Jump to content
radisa

Građanski protesti u Srbiji 2018

КОЛИКО ЧЕСТО ИДЕТЕ НА ПРОТЕСТЕ   

133 members have voted

1. 1. Стварно, колико

• Био/ била скоро на свим
      22
    • Био/ била на већини
      28
    • Понекад идем
      44
    • Не идем никада
      47
  2. 2. 2. Исто питање за људе ван Србије или оне који из неких разлога не могу да иду

• Ишао/ ишла бих стално
      19
    • Ишао/ ишла бих повремено
      11
    • Не бих ишао/ишла
      11
    • Питање се не односи на мене - одговорио сам под 1
      99

Recommended Posts

Leia
3 minutes ago, Caligula said:

Pa jeste, kada je Tadic otisao u populizam i milovao krave, pa je onda druga Srbija zgadjena crtala pimpeke umesto da glasa.

Srbija je slozen organizam, tu je MIle ali tu su i ostale grupe ove bolestine od drzave.

Meni je neverovatno da se provlaci teza kako je Mile kaznio zute zato sto su mu ukrali CD iz auta ali ne kaznjava balavog i ekipu koji skidaju tockove i vade motor.

Nemoguce! :ohmy:

Time Crisis
4 minutes ago, Caligula said:

Meni je neverovatno da se provlaci teza kako je Mile kaznio zute zato sto su mu ukrali CD iz auta ali ne kaznjava balavog i ekipu koji skidaju tockove i vade motor.

Kaznili su ga pre svega oni koji su neću reći pametniji, ali svakako informisaniji. A Mileta su poveli da i on skida točkove.

gospa buba
31 minutes ago, namenski said:

Si ti mozda cula za onu 'da se samo Mile budala 2x na isti kamen...'

Nista licno, naravno. :D

naravno, uvek mozemo da ne radimo nishta.

Anduril
13 hours ago, Caligula said:

Elegantno preskaces da ovi prvi prave ratove, dele narod na patriote i izdajnike, za jednog srbina streljaju sto muslimana, ubijaju Curuvije i Ibanovice i Stambolice i Dade Vujasinovic, prete, ne dozvoljavaju slobodne izbore i vec sta sve ne. Pa su ipak drazi Miletu.

Sto se gadjenja i vredjanja tice cude me tvoje opaske, mnogo ga je vise (ponovo) sa radikalske strane, ali Mile voli da se valja u blatu, da voda opanke po dvoristu dok mu turcin siluje zenu, da od svoje sirotinje cutke i ponizno daje 200 000 000 miliona eura vucicu za neku shupu iz koje emituje Kopernikus, da govori "Slobo mi te volimo", da ljubi televizor sa kojeg mu vucic prezrivo porucuje da su SVI DRUGI BOLJI OD NJEGA (bese se Turcinu uvlacio onomad i zahvaljivao sto nas je pokorio i naucio necemu?).

Ne, treba Djindjic da se uvlaci u dupe majmunima koji su glasali za Milosevica i ratove 10 godina, da im se ulaguje i umiljava ... jok more, objasnjavao im je bas kako treba, kao deci, kroz alegorije i lekcije o Drzavi koje moze da shvati i mali Perica. Ako je to nipodastavanje onda jebiga, bolje je 100x od vucicevog "populizma".

Covece, zasto gubis vreme na objasnjavanje "sve je to isto" ekipi? Pali iz zemlje negde gde tako ne razmislja vecina ako je ikako moguce.

Neka ljudi uzivaju u svojoj "sve je to isto" realnosti - verovatno nikad ni nece shvatiti a mnogi su i sami zapalili ali, znas ono Henryjevo. 

Caligula
20 minutes ago, Anduril said:

Covece, zasto gubis vreme na objasnjavanje "sve je to isto" ekipi? Pali iz zemlje negde gde tako ne razmislja vecina ako je ikako moguce.

Neka ljudi uzivaju u svojoj "sve je to isto" realnosti - verovatno nikad ni nece shvatiti a mnogi su i sami zapalili ali, znas ono Henryjevo. 

Mator sam za bekstvo a i nada umire poslednja.

edit: dok pisem ovo, zena zove frizera da zakaze, kazu joj iz salona da je zapalio preko. Ovo postaje kao neki film o uvodu u nacizam jbt

Edited by Caligula

namenski
18 minutes ago, gospa buba said:

naravno, uvek mozemo da ne radimo nishta.

A forum, a tviter?! :ohmy:

Edit: e, slusaj, da batalimo ovo

kaligulisanje, ako se s tobom

posvadjam oko politike, onda Srbiji spasa nema :D

gospa buba
3 minutes ago, namenski said:

A forum, a tviter?! :ohmy:

Edit: e, slusaj, da batalimo ovo

kaligulisanje, ako se s tobom

posvadjam oko politike, onda Srbiji spasa nema :D

moraju da ti se bash poklope parametri pa da ti se iznapominjem oko politike, a to je dosta teshko :hihi:

namenski
1 minute ago, gospa buba said:

moraju da ti se bash poklope parametri pa da ti se iznapominjem oko politike, a to je dosta teshko :hihi:

+1

:tongue:

Caligula
9 minutes ago, namenski said:

e, slusaj, da batalimo ovo kaligulisanje

zasto kaligulisanje, slabo sam ja ovde video akademsku raspravu :fantom:

namenski
4 minutes ago, Caligula said:

zasto kaligulisanje, slabo sam ja ovde video akademsku raspravu :fantom:

A kako bi je ti kaligulsone i video kada su ti akademski kriterijumi i metode megatrendovski... :fantom:

U narodu poznati kao 'vatanje na galamu ili ne radi ono lep, nego uporan...

Caligula

Takvi pokrecu svet moj namenski, ti si tu samo statistika Capture.JPG.e87ac12c2ae13158a49a18793c308428.JPG

Jimmy Kowalski
44 minutes ago, adam said:

nista ja ne preskacem. ni djindjic ni milosevic ne ulaze u ovu pricu.

mile se umio, dozvao pameti i uredno u nekoliko navrata glasao za tadica i ds ali je iz nekog volsebnog razloga odjednom i iz cista mira okrenuo curak naopako i postao taj tvoj ponizni mile koji se valja u blatu.  

a nasi heroji sede po raznim upravnim odborima, kancelarijama za kreativno lapanje drzavnog novca i kaficima i krckaju tesko zaradjenu kintu pitajuci se sta su to oni pogresno uradili. malo se kao aktiviraju od izbora do izbora pa kad puknu ne mogu da se nacude sto ih mile nije glasao.

opet ponavljam, najmanje 5 godina ozbiljnog, mukotrpnog, svakodnevnog rada na terenu ako se sutra pocne. sve ostalo je sviranje kurcu.  

Stalno ta prica o terenskom radu koji sigurno daje rezultate, ali kao niko nece da zavrne rukave i zato opozicija lose prolazi na izborima. I da ostavimo po strani nesposobne  stranke i lidere koji su vec bili na vlasti, pa im prosecni gradjanin ne veruje. Zasto taj prosecni gradjanin nije prethodnih godina zdusno podrzao aktivnosti lokalnih pokreta? Oni su upravo i nastali na talasu "svi su vas (i nas) drugi izdali". Zato sto zabole prosecnog gradjanina za njihove aktivnosti. Zato je za neke od njih i cenzus na lokalu nepremostiva prepreka, ako predju cenzus to je ogroman uspeh, ali i plafon u ovom trenutku.

Imas hrabrog Aleksandra Obradovica, trebalo bi celo Valjevo da se digne na noge da ga podrzi, ali Valjevo spava. Nema ko da pozove? Ne, moze da zove Lokalni front, moze SZS, okupice se 100-ak ljudi max, ostali se prave ludi. Sramotno ponasanje Valjevaca. Sramotno ponasanje ljudi u Lucanima. Rados Milovanovic je upravo po njihovoj meri, zato je i direktor vec 40 godina. Sramotna podrska Jutki, Simonovicu... Vecina ljudi jednostavno ne zeli promene..

Kao sto je nedavno lepo sumirano:

On 25.11.2019. at 8:56, Šumejker-Levi 9 said:

SLINA JE MILE KOJI JE USPEO

99% foruma i ja se slažemo sa ovim. Mile je već druga stvar. Sećate se kad je Velja Ilić onomad šutnuo novinara, pa je išla priča "Vređao mu je brata, i ja bih tako uradio"?

Garantujem da 50% Mileta vidi sebe poput Sline Seniora (tzv. Slinior): "I ja bih voleo da mi je sin mudo, pa da mi nabaci posao i kintu".

Dokle god Srbin vidi sebe kako zarađuje u nekoj muljavini ili kombinaciji, dotle će podržavati iste takve takve na vlasti. Simple as that.

I još jednom: SLINA JE MILE KOJI JE USPEO

namenski
3 minutes ago, Caligula said:

Takvi pokrecu svet moj namenski, ti si tu samo statistika Capture.JPG.e87ac12c2ae13158a49a18793c308428.JPG

Nemoj vise da ga pokrecete akoboga znate :cry:

Frank Pembleton
7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Stalno ta prica o terenskom radu koji sigurno daje rezultate, ali kao niko nece da zavrne rukave i zato opozicija lose prolazi na izborima. I da ostavimo po strani nesposobne  stranke i lidere koji su vec bili na vlasti, pa im prosecni gradjanin ne veruje. Zasto taj prosecni gradjanin nije prethodnih godina zdusno podrzao aktivnosti lokalnih pokreta? Oni su upravo i nastali na talasu "svi su vas (i nas) drugi izdali". Zato sto zabole prosecnog gradjanina za njihove aktivnosti. Zato je za neke od njih i cenzus na lokalu nepremostiva prepreka, ako predju cenzus to je ogroman uspeh, ali i plafon u ovom trenutku.

Imas hrabrog Aleksandra Obradovica, trebalo bi celo Valjevo da se digne na noge da ga podrzi, ali Valjevo spava. Nema ko da pozove? Ne, moze da zove Lokalni front, moze SZS, okupice se 100-ak ljudi max, ostali se prave ludi. Sramotno ponasanje Valjevaca. Sramotno ponasanje ljudi u Lucanima. Rados Milovanovic je upravo po njihovoj meri, zato je i direktor vec 40 godina. Sramotna podrska Jutki, Simonovicu... Vecina ljudi jednostavno ne zeli promene..

+1000

ToniAdams
9 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

To je to