Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts


Ma nije spormo. Svake nedelje za nekog ima ponesto sto mu je bitno i bas to mu treba, znam da ponude nisu iste, ali se isto tako i ponavljaju.

No, ako su poceli da se pridrzavaju nekih mera, onda je zbog toga ovaj haos danima, samo prosle nedelje sam odustala zbog nenormalnih guzvi, bez mera. Kao da to ne treba da se podrazumeva, nego vlada da ti kaze koliko m² po coveku.

Link to comment
56 minutes ago, *edited by mod said:

Malo kasnim ali puna preporuka za bresaolu i deluxe Mocarelu u plastičnoj čaši.

Ta mocarela je bivolja, sasvim druga klasa od obične. Tj. ta je jedina prava. :wub:

Link to comment

ja htela juce da svartim po grcku fetu al se okrenula i kupila zlatarski sir u maxiju...ionako je te fete bilo mesecima posle akcije...

 

misim malo je bzvze sto zbog guzve nije dostupan lidl da se tako svrati po 1-2 stvari..

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, ivy said:

ja htela juce da svartim po grcku fetu al se okrenula i kupila zlatarski sir u maxiju...ionako je te fete bilo mesecima posle akcije...

 

misim malo je bzvze sto zbog guzve nije dostupan lidl da se tako svrati po 1-2 stvari..

Saće šaltere da otvore.

Edited by Ras
Link to comment

Knedle sa kupusom i pečurkama,  spremno za 5 minuta. Ukus mu je lepo izbalansiran,  recept je star 500 godina tj. vidi se da je starinsko jelo ali kao da je neko mislio na mene dok je smišljao.

Link to comment
Kakve su to knedle, daj sliku, pakovanja mislim smile.png

A mogao bi Lidl da promeni nesto u poslovanju stvarno, ajd salter, ali online prodaja nam treba




Nema šansi, to im je skupa[emoji769] operacija.
Mislim, ko zna, no kad nisu do sada...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 5.3.2021. at 21:51, Mil@n said:

Sad sam napravio pastu sa prelivom iz Linde sa ukusom dimljene slanine. Napravio kao i za ručak ali sam sve sad pojeo, ne sam oda je ukusno već košta i smešno nešto tipa 140 dinara ako se dobro sećam (možda je bila akcija). Da li da govorim da su Bariline duplo skuplje i duplo gore ukusom...

 

Naravno, čim sam se navukao, ljudi povukli iz prodaje, sad ubacili neki drugi brand. :sad:

Link to comment
27 minutes ago, halloween said:

Knedle sa kupusom i pečurkama,  spremno za 5 minuta. Ukus mu je lepo izbalansiran,  recept je star 500 godina tj. vidi se da je starinsko jelo ali kao da je neko mislio na mene dok je smišljao.


A ja mislio sam da su to chinese style dumplings što se kuvaju na pari :)

Link to comment
13 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nema šansi, to im je skupaemoji769.png operacija.
Mislim, ko zna, no kad nisu do sada...

.... Shiit has hit the fan!
 

Nema to ni ovde umene, uveli su da jedna kao neka kurirska sluzba ima i te svoje shopere i probao bi/cu ih ako moram... Prva porudzbina iznad 50€ besplatna dostava

 

Vidim u Nemacke daju prodaju online te njihove nejestive artikle

Link to comment
Nema šansi, to im je skupa[emoji769] operacija.
Mislim, ko zna, no kad nisu do sada...

.... Shiit has hit the fan!

pa skupo je i da im ostavim pare jednom u 2 meseca, a ne 3x mesechno. i ko zna koliko josh ljudi. ne znam kako im se ne isplati. ali hajde, ne umem ja mnogo u ekonomiju, nije to problem.

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...