Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Klasične razmazene sisice, pa do vraga ovo je školski primer sporta gde covid ne predstavlja toliki problem. Svi igrači u odbrani su na distanci. Jedino gde vidim neki mogući problem je kad idu na steal pa dobiju neki tag. Ostalo je bezbolno.. 

Link to comment

Catcher, HP sudija, odnosno udarac, su jedini koji ne mogu biti preterano udaljeni. Ostalo je skoro idealno.

Mogu da razumem da se Trout plasi za zenu koja je u osmom mesecu trudnoce ili da neko ima bolest koja povecava verovatnocu za pojavu komplikacija, no cini mi se da je na fudbalu, hokeju, kosarci, mnogo teze ispostovati neke mere distance (da ne kazem nemoguce).

Link to comment

pa najmanji je tu problem raspored igrača na terenu dok traje utakmica. oni su svi u istoj svlačionici pre i prosle utakmice, treninga, svi su istom busu, avionu, hotelu

Link to comment

Sve ja to razumem, no ocekivao sam znatno vecu kuknjavu u NBA delu, posto su kosarkasi najvece primadone, nevezano za kontinent. Ovde mi to nije padalo ni na kraj pameti.:rolleyes:

Link to comment

košarkaša ima malo i mogu ih sve zatvoriti u babl i da se sve igra u 1 hali. mada se (bar meni) čini da ni to neće moći da funkcioniše.

koliko su baseball rosteri? 30ak ljudi? pa treneri, pa mnogo više ovih okolo iz logistike.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Koliko smaraju sa ovim pritiscima oko promene imena.:isuse: Sada se vodi kampanja da Cleveland Indiansi promene ime (pominju se Spiders kao eventualno resenje).

Link to comment

Aj nek napiše neko ko pomnije prati tipa freak ili milenko, ako njih mrzi napisaću ja nešto mada je offseason tamo bila pre deset vekova, pitaj boga čega se sećam. A 2 glavna favorita su Dodžersi koji su sad potpisali i Betsa i Jenkisi koji startuju Gerita Kola večeras protiv Šerzera. On je došao iz Pitsburga za 324 miliona ugovor čini mi se. 

 

Sezona je 60 utakmica, Toronto još ne zna gde će da igra,a  još se ne zna ni kako će plejof izgledati

 

Vašington brani titulu ali onu magiju sa kraja prošle sezone neće ponoviti za 50 godina. Izgubili su Rendona i Zimermana a sad vidim i da je Soto pozitivan na kovid i da propušta početak sezone. 

Edited by theanswer
Link to comment

Sticajem okolnosti i Houston ce biti medju glavnim kandidatima za titulu i ove sezone. Da nije ove nesretne epidemije, pritisak publike bi bio preveliki na gostovanjima. Ovako nisu bez sanse, iako im je rotacija oslabljena, nakon sto je Cole otisao u Yankeese.

 

Yankees deluju mocno na otvaranju. Scherzer cak 11 strajkauta do sada, ali i 4 dopustena poena.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...