Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Meni je uvek bila misterija kako se Maja i Nata nikada nisu pokačile. Najbolje drugarice tokom svoje istorije prijateljstva skoro uvek imaju taj period kada se posvađaju na nož, pa ne pričaju danima, mesecima, pa i godinama, a onda se pomire i opet postanu najbolje drugarice ...

Edited by stoka
Link to comment
Meni je uvek bila misterija kako se Maja i Nata nikada nisu pokačile. Najbolje drugarice tokom svoje istorije prijateljstva skoro uvek imaju taj period kada se posvađaju na nož, pa ne pričaju danima, mesecima, pa i godinama, a onda se pomire i opet postanu najbolje drugarice ...
Misterije univerzuma...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
3 hours ago, aram said:

joj ona je sirota definicija za glupost

Meni se čini da je Nataša tu jedna od retkih koja dosta radi na sebi. 

Jeste bila katastrofalna na početku karijere, ali ono što sam u par navrata video zadnjih godina je skroz korektno, solidno vodila razgovor i bila dobro pripremljena.

Link to comment
Meni se čini da je Nataša tu jedna od retkih koja dosta radi na sebi. 
Jeste bila katastrofalna na početku karijere, ali ono što sam u par navrata video zadnjih godina je skroz korektno, solidno vodila razgovor i bila dobro pripremljena.
Na žalost moj utisak je obrnut, što više vreme prolazi to pokazujr koliko je "plitka"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...