Jump to content
IGNORED

Be i Ha


Tihajeza

Recommended Posts

Ko ide sjever ili gornja Dalmacija hr moze i da "skrene"  malo pa kozara, a od novog grada pa do bihaća i dole juznog prelaza ka hr una je fenomenalna, u hr kad se udje mogu odmah plitvička jezera mada je bolje ici preko srba ka kninu i obici izvor une, ima pješačiti  od parkinga stazom ali je odlično

 

Takođe jajce šipovo mrkonjić je prilično zanimljiv krug mada nije usput ovima u tranzitu, vodopadi, izvoriste sane, jezera i kamp koji se zove visitor centar pecka čini mi se, ima na fb pogledati. 

  • +1 1
Link to comment
On 4.9.2020. at 17:37, Ayatollah said:

Samo da se pohvalim jednim odličnim sedmodnevnim putovanjem u BiH, koje nam je upalo kada je otpala Bugarska zbog PCR testiranja

U subotu došli u Nesebar bez testova. Objaviše 1.9. da ne treba.

Edited by desboj
Link to comment
On 7.9.2020. at 14:37, desboj said:

U subotu došli u Nesebar bez testova. Objaviše 1.9. da ne treba.

Mi smo trebali da idemo 23.8, tako da nas to nije uhvatilo. Nema veze, biće još prilika...

Link to comment
  • 7 months later...

Ozbiljno se razmisljam da odem do Trebinja na 3 ili 4 noci, ova tema me skoro ubedila :D  Sta osim samog Trebinja moze da se obidje u blizoj okolini, do 100 km recimo?

Predlog za smestaj ne bi bilo lose da neko da, ovu Vilu Centar sam izgooglao nemaju mesta u terminu posle DJurdjevdana

 

Da li da probam da odem do  Dubrovnika sa autom  BG tablica ili da iznajmim kola na jedan dan?

 

Svi saveti su dobro dosli

Edited by Milosh76
Link to comment
35 minutes ago, Milosh76 said:

Da li da probam da odem do  Dubrovnika sa autom  BG tablica ili da iznajmim kola na jedan dan?

U Djubrovnikutm sa Bg tablama nikakvih problema, isprobano poprilicno puta poslednjih nekoliko godina...

Ali kao destinacija za opustanje - sta god se pod tim podrazumevalo - mozes slobodno i uBudvu... :) 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Milosh76 said:

Ozbiljno se razmisljam da odem do Trebinja na 3 ili 4 noci, ova tema me skoro ubedila :D  Sta osim samog Trebinja moze da se obidje u blizoj okolini, do 100 km recimo?

Predlog za smestaj ne bi bilo lose da neko da, ovu Vilu Centar sam izgooglao nemaju mesta u terminu posle DJurdjevdana

 

Da li da probam da odem do  Dubrovnika sa autom  BG tablica ili da iznajmim kola na jedan dan?

 

Svi saveti su dobro dosli

Što ne odeš u hotel Platane?

Mjesta ima a nije nešto skupo.

Trebinje ima idealnu poziciju. HN 40 km, DU 35 km.

Obavezno otiđi do Mostara. To je oko 100km, stiže se za oko sat i po.

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

Obavezno otiđi do Mostara. To je oko 100km, stiže se za oko sat i po.

Vidis, to mi nije palo na pamet... odlican predlog... kako tamo stoje u odnosu na BG tablice

 

P.S. da se razumemo, ne mislim da su ljudi u BiH rasisti, kriminalci, ludaci koji kad vide BG table polude i pozele da grebu limariju, buse gume, razbijaju stakla, ali stvano ne bih da rizikujem zbog par sati setnje po Mostaru, recimo. 

Link to comment
12 minutes ago, Milosh76 said:

Vidis, to mi nije palo na pamet... odlican predlog... kako tamo stoje u odnosu na BG tablice

 

P.S. da se razumemo, ne mislim da su ljudi u BiH rasisti, kriminalci, ludaci koji kad vide BG table polude i pozele da grebu limariju, buse gume, razbijaju stakla, ali stvano ne bih da rizikujem zbog par sati setnje po Mostaru, recimo. 

U Mostaru nećeš imati problema sa BG tablama sigurno.

Tamo Srbe, bilo iz Srbije ili BIH, niko ne doživljava.

Konflikt je između Hrvata i Bošnjaka.

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Milosh76 said:

Kakav je put od Visegrada do Trebinja? I sto se tice kvaliteta i sto se tice krivina, brdovitosti i sl?

Od Višegrada do Foče je ok. Ima dosta tunela, ali put je solidan.

Najgora je dionica od Foče do Gacka. Prolazi se kroz NP Sutjeska, priroda je predivna, ali je put uzak i krivudav.

Od Gacka do Trebinja je pristojan put.

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...