Jump to content
radisa

Građanski protesti u Srbiji 2018

КОЛИКО ЧЕСТО ИДЕТЕ НА ПРОТЕСТЕ   

131 members have voted

1. 1. Стварно, колико

• Био/ била скоро на свим
      22
    • Био/ била на већини
      28
    • Понекад идем
      43
    • Не идем никада
      46
  2. 2. 2. Исто питање за људе ван Србије или оне који из неких разлога не могу да иду

• Ишао/ ишла бих стално
      19
    • Ишао/ ишла бих повремено
      11
    • Не бих ишао/ишла
      11
    • Питање се не односи на мене - одговорио сам под 1
      97

Recommended Posts

SNARC

A jel protest ne moze da bude samo zato sto je narodu malo pun klinac jerbo za najcescu platu u Srbiji moze da pazari u vr' glave 150-200 litara goriva ?

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Tihajeza

Ne ne plata je ok. Samo je gorivo skupo.

Plavimost
2 minutes ago, namenski said:

Шта ће и како ће, кукала им мајка, кад изгубе његову подршку? :isuse:

Paaa podržao je Klintonku

Khm khm on ima njihovu podršku zeznuo sam se

Malkmus

NDB ima samo jedan unos na FB koji se tiče ovih protesta, a Lokalni front nema nijedan.

Edited by Malkmus
apismen

namenski

Jesi ;)

Plavimost

Jesam

da li ima konkretnih zahteva

koliko se smanjuje cena npr

Ros

juce mi se keva vracalo busom iz banje, i negde oko 18h mi pise da su naleteli negdi u macvi na blokadu, i da moraju cekati do 20h.

ja je pitam jel zugaju saputnici na nekog.

"da, psuju majku djilasu"

tako je glasao "glas naroda".

narod u busu su bili penzioneri koji su isli u banju jeftinije na osnovu nekih vladinih povlastica.

Plavimost

Blokade u Užicu danas

jorma shparga
32 minutes ago, SNARC said:

A jel protest ne moze da bude samo zato sto je narodu malo pun klinac jerbo za najcescu platu u Srbiji moze da pazari u vr' glave 150-200 litara goriva ?

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Ne moze

Stanovnistvo ovog ovde u proseku vec dugo ne moze da se posmatra kao narod! To su oni isti koji su trpeli 90-ih , ne razvija se kicma i muda tokom zivota, to il imas il nemas

Edited by jorma shparga

Frank Pembleton

Krenulo je "crtanje meta" i lokalnim ljudima. Sad mi kolega kaže da su njegovog brata, koji je u PSG u Surčinu, krenuli na Pinku da provlače kroz blat kao organizatora...

...shiit has hit the fan....

April

To im je glavni problem od početka, nemaju organizatora pa hajkaju bezglavo.

Nadam se da niko neće biti organizator, posebno ne samozvani.

djordje geprat

mislim da je ovaj rečnik informera znak panike (boldovano)

KRETENI! Bahata banda lažnih protestanata kod Šida BLOKIRALA PROLAZ SRPSKOM PATRIJARHU IRINEJU!

SRBIJA         0

Banda koja pokušava da predstavi kako protestvuje zbog cene benzina blokirala je danas kod Šida prolaz čak i patrijarhu SPC Irineju! Patrijarh, mitropolit Amfilohije, vladika Jovan, Nikola Selaković i njihova pratnja i dalje su zarobljeni u nepreglednoj koloni koju je napravila nekolicina politički instruiranih pojedinaca

Kreteni instruirani od tajkunske koalicije koju predvode Đilas, Jeremić, Janković, Obradović i njihovi podrepaši, očigledno ni za Boga ne znaju, jer su danas kod Šida blokirali i službena vozila SPC na povratku iz Dalja, gde je patrijarh služio Svetu arhijerejsku litirgiju na ustoličenju novog episkopa osečkopoljskog i baranjskog Heruvima.

Informer

Kolona je zaustavljena neposredno po prelasku granice, a pored patrijarha u njoj su  i mitropolit Amfilohije, Vladika Jovan i generalni sekretar predsednika Srbije  Nikola Selaković.

Sveštenici iz pratnje pokušali su da razgovaraju sa bahatim idiotima koji su blokirali saobraćaj i zamole ih da propuste patrijarha svoje crkve, ali oni nisu hteli ni da čuju. 

Naprotiv, dvadesetak pijanih idiota počeli su da psuju i da hule, najstrašnije vređajuči patrijarha:

Boli nas k... za njega, on nije srpski, nego Vučićev patrijarh!

informer

MilenaS

Da li mi neko može objasniti, da u trendu i jeku klimatskih promena, narodi bojkotuju nauku i namerno sabotiraju jedinu dobru odluku, jedini dobar uticaj ovog dela regiona?

dobro, imamo neg prirodni priraštaj, to je još jedan plus.

teacher
Just now, djordje geprat said:

informer

trebali su da izgiljaju bradatu lopinu

James Marshall
Just now, djordje geprat said:

informer

Pa njima je svako potencijalno sranje znak za paniku. Oni imaju sve da izgube, narod gubi samo vrijeme. Ako ne uspije ovaj protest, sledeći je opet potencijalna mina, možda bude neka brutalnost murije (kao u BL što je zapalilo mase), možda bude neki drugi povod, a ionako se čeka ovo oko Kosova...

Narod može samo da dobije (tako što bi sjebao ove majmune), a ovi na vlasti nemaju šta da dobiju, mogu samo da izgube, jer već sve imaju, i svaka mogućnost gubitka bilo čega je okidač za napad panike-