Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Dvesta i nešto dindži pola litre redovne (mlečne) slatke pavlake za šlag, upravo umutila pola da mi ide oz neki jabuka tart odgore onako po kašika.. Stavila na parče tarta jednu kašiku i nastavila da veslam po šlagu. Dobar je, lepo se umuti, nije sapunjast ... baš dobar. Nadam se samo da neće nestati, i nadam se da će ući u redovnu ponudu. Kontam da ipak napakujem frižider, trebaće, dolazi vreme jagoda.

 

Link to comment
15 minutes ago, hansolo said:

Dvesta i nešto dindži pola litre redovne (mlečne) slatke pavlake za šlag, upravo umutila pola da mi ide oz neki jabuka tart odgore onako po kašika.. Stavila na parče tarta jednu kašiku i nastavila da veslam po šlagu. Dobar je, lepo se umuti, nije sapunjast ... baš dobar. Nadam se samo da neće nestati, i nadam se da će ući u redovnu ponudu. Kontam da ipak napakujem frižider, trebaće, dolazi vreme jagoda.

 

Upravo sam ga stavila na Pavlovu, odličan je, i mislim da je od prošlog meseca u redovnoj ponudi.

Edited by makondo
  • +1 1
Link to comment

Lepo, uzeću. Kupio sam neki Red Pepper namaz od ljutih paprika, nikad u životu nisam jeo nešto ovoliko slano. Nemam idej s čime to da jedem sad, pošto na sendvičima ili samo sa hlebom ne ide zbog tog ukusa.

Link to comment
On 26.3.2021. at 11:07, halloween said:

Knedle sa kupusom i pečurkama,  spremno za 5 minuta. Ukus mu je lepo izbalansiran,  recept je star 500 godina tj. vidi se da je starinsko jelo ali kao da je neko mislio na mene dok je smišljao.

Danas smo kupili ovo. Jel' praviš neki sos sa tim?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...