Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Sinoć kod Ivana Dugalić.

Ozbiljan muzički nastup. Respekt.

 

A u međuvremenu Đura. Peva ludak jako dobro a i tekst mu je vrh :D, puštam mužu svaki dan :evilsmile:

 

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Fric iz Idijota u svojoj knjizi piše da je Bruno Langer kao predstavnik istarske filijale Hrvatske glazbene unije kasnih devedesetih i ranih dvehiljaditih pravio probleme oko gostovanja srpskih rokera u tom delu Hrvatske ...

 

Taj podatak zvuči prilično čudno s obzirom da se svi sa ove strane Dunava kunu u Bruna i rado ga zovu na sve domaće festivale ...

Link to comment
1 hour ago, stoka said:

Fric iz Idijota u svojoj knjizi piše da je Bruno Langer kao predstavnik istarske filijale Hrvatske glazbene unije kasnih devedesetih i ranih dvehiljaditih pravio probleme oko gostovanja srpskih rokera u tom delu Hrvatske ...



Prekjuče sam sličnu Fricovu izjavu čuo u nekoj RTS emisiji, prilično oštrim tonom izgovara kako ih je Bruno sabotirao.

Link to comment

Cudno, s obzirom na to da je kod Ivanovica insistirao da uvek treba govoriti Jugoslavija, a ne bivsa drzava i sl. hvalio kako su tamo svi srdacni... Ostavio je bas suprotan utisak

Edited by Giggsy
Link to comment
14 hours ago, Giggsy said:

Cudno, s obzirom na to da je kod Ivanovica insistirao da uvek treba govoriti Jugoslavija, a ne bivsa drzava i sl. hvalio kako su tamo svi srdacni... Ostavio je bas suprotan utisak

+1

 

a i mator je da bi bio licumuran™

Link to comment

Ko je bez greha, neka baci kamen prvi ...

 

Treba uvek pokušati razumeti okolnosti pod kojima ljudi čine neke stvari. Ljudi mnoge stvari čine iz straha, zato što su ucenjeni, obmanuti, prevareni, ljuti, zaljubljeni ... To su sve stanja kada čovek nije sasvim svoj ...

 

Ne postoji lični razlog zbog kojih bi branio Brunu, čak ga i ne poznajem lično, jedino što smo nedavno  slučajno odseli u istom hotelu ... Generalno, uvek je lakše osuditi ljude, teže ih je razumeti ...

Edited by stoka
Link to comment
  • 4 weeks later...
On 27.6.2019. at 9:44, aram said:

Dr Fricu uvek.


Dr. Fric za BH Dane:

 

Quote

“On je jedini muzičar iz Istre koji je svirao HDZ-u. On je za Tuđmana nastupao. To je čovjek koji je uvijek uz vlast. Kakav je bio sa Titom, takav je bio sa Tuđmanom. Vrlo je bio kritičan ka saradnji sa Srbijom, tražio da se ne nastupa, da ne dolaze srpski izvođači. Radio je nama velike probleme kada smo sa glumcem Igorom Galom organizirali Međunarodne dane ljudskih prava, pa doveli Ramba Amadeusa. Mi smo imali noćne more zbog pritiska te njegove udruge. Užasno ga je smetalo što mi nastupamo sa beogradskim bendovima po Ljubljani, slao je dopise da nam se ne emitiraju čak ni plaćeni oglasi. Prilično je čovjek pizdunski nastrojen. Linija manjeg otpora. Veoma je uskogrudan. Danas ga gledamo kako se u Srbiji slika sa najgorim četnicima. Ja bih se prije objesio nego uradio šta on radi. I danas i sutra ja ću biti sa istim ljudima. To su ljudi oko Partibrejkersa, Goblina, Električnog orgazma - oko normalnih, nekompromitiranih ljudi. Nije mi nikad palo na pamet veličat Boru Čorbu. Bruno se slika sa njim, a nas je maltretirao zbog koncerata sa Partibrejkersima”, brutalno direktno govori nekadašnji basista KUD Idijota.


Ostatak intervjua.
 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...