Jump to content
IGNORED

Čačak i Užice


Apollo Creed

Užice ili Čačak  

37 members have voted

  1. 1. Grad?



Recommended Posts

2 hours ago, Marathonman said:

(.....)

Pbg, burazeru, nema ljutiš - šijemo vas za tri koplja po kvalitetu žemskinja. Ništa se ne može porediti s ugođajem kada ti Ercovka tijekom koitalne aktivnosti unjkavo šapne direkt u ušnu školjku: "Nemo ume...".          :vikleri: 

 

A koja vikne: "U mene, u mene, popila sam prašak"

To mi je navedeno kao neki lokalizam, možda iz tih krajeva ?

Link to comment
  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • noskich

    20

  • Marathonman

    20

  • Bujodrag

    20

  • SDSG

    16

:lol:

 

Ovaj topik polako postaje najbolji na ovom forumu.

 

Sad sam se setio da je malo falilo da dobijem batine kad sam u Mačkatu pitao da li imaju prasetinu.

Link to comment

Čačak samo zato što je bio bicikl friendly čak i bez biciklističih staza od davnina. Sećam se, kada sam kao dete išla u Čačak kod rođaka na specijalne slave (ateisti i komunisti, jedni su slavili kao slavu 29. novembar, a drugi 1. maj, događaji su bili kao klasične srpske slave sa svom rodbinom, prijateljima i hranom, ali bez svetaca :cool:), da je grad bio pun biciklista svih generacija. Možda je imalo više biciklista po kvadratnom metru nego u prosečnim srpskim gradovima. A sada imaju gradski rent-a bike :thumbsup:. Ovčarsko-Kablarska klisura i njeni srednjovekovni manastiri su vredni posete. 

 

Komplet lepinje iz Užica su super.

Edited by mei
komplet lepinje
Link to comment

@francuski sobar Sevojničanke su poznate kao brze na okidaču, tako da kruži fazon kako je neka skorijih godina otišla na Zakintos i tamo susrela nekog Brita, te se osamili u hotelskoj sobi u prionuli na bludne radnje. U jednom momentu, on je raspomamljeno upita: "May I jizz on your boobs, babe?". Dobio je adekvatan odgovor:

Spoiler

"Dela!"       :happy:

@Bujodrag Taj kontekst: "Moš slobodno ume, pop'la sam prašak..." više naginje na ivanjički ili ariljski senzibilitet. Ovdašnje prete kako će te njeni nabaciti na cirkular ako podglavi.

@noskich Ovaj prvi dokumentarac što si priložio je totalni fail. Otprilike poslednja osoba sa iole realnom životnom vizurom nešto pojašnjava. Omašenik opšte klase. Kao da Džoni Racković bude narator o Beogradu.      :unsure:

Link to comment

Ne znam odakle ti taj vokabular, rodjena sam u UE, zavrsila gimnaziju, nijedna zenska osoba koju znam tako ne govori. Mislim, znam otprilike kojim muskarcima su te doskocice bile smesne, uzicki rapalji i oni koji nisu iz UE pa sve preuvelucavaju, kao znaju bolje.

Edited by halloween
Link to comment
6 minutes ago, halloween said:

Ne znam odakle ti taj vokabular, rodjena sam u UE, zavrsila gimnaziju, nijedna zenska osoba koju znam tako ne govori. Mislim, znam otprilike kojim muskarcima su te doskocice bile smesne, uzicki rapalji i oni koji nisu iz UE pa sve preuvelucavaju, kao znaju bolje.

Ондај, тис когој уменежена...    :sleep:

I ona smatra kako se ovaj svet sastoji od stanara njenog solitera koji je 5 metara udaljen od zgrade Gimnazije - sve sami upitani&pristojni.

Očigledno nisi zamijetila kako ćeramo zajebanciju na ovom topiku, namerno i svesno se džiberišemo. Ovo je nadgornjavanje ko je veća kulovčina i rapalj: Ercov ili Grebić.

Link to comment
5 minutes ago, Marathonman said:

Ондај, тис когој уменежена...    :sleep:

I ona smatra kako se ovaj svet sastoji od stanara njenog solitera koji je 5 metara udaljen od zgrade Gimnazije - sve sami upitani&pristojni.

Očigledno nisi zamijetila kako ćeramo zajebanciju na ovom topiku, namerno i svesno se džiberišemo. Ovo je nadgornjavanje ko je veća kulovčina i rapalj: Ercov ili Grebić.

to je vise karakteristika licnosti nego mesta gde neko zivi.

inace, :puke: za ovu poslednju stranu.

 

Link to comment

OK, bataliću svoj poriv za kulovistikom.

Društveno povoljna ravan: Čačak se odlikuje tradicionalizmom Boškića&Co, a Užice ima veličanstvenu grupaciju urbanih gerilaca koji su lučonoše građanske misli i vaskolikog otpora primitivističkom poplavnom talasu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...