Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

GLupo pitanje, ali, odakle je Obucina? Jako mi se svidja njen naglasak, netipican za beogradske i beogradizovane naglaske, ukalupljene, koje vidjamo na televizoru.

  • +1 1
Link to comment

Jeste. Ovde se spominju valjevski mediji u kojima je radila još kao klinka.

 

Quote

Radila sam sa 12 godina dečju emisiju na Radio Patku, već sa 15 nisam imala dilemu šta želim da budem, a ubrzo posle toga pisala sam i za list “Napred”.

novosti.rs/vesti/scena.147.html:616334-Jelena-Obucina-Novinarstvo-je-krov-koji-prokisnjava

Link to comment

Neki od naših najboljih istraživačkih novinara koje znam i imam na društvenim mrežama prate najgore treš stranice, kao izvor informacija, tipa ona srpska Brajtbart govna

Link to comment
6 hours ago, msv said:

Da, još nije odlajkovala stranice Omladine SNS Valjevo (4 komada), Saveta za bezbednost SNS, Darka Glišića i Nikole Selakovića. Nema smisla... :D

 

Eh, to ne priznajemo jer je već spada u njenu bg fazu :D

 

Inače, što se govora tiče, može biti da je uticaj i B. Bašta, tamo je rođena (ne znam do kada živela). Poznajem je iz srednjoškolskih dana, omladinskog programa radio va, već tada je zvučala ozbiljno a govorila "čistije" od 90% dece iz va. 

Link to comment
19 hours ago, pacey defender said:

GLupo pitanje, ali, odakle je Obucina? Jako mi se svidja njen naglasak, netipican za beogradske i beogradizovane naglaske, ukalupljene, koje vidjamo na televizoru.

ima jedna novinarka koja se povremeno javlja na n1 iz valjeva, milena kuzmanović. audio bensedin. obožavam da je slušam.

Link to comment
4 hours ago, slepa živana said:

ima jedna novinarka koja se povremeno javlja na n1 iz valjeva, milena kuzmanović. audio bensedin. obožavam da je slušam.

 

uh, i nju znam iz perioda radio valjeva, inače je sa uba. uglavila se tada preko sps-a i nema se šta o njoj pohvalno reći iz perioda 90-ih. možda sada zvuči prijatno ali je interno bila upamćena po biserima ekvivalentnim vazduplohovu, ili opet ovdašnjem novijem konradu.

Link to comment
31 minutes ago, msv said:

Zanimljivo, sarađivala je i sa RSE poslednjih godina.

 

 

da, ali očito su i njihovi kriterijumi sada (verovatno i malo duže) "daj šta daš". nije ona novinarski nepismena (mislim da je baš žurnalistiku završila) već je više beskičmenjak. uostalom, sad su svi ti neuhlebljeni "žrtve" banditskih privatizacija.

Link to comment
17 hours ago, variola said:

 

uh, i nju znam iz perioda radio valjeva, inače je sa uba. uglavila se tada preko sps-a i nema se šta o njoj pohvalno reći iz perioda 90-ih. možda sada zvuči prijatno ali je interno bila upamćena po biserima ekvivalentnim vazduplohovu, ili opet ovdašnjem novijem konradu.

šta da kažem... srpski jezik joj je besprekoran. to je danas retkost.

Link to comment
ne sviđa mi se obućina, ima onaj tipičan rts-ovski manir da pretjerano objašnjava, valjda vjerujući da se obraća kretenima
Oni su tako "spakovali" taj PD...
I Dimitrijević isto tako.
Mene ti uvodi smaraju za medalju.
Oni zapravo ne znaju šta hoće.
Frka im je da "odustanu" od dnevnih događanja, a hteli bi da ih gledaoci odvoje od vesti u 19h na N1...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...