Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Cenim da ćeš ga naći, bez obzira što je cena povoljna u odnosu na druge "marke".

 

Ja imam dva, jedan davno kupio i retko upotrebljavao, jer za "jače sile" nije stabilan, a drugi kupio u đuture otkupu alata od babe koja je prodavala od premilog dede alat.

Za neke lakše majstorske operacije, ono prerezati parče letve, ploče laminata...itd može biti zgodan ako imaš mesta gde da stoji kad ga ne upotrebljavaš. Više mi služi kao pokretni stočić na koji stavljam alat dok radim nešto na glavnom stolu gde mi je fiksiran masivan šrafštok.

Link to comment
" userid="9780"] Cenim da ćeš ga naći, bez obzira što je cena povoljna u odnosu na druge "marke".
 
Ja imam dva, jedan davno kupio i retko upotrebljavao, jer za "jače sile" nije stabilan, a drugi kupio u đuture otkupu alata od babe koja je prodavala od premilog dede alat.
Za neke lakše majstorske operacije, ono prerezati parče letve, ploče laminata...itd može biti zgodan ako imaš mesta gde da stoji kad ga ne upotrebljavaš. Više mi služi kao pokretni stočić na koji stavljam alat dok radim nešto na glavnom stolu gde mi je fiksiran masivan šrafštok.
Ma da, ono kad ti fali "treća ruka", ne mogu više da se dovijam, "drži nogom, sedi ovde" itd

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Uzeo "radni sto".
Dobro je što je potpuno rasklopljen pa je lak za nošenje kući.
Danas bio lep dan za šetnju pa sam malo blejao po bloku klupicama i takoto, pa nisam sklapao.


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
35 minutes ago, Frank Pembleton said:

Uzeo "radni sto".
Dobro je što je potpuno rasklopljen pa je lak za nošenje kući.
Danas bio lep dan za šetnju pa sam malo blejao po bloku klupicama i takoto, pa nisam sklapao.

čestitam.

izvanredno korisna stvar. dok ga nisam imao (kupljen pre mnogo leta u "uradi sam") u stanu sam petljao po trpezarijskom stolu.  mana mu je bila što su radne ploče bile od medijapana pa su nekom prilikom, preopterećene, pukle. zamenjene hrastovim istih dimenzija i rasporedom rupa.

zadovoljan nam bio na mnogaja ljeta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...