Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Lik ga je tagovao ispred baze, bukvalno ga pogurao da predje 3 koraka iza baze jer nije klizao nego trcao normalno pa se ovaj vracao na bazu, tu ga nije stigao ali je vec bio tag. Deluje mi da nije ni razmatrao majmun, nije korak napravio iz dugouta.  Bio je udarac ka trecoj sa trkacem na prvoj pa lose bacanje na drugu pa opet bacanje na drugu iz outfielda. Na kraju je taj run sa trece i jednim outom dosao tako sto je udarac bio po zemlji direktno u ss, ali ovaj nije opet dobro uhvatio pa nije stigao da baci na home nego na prvu. Ludilo. Necu vise :)

 

u stvari moram jos ovo :D hajdzekujem temu jebga. Cekao sam i Boston za pare ali nisam mogao da uzmem cashout jer sam uporedo cekao i kolorado koji vodi 9:3 pa nemaju kvotu na dvojku a nisam hteo da trosim druge pare sa racuna. Elem, upropastavaju save, ulaze u dvanaesti ining gde vise nmg da udare nista, 2 outa, prazne baze, torontu sledi vrh udarackog reda i uzimam cashout na nekih 65% sume, palo bi mi mozda pet, deset posto da sam cekao treci out.  Sta se desava, homerun naravno. 

Edited by theanswer
Link to comment
  • 2 weeks later...

Gledao sam sinoć Kabse, Boti izdominirao, na kraju Brach od 8:3 prednosti dođe do 8:7 sa čovekom na bazi i jednim outom. Jedva se izvukoše. 

Link to comment

Sinoc Philadelphia-Arizona 8-13, uz rekordnih 13 HRs. Arizona ima novi rekord fransize, 8 komada na jednom mecu. Za to vreme na Coors Fieldu, 5 bombi u istom iningu.:laugh:

Link to comment
On 6.6.2019. at 13:10, Miljenko said:

Freakns javi se.:D

Nabaviste elitnog closera; 3 godine, 43 milionceta.

to sam vido, prijatno se iznenadio jer su pricali da neamo cvonjka i da nista necemo dovoditi. doduse nismo ga jos isprobali, u Iowi je, trenira... valjda ce biti od koristi.

Link to comment
57 minutes ago, stoutspectacledbold-head said:

Odličan meč u Padresima. Jelič je boles'! :hail:

 

Igra se u serijama! :D Super zabavan meč za gledanje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...