Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

krece nikad cudniji playoff...

 

wild card sa 8 timova u obe konferencije, tekme se igraju na terenu bolje plasirane ekipe(best of 3, il po naski, na 2 dobijene)

AL:

Rays - Blue Jays

Indians - Yankees

pobednici igraju ALDS u San Diegu

 

Twins - Astros

A's - White Soxs

pobednici igraju ALDS u LA

 

ALCS se igra u San Diegu

 

NL:

Dodgers - Brewers

Padres - Cardinals

pobednici igraju NLDS u Arlingtonu

 

Cubs - Marlins

Braves - Reds

pobednici igraju NLDS u Houstonu

 

NLCS se igra u Arlingtonu

 

World Series se igra u Arlingtonu

 

generalno, Dodgersi su 7x  jaci od svih ostalih zajedno, ali u NLDS mogu da nabasaju na Cardinalse, a to je 50-50 serijia(Dodgersi su 10x bolji tim, znaci 50:5 sanse, Cardsi dobiju jos 45% jer ih sere).

 

jedno  je ipak sigurno. bice dobrog baseballa :)

Link to comment

Bas da vidim kako ce Padresi da puknu od Cardinalsa (mada stoji da su najtalicnija ekipa, od kada ja pratim MLB).:rolleyes:

Potencijalna Dodgers-Padres serija u Arlingtonu bi mogla biti pravi HR fest.:D Mozda i WS, no tu vec zavisi od toga ko ce proci.

 

Edited by Miljenko
Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Bas da vidim kako ce Padresi da puknu od Cardinalsa (mada stoji da su najtalicnija ekipa, od kada ja pratim MLB).:rolleyes:

Potencijalna Dodgers-Padres serija u Arlingtonu bi mogla biti pravi HR fest.:D Mozda i WS, no tu vec zavisi od toga ko ce proci.

 

a tek ovi u Houstonu u onoj kutiji sibica di bi i ti i ja prebacili lopticu... Cubs, Marlins, Reds i Braves. tu sem Atlante niko nume lopticu da pogodi :lol: 

 

1 hour ago, theanswer said:

Indiansi uzimaju :fantom:

vece su sanse da Cardinalsi izgube jer nisu imali srece :D 

 

btw, jedan interesantan podatak. najbolji procenat dobijenih serija u playoffu imaju Marlinsi. 6-0, 100%. drugim recima, dva puta su u istoriji usli u playoff, dva puta osvojili world series. prvi je bio 1997., drugi 2003. te 2003. su imali ozbiljan tim koji su rasprodali oma posle. Miggy Cabrera, Pudge Rodriguez, Derrek Lee, Mile Lowell... strasan tim. trebali su doduse da ispadnu, ali se desio Steve Bartman, ali necemo sada o tome... 

Link to comment

Na Atlanta-Cincinnati picerski duel. Fried 7 ininga, uz 5 strajkauta, dva puta se izvukao iz problema, prva i druga baza i jedan aut. Bauer jos bolji, cak 11 Ks, tokom 7 ininga (cekam da vidim da li ce bacati i dalje). Imao je jednu kriticnu situaciju sa covekom na trecoj bazi i jednim autom, no Ozuna ispada u faul zoni, nakon fine rekcije catchera Redsa.

Bauer je nastavio i u osmom iningu, lagani aut na prvoj bazi, a nakon toga i 12. strajkaut.

Edited by Miljenko
Link to comment

Atlanta se ponovo iscupala, pune baze i jedan aut i nema poena i dalje. Keuchel za mene neocekivano los. Ryu se namucio u prvom iningu protiv Raysa. Meni ta njihova postava uopste nije upecatljiva, cini mi se da Toronto ima duplo bolji napad, minimum.

Link to comment
14 hours ago, Strahan said:

Twinsi su epski gubitnici u po

vrhunski mec braves reds

cubsi od 1-0

na 1-5 i tu je zanimljivo, oakland sam najmanje gledao veceras

1 pitch, zdravo dovidjenja... Hedricks bio odlican 6 inninga, ali ostao i u sedmom, presao 100 pitcheva i na 1 out single, single i onda HR

napad Cubsa naravno nije corava vola ubo. sada se treba pouzdati u Darvisha koji je odvalio sezonu, ali nije bas poznat kao sjajan postseason pitcher... ako izvucemo, u trecoj ocekujem Lestera pre nego Millsa. al ajde da probamo doci do trece prvo :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...