Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

ne znam da li se desilo do sada, ali sam poprilicno siguran da nije, da su gosti dobili sve meceve u WS

 

Scherzer muku mucio, nekako se zadrzao na 2 runa za 5 inninga... Greinke izdominirao 6 inninga i onda ga docekao Rendon na HR i sve se okrenulo... raspad u bullpenu Astrosa, na drugoj stranii Corbin sjajan i to je to...

 

bravo za Nationalse :hail: 

Link to comment

Nationalsi su preneli odlicnu formu iz druge polovine sezone u playoff. Neobicna serija. Najpre se cinilo da Washington rutinski uzima, zatim da Astrosi lagano okrecu, a onda se na kraju nije znalo nista.

Link to comment

Najgrdji mi je taj termin od 1 sahat iza ponoći, " ni tamo ni 'vamo"...

Još izgube pa popizdim...

Ovako fino, vratim unazad i gledim uživajući jer znam da je pobeda i titula!!! 

Juče game6, danas 7. :fantom:

Alal im kurac! :pera:

Link to comment
On 16.10.2019. at 23:48, Azdaja said:

 

 

Natsi toliko pucaju od hemije (timske) da im dajem ulogu favorita. Ko god prodje u finale s druge strane. 

 

Neverovatno koliko samopouzdanja imaju. 

:kralj:

Link to comment

Sreća moja te ne gledah 7. na živo.

Grenki demolira, a sa po snage, Maxa jadan pojma nema ni sam kako uspeva da se provlači kroz ininge ( nestvarna količina psihofizičkoga umora na njegovom licu po izlasku iz igre nakon što okonča 5 ining... Ali kako je samo živnuo od 7. ininga pa nadalje! :D )...

Gomes je spektakularan.

I kada će jebena nova sezona više!!! :wub:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovo sa Astrosima neće izaći na dobro. Sad se pominje i machine learning analiza, veza sa udaračem gde on dobija vibrirajući signal koji je pitch u pitanju. Kamere koje snimaju pitchera i catchera i stream koji se analizira i daje znak udaraču. Leteće glave, kazne će biti užasne. Ne bih se čudio da im uzmu titulu, da ostanu bez pikova ili (još bolnije) international signing money i da ih rebnu sa nekom ludilo finansijskom kaznom. Hinch nema šanse da prođe bez suspenzije, a pitanje je šta će se desiti Cori i Beltranu.  Sve u svemu, koji im je kurac to trebalo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...