Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Ima dosta potpisa ovih dana i niko nista...

Strasburg ostao u Natsima, njihov vlasnik rekao da nece platiti i njega i Rendona, cemo vidimo. Cole trazi slicne pare pominju se NYY i jos par uobicajeno.

Moji malopre potpisali Didi-ja 1y, to mi se bas bas svidja.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Jebte kad ce naučiti da se ne daju ovoliko dugački ugovori... 

Cashman je poslednjih godina bio vrlo obazriv prema dužini ugovora, na primer nije hteo Corbinu da da više od 4 godine i zato je ovaj otišao u Natse. Cenim da je ovo nametnuto odozgo, tj od strane Steinbrenner familije. Mislim, puca mi đoka, plivaju u parama, pa neka potroše. Važno je da Cole unese živinu u rotaciju narednih par sezona, pogotovo kad će ovi prevaranti iz Hjustona i Bostona biti kažnjeni

Link to comment
1 minute ago, Azdaja said:

@teacher a rotacija će biti jebena, nema tu greške, ako Cole odradi posao WS je minimum 

moj problem sa ovim potpisom je da rotacija nije bila problem u plejofu, a u regularnoj sezoni imaju 100+ pobeda, iako starteri nisu delovali impresivno. šta treba da imaju 150 pobeda?

sad zbog ovog potpisa mi ne možemo da potpišemo didija za 15 miliona, što su bile njegove pare u arbitraži pretprošle sezone. takođe, didi je bio leader u svlačionici, zajedno sa debelim, a sad su obojica van kluba. prva baza nam je loša, a outfield nam je pod znakom pitanja, jer imamo dvojicu sa punim ugovorom (stanton, hicks), judge još uvek troši svoj minor league ugovor sa arbitražom oko 20 milki, gardner nije potpisan. ako ne dovučemo nekog iz farme,  biće jebeno. backup catcher je sad higashioka, jer ne možemo da potpišemo rominea.

mislim, mnogo više problema ima u timu nego što je to rotacija, a najviše para je spičkano u rotaciju.

 

Link to comment
5 hours ago, Prlapan said:

 

Kako ti se cini popis Zack Wheelera na 118m/5yrs?

 

Nit smrdi, nit mirise, stabilizovao se zadnje 2 sezone, ali brate mnogo je propustao pre toga i to ozbiljne povrede, imao i Tommy John operaciju i pocetkom sledece imace 30 godina. Ako bude iole prav i zdrav dobro je, ali nesto nisam optimistican. Prosle godine je odmah u startu lose pocelo kad je Robertson odmah zavrsio sezonu, a dali mu dobrane pare. Bice valjda bolje ove, a sezona nam se raspala istog trenutka kad se McCutchen povredio, no to je druga tema da ne sirim dalje.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Astros investigation --> link

 

1) Hinch i Lunchow suspendovani bez plate jednu godinu --> sat vremena kasnije Crane ih je otpustio obojicu

2) Astrosi su ostali bez pikova 1. i 2. runde 2020 i 2021.

3) Astrosi moraju da plate 5 milki (maksimalna kazna po MLB pravilima)

4) Cora će sačekati istragu o bostonskim lopovima, pa će onda biti Hinchovan

5) niko od igrača, uključujući i Beltrana koji je imenovan u izveštaju kao jedan od organizatora, nije kažnjen

 

Mojih 5c:

 

- Igrači nisu kažnjeni jer MLB nije hteo da se svađa sa MLBPA pre početka pregovora o novom kolektivnom ugovoru

- kazna je preblaga. deluje mi smešno da igrači i Cora sami organizuju postavljanje monitora, kamere a da to niko ne zna

- kazna je morala da uključi i international signing money, da ga postavi na -10 miliona, pa da onda nemaju pravo da potpišu nikog 2 godine u international draftu

- kazna je morala da uključi i oduzimanje (jedine) titule

- Beltran je morao da bude kažnjen

- ceo analytics team je morao da bude raspušten, jer moja pretpostavka je da su oni to zamesili. takođe, ako se znaju imena trenera i GM-ova, onda bi bilo zgodno znati ko je odgovoran i za postupke analytics teamova. u prevodu, treba jebati mamu nabeđenim nerdovima.

- red soksi će biti drastično kažnjeni iako njihov greh nije ni pola ovog što su uradili astrosi

Link to comment

zaboravio si najvaznije,

Crane je morao biti kaznjen. iako su sve kazne zapravo i njemu udarac, moralo mu se ime navesti ekspicitno, jer kurac cu da odsecem ako on nije znao sta se desava, jer takve stvari se jednostavno ne rade bez znanja vlasnika... 

Link to comment
16 hours ago, freakns said:

zaboravio si najvaznije,

Crane je morao biti kaznjen. iako su sve kazne zapravo i njemu udarac, moralo mu se ime navesti ekspicitno, jer kurac cu da odsecem ako on nije znao sta se desava, jer takve stvari se jednostavno ne rade bez znanja vlasnika... 

crane je govno. vidim da svi pizde na coru, a sumnjam da niko nije imao pojma šta se dešava. jedan izvor je pominjao i machine learning analizu, a o postavljanju kamere na CF da i ne govorim. dosta je politike u ovom izveštaju, prvo nisu hteli da se zamere MLBPA, onda nisu hteli da se zamere vlasnicima, a pravedno bi bilo da je crane izgubio titulu i bio primoran da proda klub.

 

cora je takođe dobio otkaz pre nego što mu je određena kazna. pretpostavljam da će mu biti zabranjeno da se bavi bejzbolom u bilo kom smislu u okviru MLB.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...