Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

18 hours ago, radisa said:

Pa naslov nema veze sa tekstom dole, ako je to ceo screenshot i verodostojan je...

 

U vesti je obeležavanje strsdanja srba, a ne proslava...

 

Verodostojan je, bar po meni, pošto sam ga ja napravio. :D

 

Sad da tražim ponovo link te idiotske vesti neću.

Link to comment
18 hours ago, Milosh76 said:

Kako laz? Valjda svi znamo da ce predsednik Hrvatske otici na tzv proslavu  ?

 

Kakvu proslavu? Čovek će otići na komemoraciju.

  • +1 1
Link to comment
Quote

Muškarac kojem je penis otpao zbog infekcije postao je prvi čovek kojem je novi polni organ presađen na ruku - ali odlaganja usred pandemije koronavirusa uticala su na to da mu polni organ na ruci stoji već četiri godine i nema izgleda da će se to uskoro promeniti.

 

Bonus video:

 

 

  • Haha 1
Link to comment
 
Verodostojan je, bar po meni, pošto sam ga ja napravio. [emoji3]
 
Sad da tražim ponovo link te idiotske vesti neću.
Ma radiši je iz nekog razloga problem da prihvati da je nova ozbiljno smeće [emoji38]
Link to comment
14 minutes ago, copkillah said:

Ma radiši je iz nekog razloga problem da prihvati da je nova ozbiljno smeće emoji38.png

Nije meni, nego Milošu... Meni je to jasno, od početka...

 

Ono ovo sa verodotojnošću sam se ograđivao, jer, jbg, svaka budala može da naravi neki fotoshop, i onda čovek ispadne budala kad komentariše nameštaljku...

Link to comment

U konkurenciji informera, kurira, alo, telegrafa, esspresa, srbijadanas, novas je na odlicnom poslednjem mestu.

 

A da povremeno imaju ispade poput gore citiranog, to niko ne spori

Link to comment

Samo se iz knjiga Hegela i Kanta možemo informisati. Moramo naterati svakog birača da pročita Kritiku čistog uma, inače nema sreće. 
 

Saopštenja bez prethodne recenzije u naučnom časopisu sa impaktom 10 ne objavljivati. 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
48 minutes ago, copkillah said:

Ali bottom line je valjda da iako su manje smeće od nabrojanih i dalje su smrdljivo smeće.

 

 

Koji medijski portal u Srbiji nije smeće, za tebe?

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

 

Koji medijski portal u Srbiji nije smeće, za tebe?

Vrlo teško pitanje, iskreno, pogotovo ako sve portale gledaš u globalu, tj ne izdvajaš sportski deo od ostatka portala :D N1, BBC, Mondo sam nekad tolerisao ali je solidno požuteo u poslednje vreme, jbg kad se zbratimiš sa Kurirom to tako ide. U principu skoro i da nemaš nešto što nije smeće, tj ili je klikbejt smeće ili je smeće u funkciji vlasti. Ne znam da li sam nešto propustio, verovatno nisam, ti mi pomozi :D 

 
 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...