Jump to content
IGNORED

Čačak i Užice


Apollo Creed

Užice ili Čačak  

37 members have voted

  1. 1. Grad?



Recommended Posts

19 minutes ago, Marathonman said:

Od kako znam za sebe nisam imao poriv niti potrebu da se bilo kome dopadnem,

(....)

 

A ja imam taj poriv i pažljivo ga negujem. Odnosno, elitistički biram oko koga ću  se potruditi da postignem dopadanje. I naučio sam da ne verujem onima koji tvrde ovo što si upravo napisao. Ti želiš nekome da se dopadneš. Ako su te drugi razočarali, onda barem želiš sebi da se dopadneš a ničije sopstvo nije skroz samostalno.

 

Za ovo ostalo nemam šta da kažem, čitam zahvalno jer poznaješ materiju bolje nego ja.

Imao sam lepa iskustva i u Čačku i u Užicu. Bilo je i dobrih devojaka. Bilo je super i u Nišu ali to je, kontam, udaljenija regija? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Bujodrag
vrljavi prsti = slovne greške
Link to comment
  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • noskich

    20

  • Marathonman

    20

  • Bujodrag

    20

  • SDSG

    16

Rodbina sa majcine strane je kod Pozege, tacno svi pored Morave voze bicikl, pa i moja baba, onako u suknji. To mi je kao detetu delovalo jako neprimereno. Bicikl je rezervisan samo za decu, a ne za neozbiljne sredovecne zene, ako joj se negde ide, nek ide pesice.

 

 

Link to comment
18 hours ago, mei said:

 

 

Komplet lepinje iz Užica su super.

 

Ко није пробао комплет лепињу код Шуљаге тај није пробао ништа.

Link to comment

Pretražio sve starineke fotke, našao i halicinogeni strip koji smo devojka i ja crtali neke devedeset sedme ali nisam našao partu/umrlicu te prababe koja je umrla na stotom porodjaju. 

No, uzmite u ubzir, pošto u Beogradu neki vole da se hvale kako su tu genaracijama. I moji su tu generacijama ali to je značilo da su živeli prilično seljački život na imanju na periferiji i imali radnju i iznad nje neki stančić, verovatno kao moj pradeda. Dakle, seljak a ne ljuti urbani Beogradžanin. Ona serija Senke nad Balkanom, pa veći deo Beograda je bio kao ona Cigan mala. Aristokratske i bogate kuće su bile retkost. Moj ćale je igrao fudbal na goliće u Ruzveltovoj kao klinac. Toliko je saobraćaj bio gust. I pričao mi je o ledini gde su hvatali guštere a gde su sad izgradjeni tehnički fakultetti. Juče bilo.

Link to comment
3 minutes ago, Блок_64 said:

 

Ко није пробао комплет лепињу код Шуљаге тај није пробао ништа.

 

 

Nas su posle svirki stalno hranili komplet lepinjama, do te mere da sam naučio da im kažem: Za mene samo kajmak i pršut. Ali, ne znam ko ih je pravio. Razni su bili.

Link to comment
1 minute ago, Bujodrag said:

 

 

Nas su posle svirki stalno hranili komplet lepinjama, do te mere da sam naučio da im kažem: Za mene samo kajmak i pršut. Ali, ne znam ko ih je pravio. Razni su bili.

 

 

У праву комплет лепињу не иде пршута :bee:

Link to comment
25 minutes ago, Bujodrag said:

 

A ja imam taj poriv i pažljivo ga negujem. Odnosno, elitistički biram oko koga ću  se potruditi da postignem dopadanje. I naučio sam da ne verujem onima koji tvrde ovo što si upravo napisao. Ti želiš nekome da se dopadneš. Ako su te drugi razočarali, onda barem želiš sebi da se dopadneš a ničije sopstvo nije skroz samostalno.

 

Za ovo ostalo nemam šta da kažem, čitam zahvalno jer poznaješ materiju bolje nego ja.

Imao sam lepa iskustva i u Čačku i u Užicu. Bilo je i dobrih devojaka. Bilo je super i u Nišu ali to je, kontam, udaljenija regija? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

druga galaksija :fantom:

1 minute ago, Bujodrag said:

 

 

Nas su posle svirki stalno hranili komplet lepinjama, do te mere da sam naučio da im kažem: Za mene samo kajmak i pršut. Ali, ne znam ko ih je pravio. Razni su bili.

:isuse:

 

 

inace kad smo kod turistickih atrakcija

u sevojnu ima kafana gde se trosi 600-800 litara rakije mesecno

nista cudno da nije u pitanju limenka od svojih 10 metara kvadratnih :D

 

 

Link to comment
1 minute ago, Блок_64 said:

 

 

У праву комплет лепињу не иде пршута :bee:

svasta se vala ovde da procitati

odlicna je ovo tema

taman da se edukuju mase o ova dva bisera srbije :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

druga galaksija :fantom:

:isuse:

 

 

inace kad smo kod turistickih atrakcija

u sevojnu ima kafana gde se trosi 600-800 litara rakije mesecno

nista cudno da nije u pitanju limenka od svojih 10 metara kvadratnih :D

 

 

 

Gde me nadje,Kafana je nekih 300 metara od moje kuce.:D

Inace pored te kafane je zenski frizerski salon pa jebiga dok cekas zenu da prekratis vreme.

Link to comment
2 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

У праву комплет лепињу не иде пршута :bee:

 

 

Ja najbolje znam šta ide. Rukola, pržena slanina i pavlaka i masline.

 

Ne, stvarno, šta ide u "pravu", pretop i kajmak i jaja? Fali mi pršuta tu, jbg. A jaja smetaju.

Link to comment
7 minutes ago, Блок_64 said:

 

Gde me nadje,Kafana je nekih 300 metara od moje kuce.:D

Inace pored te kafane je zenski frizerski salon pa jebiga dok cekas zenu da prekratis vreme.

ih, meni to  baza kad sam dole :D

 

Just now, Bujodrag said:

Jebo or'ginal. Ja znam bolje. U komplet lepinju idu pršut, pretop, pršut, kajmak, pršut, ementaler, pršut, kajmak i listovi sveže zelene salate.

moze svasta, ali onda nije komplet lepinja

i meni bila suluda ta fasciniranost ercova lepinjom sa kajmakom, pretopom i jajem

ali jebes ga, nije da nije prijala u mnogim situacijama kad je uradjena kvalitetna podloga kakvom sljivom ili slicno :)

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...