tj rolovano meso a unutra neki sos od paradajza i još nešto.. Ima tri šnicle, nije baš jeftino /oko 350 valjda/, ali je naravno fucking preukusno. 

Odlično je, kao neka vrsta mini karadjordjevih šnicla, samo sa piletinom. Ako se dobro sećam, osim paradajza ima i nekih travki u filu...

• Replies 1,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

177

• Jumanji

147

• gospa buba

98

• Frank Pembleton

73

Top Posters In This Topic

Popular Posts

to znači da voliš zrelija i punija vina. i to je super kad znaš svoj ukus. onda ćeš verovatno voleti i primitivo iz Puglie, možda dobre dalmatnske plavce (mada, skupi su uglavnom i često previše grubi

Kasica kupljena!!! Sinoc se neobjasnjivo pojavile u lindi i zvao sam zeta koji radi tamo kao obezbedjenje da mi uzme dva komada, jednu za ceru mi a drugu za  bratanicu. Tako da je poklon za novu

Posted Images

Da, neki zeleniš.

I tu dolazimo do prvog problema između mene i Linde, neke stvari na koje sam se navukao nisu standardan deo asortimana, a to nije lepo, da nas navuku na nešto i onda više nema :sad:

Jeremija

E, to su bili dani italijanske kuhinje, sad nema, hteo sam i ja da napunim zamrzivač...  :D

Inače mi najviše nedostaju dani meksičke ( i delimično američke) kuhinje, razni (pohovani) sirevi, feferone, testo sa kukuruzom... uglavnom ih stavljaju u tzv. boxove, pa se tako i nazivaju...

Frank Pembleton

Odoh do linde da vidim onaj "radni sto" za majstorisanje.
Računam da nije toliko privlačan da ga razgrabe.

.... Shiit has hit the fan!

Cenim da ćeš ga naći, bez obzira što je cena povoljna u odnosu na druge "marke".

Ja imam dva, jedan davno kupio i retko upotrebljavao, jer za "jače sile" nije stabilan, a drugi kupio u đuture otkupu alata od babe koja je prodavala od premilog dede alat.

Za neke lakše majstorske operacije, ono prerezati parče letve, ploče laminata...itd može biti zgodan ako imaš mesta gde da stoji kad ga ne upotrebljavaš. Više mi služi kao pokretni stočić na koji stavljam alat dok radim nešto na glavnom stolu gde mi je fiksiran masivan šrafštok.