Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Snimak mora da se iščisti od svega onoga što potpada pod udar internet zakonodavstva. Tu se, pre svega, misli na pauze za reklamne blokove, ali i na inserte iz emisija sa drugih televizija koji se emituju u okviru jedne rubrike, a koji ne mogu da ostanu u verziji emisije namenjenoj za mrežu ...

Edited by stoka
Link to comment

Razumem to, ali Kesiceva emisija je subotom u 9, a ja uvek gledam vec u nedelju oko 7 ujutru, znaci oni to odrade mnogo brze, a ovima treba tri dana

Edited by Giggsy
Link to comment
8 hours ago, Giggsy said:

Razumem to, ali Kesiceva emisija je subotom u 9, a ja uvek gledam vec u nedelju oko 7 ujutru, znaci oni to odrade mnogo brze, a ovima treba tri dana

Pa da, ali ljudstvo kojim raspolažu Prva/O2 i NovaS je neuporedivo...

Link to comment

To realno nije nikakav posao. Možda je takva politika firme, da bi se dalo na ekskluzivnosti, kao i da bi se malo pogurale i reprize, jer očigledno da nova.s i nema neke jake sadržaje, pa to što ima mora da gura.

Link to comment
2 hours ago, dvb-t manijak said:

To realno nije nikakav posao. Možda je takva politika firme, da bi se dalo na ekskluzivnosti, kao i da bi se malo pogurale i reprize, jer očigledno da nova.s i nema neke jake sadržaje, pa to što ima mora da gura.

Pa i meni je to bila prva pretpostavka zašto kasne...

A inače svaki "posao" jeste posao kad ga uopšte nisi predvideo u planiranju 😉 

Link to comment

veseljko otpao?

 

 

slušao/gledao ih jednom, promašili temu onoliko. u stvari nisu temu toliko promašili koliko medij

Link to comment

pa nije televizičan format, sa voditeljima koji sve vreme gledaju u laptopove

 

a i Veseljko nije za zabavni program. mada je imao svojih momenanata, npr kad je pričao da na grbu Srbije umesto orlova treba da bude dvoglavi noj, sa obe glave zabijene u pesak.. :sleep:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...