Jump to content
Sign in to follow this  
radisa

Građanski protesti u Srbiji 2018

КОЛИКО ЧЕСТО ИДЕТЕ НА ПРОТЕСТЕ   

134 members have voted

1. 1. Стварно, колико

• Био/ била скоро на свим
      22
    • Био/ била на већини
      28
    • Понекад идем
      44
    • Не идем никада
      48
  2. 2. 2. Исто питање за људе ван Србије или оне који из неких разлога не могу да иду

• Ишао/ ишла бих стално
      19
    • Ишао/ ишла бих повремено
      11
    • Не бих ишао/ишла
      11
    • Питање се не односи на мене - одговорио сам под 1
      100

Recommended Posts

dragance
1 hour ago, Leia said:

Naravno da treba, ne u smislu da bi ga sad lincovali nego da se utvrdi odgovornost i promeni losa praksa. 

Naravno da treba linčovati, jer takva govna neće ništa naučiti, već će samo menjati stranke i nastavljati pustošiti i krasti do iznemoglosti ako nema konsekvenci.

Parafraziram: gilja je najbolja medicina na svetu. Die beste.

ToniAdams

bilo kakav oblik odgovornosti bi bio fini dasak vetra u ovoj ucmaloj sredini. al jebiga, mi smo postmoderna.

Leia
52 minutes ago, dragance said:

Naravno da treba linčovati, jer takva govna neće ništa naučiti, već će samo menjati stranke i nastavljati pustošiti i krasti do iznemoglosti ako nema konsekvenci.

Parafraziram: gilja je najbolja medicina na svetu. Die beste.

Eh sad, to je moglo ‘45. kad smo jos bili ljudi. Sada smo mlitavi pristojnity pa u najboljem slucaju moze eventualno malo tvorza...

djordje geprat
2 hours ago, Leia said:

Tako je, ako poslazemo greske hronoloski prvo bi bio izostanak lustracije, a posle toga i moze da se dogodi samo ovo o cemu ja pricam, izbor izmedju zla i goreg.

U svakom slucaju, odgovornost je na onima koji nisu obavili svoj deo posla i resetovali drustvo nakon pada Milosevica, a ne na onima koji su im ukazali poverenje a onda gledali talove sa Dacicem, visegodisnje sakrivanje ratnih zlocinaca od Haga i korupciju na sve strane.

mislim da je Dr V.K. zajednički imenitelj za boldovano. a da je narodu bio ponuđen bilo ko drugi milošević bi, možda, i dan danas vladao.

Leia
2 hours ago, djordje geprat said:

mislim da je Dr V.K. zajednički imenitelj za boldovano. a da je narodu bio ponuđen bilo ko drugi milošević bi, možda, i dan danas vladao.

Taj je trebao biti brzometno skrajnut u neki Institut za istrazivanje ruda i gubljenje vremena cim je poceo da zateze oko bitnih stvari.

Eto ako nekad budete imali prilike da glasate za mene obecavam da necu biti ni neodlucna ni sentimentalna :fantom:

djordje geprat

posledica nakaradnog stava da u parlamentarnom sistemu veći legitimitet ima neposrednim glasanjem izabrani predsednik u odnosu na vladu. preuzeto od miloševića, nastavlja se do danas. ustavna ovlašćenja tu nisu bitna.

javi mi listu na kojoj si da znam. imaš moj glas na neviđeno.

Caligula
44 minutes ago, Leia said:

Taj je trebao biti brzometno skrajnut u neki Institut za istrazivanje ruda i gubljenje vremena cim je poceo da zateze oko bitnih stvari.

Eto ako nekad budete imali prilike da glasate za mene obecavam da necu biti ni neodlucna ni sentimentalna :fantom:

Pa nije on sam pa da ga skrajnu, iza njega stoje svi kriminalci i paravojske koje je zastitio. Nije Djindjic poginuo na skijanju nego su ga ubili ovi koje je VK zastitio kada je trebalo.

Oni bi cutke gledali kako Djiki "skrajnjuje" VK u institut?

Ah ta carobna rec lustracija, kao da to prosto pozelis i milioneri&mafija se prosto pomire sa tim, jebiga, oce Djindjic da nas pozatvara/pozabranjuje, necemo valjda da ga ubijemo, radije cemo u bajbok. Isto ovo vazice i kada Vucic bude padao, kakva crna lustracija na Balkanu u ovoj trulezi od institucija.

Edited by Caligula

Caligula

:heart:

odlicna atmosfera veceras

gospa buba

shta ja znam, navikli smo vec :hihi:

sent from bubamoto

gsb

Super je bilo... tamo negde u zadnjim redovima levo...

Anonymous

Pa ima ljudi ponovo.

E jesmo čudan narod, izgleda da treba da zahladni da bi ljudi demostrirali, +20 nije izazov.

Caligula

Ja isao samo zbog Marinike :heart:

Btw sad vidim na vestima da su neki civili stitili ulaz u skupstinu, da je bilo koskanja i onda Bosko poceo da vice "ustanak, ustanak"...