Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

tim sezone, dosadanjeg dela,  po mom misljenju su brewersi.

tamo wong, leadoff hitter, bije trenutno .292, svi ostali su uzas.

sp i rp dosta korektni pa ih nekako drze u igri,videcemo jos koliko dugo.

uzivanje je gledati degroma, a nesto kasnije nyy @ bos spektakl.

Link to comment

Neverovatan skor imaju, ako se uzme u obzir da je Yelich bio aut tridesetak meceva. Rotacija jedna od boljih na nivou lige, u prvom delu sezone; Burnes sabijao na startu, Woodruff odlican, Freddy Peralta sokantno dobar. 

Link to comment

Ponovo razbijamo Cardinalse.:wub: Cini se da cemo dobiti seriju sa 3-1. Da Hayes nije bio toliko dugo povredjen, mozda bismo bili blizu 50%. Reynolds ima sjajnu sezonu, a i Frazier kao leadoff je veoma dobar.

Edited by Miljenko
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

kakav epski raspad metsa sinoc. imali su 6-0 u sedmom, cini mi se. onda ulazi diaz da zatvori na 7-5 i popije GS na 2 auta

ocekujem da se jos jace raspadnu u drugom delu sezone

Link to comment

Evo ga i Walker krenuo jako. Bas su odlucili da me obaraju na kladionici iz veceri u vece. Jeste da navijam za Pittsburgh, no te pobede non-playoff timova u serijama, mi mnogo idu na nerve.

Link to comment

Gledam. Koliko mi je drago zbog Piratesa i Reynoldsa koji nastavlja sa dobrim igrama, toliko me nervira zbog kladionice. Ako uzmemo u obzir ofanzivnu produkciju Metsa, ovo je resen mec.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment
  • 2 weeks later...

nekoliko jakih serija danas u odlicnom terminu za nas.

metsi su prsli kuci od atlante

kabsi okrecu protiv redsa iako je votto lupio sesti hr u osam meceva, trenutno je 3-2 bot 6

san fran ima 2-0 u prvom iningu protiv la d

jenkiji su ruzno nastradali u tampi

 

@Miljenkopraati se sta?

Link to comment

Gledao sam kako se Yankees raspase u Tampi. Sve manje vremena za njih, mada je wild card jos uvek blizu.

Washington "prodaje" iako igra najnepouzdaniju diviziju, gde je preokret uvek moguc.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...