Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

1 hour ago, freakns said:

nocas Darvishovih 7 inninga, 0 runnova, 10K... bullpen lagano upropastio 5-0 :(

 

lagano najgori bullpen u ligi... ali lagano

 

Kako ih pocistise Filisi. Prve dve tekme nisu mogli nista da udare, a sad ispustise 5:1 u devetom sa jednim outom i groundballom koji je Happ mogao da uhvati. 

Link to comment
4 hours ago, theanswer said:

 

Kako ih pocistise Filisi. Prve dve tekme nisu mogli nista da udare, a sad ispustise 5:1 u devetom sa jednim outom i groundballom koji je Happ mogao da uhvati. 

nije Happ nego Bote... nemaju Cubsi zamenu za Javija na SS jer su sutnuli Russella posto ovaj nije znao znake i bolo ga paja da ih uci. kakva dijabola voimjaoca

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

nije Happ nego Bote... nemaju Cubsi zamenu za Javija na SS jer su sutnuli Russella posto ovaj nije znao znake i bolo ga paja da ih uci. kakva dijabola voimjaoca

Plus je ono bio rutinski grounder. Zatim jos par lopti prolazi tik pored odbrane i onda baaam.:D

Ove sezone je ostra konkurencija za najgori bullpen.

Link to comment
2 hours ago, teacher said:

Eh da samo niste dali Torresa za 2 meseca Chapmanove rente ...

ajde staj mi na muku jos malo!

nema ko da igra 2B, nema ko da menja SS... 

 

jebeni Chapman... zamalo nas i WS kostao

Link to comment
1 hour ago, freakns said:

ajde staj mi na muku jos malo!

nema ko da igra 2B, nema ko da menja SS... 

 

jebeni Chapman... zamalo nas i WS kostao

da jbt, nije baš da je pokidao. realno, jedva čekam da ga se rešimo posle ove sezone

Link to comment

15.2IP, 11H, 6BB, 6ER

 pokidao? ne bas. 

 

npr, Lester je bacio 35.2 inninga i imao 8ER(1 od tih 8 nakon hita koji je Chapman dozvolio), Hendricks 25.1, 4ER

 

Hendricks i Lester su mu  predali 6-3 u toj sedmoj tekmi WS, pa je procerdo. na to sam i mislio kada sam napisao da nas zamalo kostao WS... realnost je da je previse bacao jer je Maddon verovao samo njemu i Lesteru

Link to comment

gledao Filise i Padrese sinoć, Filisi vezali 4 pobede prvi put u godini dana.. povedu 3:0 i onda top 4tog sa 2 outa protivnički pičer udari singl, završi se sa 3 runa u tom i 2 u sledećem iningu i toliko o tome. sve je manje pičera koji mogu da ti daju kvalitetan start i sve je manje onih koji mogu da uđu i da ti daju čist ining, možda tripujem, možda statistika kaže drugačije. ali deluje da je tako, dal je do loptica ili jebem li ga. zato onaj munjoz iz padresa je neverovatan, živ nisam kako udariti protiv njega. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...