Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Koliko je jebeni smor gledati Darviša, treba mu sat vremena da udeli pitch. I mogao sam kuću da stavim kad ga kao hvale da je u najboljoj formi da će da ga unište Giantsi u prvom iningu. 

Link to comment

nisu ga unistili u prvom, ali jesu overall... drzao se na 2ER posle 4IP ali zavrsio sa 7ER u 5.1IP

na kraju dana mi smo pobedili, pa neka ga pune koliko hoce :D 

 

btw, moram priznati da je Miljenko bio u pravu za Castellanosa kada je rekao da ce da proigra. 19 tekmi, .392AVG, preko 400 OBP, 7 doubles, 8 HR... not too bad :) sada sa ga doduse urekao, znaci u septembru ce lupati ispod Mendoza line...

Link to comment

Gledah Astrose nocas. Cesto deluje da se muce, no treba znati produkovati hitove/poene na vreme. Greinke ocekivano dobar.

Fila primila 19 runs protiv "pokojnih" Marlinsa.:Hail::laugh: Yankees se ne sale, nalupan i Ryu kod kuce.

Link to comment

Gledao nocas, mazohisticki posle prvog Bucsa i Brownsa, iskreno ne znam sta mi bi. Otpustiti prvo trenera pa najuriti motkom pola pitchera, bolje da nam positional igraci bacaju sto se sinoc dalo videti iz prve ruke. Eeeej raspali Marlinsi, a bas Freaku napisao juce sta vredi dobiti Cubse ili 2/2 u Bostonu kad cemo sad da izgubimo 4/6 protiv Marlinsa i Pirates. Ne treba se strecati, standardno za Philliese, nekako sam navikao vec.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment

Ining do kraja, uveliko slavim novu pobedu u Čikagu, sigurno vodjstvo, ide se na 4 pobede viška u odnosu na najdirektnijeg rivala u borbi za wc, pred pakao seriju sa veselim Hjustonom...

 

 

 

:vesala2:

Link to comment

Bojim se da ne izbaksuziram ali Karatini :Hail:

 

2 HR De Gromu koji je bacio tek nešto manje od 80 pičeva za 6 i trećinu i onda dva infield bloopera i Karatini udara 3r HR. To je bio prvi put da su imali trkača u scoring position za celu tekmu. 

Edited by theanswer
Link to comment
9 minutes ago, freakns said:

uopste mi nije jasno kako smo ometlali Metse u gostima nakon sto su nas Natsi naguzili kuci...

 

a vec veceras u 8:20 po nasem vremenu sa Brewersima...

jbg metsi su prosečan tim sa nekoliko vanserijskih pičera i par igrača koji bi mogli biti vrhunski narednih godina. oni su imali preko .650 skor posle all-stara, a teško da je to tim koji će da ima  .650+ 

sad imaju dva sweepa zaredom, atlanta i cubs i miriše da je seriji pobeda koju su imali, najviše zahvaljujući povoljnom rasporedu, kraj. sve u vezi metsa je smešno, tipa rešili oni da postanu sabermetric tim. odluka je pala u maju u sred sezone. unajmili tri (3) operativca i to je to.

Link to comment

Dodžersi svakomalo lupaju po bratiću Samardži.

 

edit: Samo što ga poćeraše.

Popiše tri run-a pride. 

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...