Jump to content
IGNORED

MLB 2019


freakns

Recommended Posts

Ne zanima mlade ljude uopste, bez obzira na rasu. Kod crnaca je bas jadna participacija. Nije cool sport, jbg. 

 

Btw, ubedljivo najboljj igrac je Mike Trout. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 10.7.2019. at 17:50, omiljeni said:

Najbolji je zato što imaju samo 20 crnaca u celoj ligi. Da ih nađu još 20 onda Trout više ne bi bio ni u top5. :fantom:

 

 

u ludilu koje uobicajeno prozima tvoj mozak, ovaj put nisi bas sve omasio... top 5 udaraca svih vremana su Barry Bonds, Hank Aaron, Babe Ruth, ARod i Willy Mays. Bonds, Aaron i Mays su tanoputi, ARod je hispano a Ruth jedini belac(preciznije, Svabo). jedino ih nema medju pitcherima. Bob Gibson je jedini crnac koji se smatra da je u nekih top20 all time

Link to comment

Ja sam ocekivao da ce biti pouzdani za overe, no njihov lineup je skroz nestabilan od starta sezone. Povrh svega se povredio Kluber koga sam jedino uvek i igrao od njihovih startera. Bedak je sto trenutno drze wild card, zbog izuzetno slabe divizije.

Link to comment

Shcwarber sinoc, 3/3, 4R, 2HR, 7RBI sick :wacko:

 

konacno smo skinuli jednu od Brewersa. u petak smo imali 2-0 u sedmom, 2-1 u osmom,  izgubili 3-2. u subotu 2-0 u osmom, izjednace,  povedemo opet 3-2 u 10om, izgubimo 5-3. i sada smo izjednaceni sa jebenim Cardinalsima, 1 game ispred Brewersa... operu nas Cinci, Shittsburgh i Milwaukee, sigh

Link to comment
On 20.7.2019. at 12:08, freakns said:

u ludilu koje uobicajeno prozima tvoj mozak, ovaj put nisi bas sve omasio... top 5 udaraca svih vremana su Barry Bonds, Hank Aaron, Babe Ruth, ARod i Willy Mays. Bonds, Aaron i Mays su tanoputi, ARod je hispano a Ruth jedini belac(preciznije, Svabo). jedino ih nema medju pitcherima. Bob Gibson je jedini crnac koji se smatra da je u nekih top20 all time

A Pete Rose? :)

 

Stići će ih Majki sve!

Link to comment

Pete Rose tesko da je top batter. super je njegov avg od 300 i preko 4000 hitova, ali covek u karijeri ima HR koliko ih Bonds imao po sezoni :D aj da si rekao Stan Musial, Micky Mantle ili Ted Williams pa jos nekako, ali di Pete Rose ili Ty Cobb... mislim, ima odlicnih belaca daleko vise nego crnaca, ali ovaj sam vrh? ko god da stavlja top 5 all time, imao bi na listi Rutha, Aarona, Bondsa i Willy Maysa

Link to comment

DBacksi solidno odrali Astrose. Prospekti koje su dobili su na pragu promocije i rangiraju se visoko. Astrosi pokušavaju da odigraju isti potez kao sa Verlanderom, trenutno su daleko najkvalitetniji tim u obe lige.

Atlanta odradila odličan posao, napunila bullpen kvalitetnim pičerima.

Indiansi apsolutni pobednici trade deadlinea, napravili kvalitetan outfield a dali kurac na biciklu. Sada su favoriti za prvo mesto u AL Central.

 

NYY su previše zaljubljeni u svoje igrače. Andujar i Frazier i ovako nemaju budućnost u timu, mogli su njih dvojicu da utrape za par dobrih bullpen pičera (Will Smith iz Giantsa, npr.), ali jbg. 

Link to comment

ne razumem zasto smo uzeli Castellanosa. OK, batting nam nije perfektan, ali covek je 3B ili RF, a tu imamo Bryanta, plus Bote na trecoj i Heyward u RF. jedino da Heywarda prebace u CF, a on da preuzme RF. ali nije da je on nesto bolji batter od Almore, pa da ce biti neki doprinos. pogotovo sto je sigurno losiji defender. dobro, donece neki depth, ali nama treba dobar leadoff i da Schwarber prvi, a onda i drustvanjce, prebace Mendozu. Javi, Bryant, Rizzo, Contreras i Heyward rade posao, ali onda dolazi gomila igraca koji udaraju 220 ili 230 i ubijaju svaki drive... pogotovo na 2B, koji je rupa odavde do Wrigleya

 

ali mnogi veci problem Cubsa je raspali bullpen. Edwards je trejdovan, kao i Montgomery. Strop je za DL. Kimbrel pokazuje zasto Red Soxi nisu hteli da mu daju kintu, covek se raspada... generalno su nam najbolji relieveri Cishek i Kintzler, a to dovoljno govori u kakvom smo bunaru :( ne znam sta im je ideja i sta ce da rade, ali da valja, ne valja nikako.

Link to comment

Castellanos sigurno igra RF. Nije bio toliko los defanzivno ove sezone. AVG mu je dobar, dok power nikada nije bio upitan. Ocekujem da se probudi u dosta boljoj ekipi i krene da skuplja RBI. Kakav vam je bullpen trebace vam dosta poena za pokrice.:evil:

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...