Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Kintzler zatvorio Cubse sa 3 vezana strajkauta. Prvi i drugi su bili stvarno majstorki (Baez i Bote). Oba puta sinker koji na prvi pogled ide van zone, ali zakaci istu dovoljno da bude strajk.

Link to comment

klasika Cubsa u playoffu... 1 run u dve tekme... pozitivna stvar, Cardinalsi su ispali od Padresa :D 

 

inace, u NL, central je imao cak 4 tima u playoffu. sva cetiri su out :o

 

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

klasika Cubsa u playoffu... 1 run u dve tekme... pozitivna stvar, Cardinalsi su ispali od Padresa :D 

 

inace, u NL, central je imao cak 4 tima u playoffu. sva cetiri su out :o

 

AL Central je imao tri tima i sva tri su out :D. Jak bejzbol se igra u srcu Amerike, očigledno

Link to comment

Prodjose smaraci iz Tampe, tja. Nije da sam neki navijac Yankeesa, no uvek samza ekipe sa vrhunskim napadima. Rays-Astros, tu mi se niko ne svidja. Dodgers-Braves duel je vec nesto po mom ukusu.

Edited by Miljenko
Link to comment

prvi poraz Atlante u playoffu... ljudi su primili 6 runnova u prvih 6 tekmi. vodili 7-0 na pola sedmog u drugoj tekmi. i onda je krenulo. nekako izvukli tu drugu, sacekali ih zato u trecoj. ne znam kako misle da zaustave Dodgerse sada :s

Link to comment

sta uvati sada Betts... mogu Bravesi kuci slobodno. sto je najgore, imao je i Riley hit da se izvuce za K na bases loaded, zveknuo posteno sa dva coveka on, uleti lopta u Bellingera... dva metra levo ili desno, 2 run double, easy...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...