Jump to content
IGNORED

Chernobyl - HBO (2019)


eumeswil

Recommended Posts

Odlicna serija, jebe kevu :heart:

 

Inace kada bi za svaku dobru seruju krenuli da trazimo reality check kao mandatori, na kraju bi gledali samo serijal "Lude Godine"

 

Apokalipsa Danas je npr. bas ono, vezana za realnost :D  (a bolje govori o realnosti od realnosti same)

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
6 hours ago, braca said:

ne znam kad je počela evakuacija, ali smo već pisali o tome da je recimo održan školski maraton (trčala deca) oko same centrale posle incidenta...

 

https://www.beenaroundtheglobe.com/visiting-chernobyl/

 

3 hours ago, Caligula said:

To je fakat. Kakva crna evakuacija.

 

Fakat nego šta, piše na internetu, ne mož' da ne bude tačno.

 

Nego znate šta sam još čuo? Kažu da su decu trpali u helikoptere i onda ih bacali odozgo direkt u reaktor, da umilostive bogove vulkana atoma.

 

Sovjet je to jebiga, ti su najviše voleli da lažu, kradu, organizuju maratone oko elektrane, i žrtvuju sitnu ukrajinsku decu :sad: 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

 

Fakat nego šta, piše na internetu, ne mož' da ne bude tačno.

 

Nego znate šta sam još čuo? Kažu da su decu trpali u helikoptere i onda ih bacali odozgo direkt u reaktor, da umilostive bogove vulkana atoma.

 

Sovjet je to jebiga, ti su najviše voleli da lažu, kradu, organizuju maratone oko elektrane, i žrtvuju sitnu ukrajinsku decu :sad: 

 

 

 

 

brt ti sajlu od krana nisi video, upadas ovde sa teorijom nuklearne fizike.

 

Kakav bre internet, ja sam bio jedan od te dece koja su trcala oko reaktora, secm se kao da je juce bilo.

Edited by Caligula
Link to comment
On 8.1.2020. at 2:02, peralozac said:

Uzelo mi nekoliko dana da se opasuljim posle gledanja. 

+1

gledala sam sad pred novu godinu kad su pustili na hbo. bukvalno sam se par dana budila da mi je prva misao bila nešto o likovima iz serije.

a sve pojačano sećanjima na neki boravak na selu tih dana i đipanja po orošenoj prirodi, i 11. mesto doris dragović na pesmi evrovizije.

Link to comment
  • 1 month later...

Ceniš da je vreme da se počne sa zatvaranjem nuklearki dok nas pandemija još nije sve potamanila? :cry: 

 

Tako je i u Crossed serijalu američka vojska, kad je videla da čovečanstvu nema spasa, počela da razvozi naučnike helikopterima od elektrane do elektrane da ih bezbedno sve poisključuju, da se ne upropasti planeta za eventualne preživele:

 

Spoiler

RCO008.jpg

 

RCO009.jpg

 

RCO010.jpg

 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...