Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

3 hours ago, Strahan said:

scherzer i turner u la d. ovo je brutalno ojacalo dodgere

schwarber u bostonu, hand u torontu. cudnaa politika natsa

Ja nikada nisam razumeo taj sistem u USA. Tim zakaze sezonu-dve i ti odmah kreces u renoviranje, kao da nemas nijednog krstenog igraca. To cekanje na razvoj mladih igraca je uvek prilicna nepoznanica za mene (posebno kada je o bejzbolu rec). Jedino bas ako je vlasnik tolika sirotinja, pa ne moze pokriti plate. Bonus je sto su uzeli WS pre dve sezone (kao prilicni autsajderi), pa ne vidim razlog da se ovoliko eksperimentise.

Link to comment

metsi lagano gube seriju u gradu bracke ljubavi

 

dobra serija sea @ nyy 

 

nesto kasnije krece derbi la-a

 

e, da, zaboravio sam interligu i white soxi @ cubs, ide to lagano za goste

Edited by Strahan
Link to comment

Da se ne uvredi stanoviti navijac Cubsa, oni sada vise lice na AAA, nego na MLB tim. Nikada mi nisu bile jasne te rasprodaje. Jedino ako ugovori prete da se otmu kontroli, inace nema logike.

Yankees su i dalje losi ofanzivno za moje standarde. Posebno kada pogledas kakav power lineup imaju.

Link to comment

redsi su mi trenutno najzanimljiviji za gledanje. svi udaraju zestoko

detroit prijatno iznenadjenje malo su ispod 50%

phillies imaju laganih 2-0 protiv metsa u petom iningu

Link to comment

Meni je Detroit najvece iznenadjenje sezone. Posebno rotacija, koja je imala par fenomenalnih izdanja (Turnbull, no-hitter), Mize odlican. Lineup neocekivano produktivan (Baddoo veliko otkrovenje vec sada).

Link to comment

zanimljivi rani mecevi. metsi tukli natse, drugi mec pocinje ubrzo.

lad gube 1-2 u gradu braCke ljubavim dok brewersi peglaju cubse 5-0 u top 2

sikago kabsi su stvarno mucni za gledanje trenutno. kad pogledam koga su sve trejdovali, stvarno su dobre igrace dali.

Link to comment
On 8.8.2021. at 5:54, Miljenko said:

Da se ne uvredi stanoviti navijac Cubsa, oni sada vise lice na AAA, nego na MLB tim. Nikada mi nisu bile jasne te rasprodaje. Jedino ako ugovori prete da se otmu kontroli, inace nema logike.

Yankees su i dalje losi ofanzivno za moje standarde. Posebno kada pogledas kakav power lineup imaju.

uspesna 0-11 serija :D 

 

ne znam koji su im planovi, ali u lineupu trenutno imas 3 do 3 ipo MLB igraca, i to ako bas onako nategnes

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...