Jump to content
IGNORED

Teroristički napad na Novom Zelandu


dragance

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mustang

    14

  • Tsai

    13

  • ToniAdams

    10

  • dragance

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Nikodije said:

. skloniji sam verovati da je mrznja ovog bolesnika spram muslimana ipak skovana kroz konzumiranje zapadnjacke islamofobije, a onda je na to nakalemio i obilica, radovana karadzica, baju pivljanina, valjda mu je zvucalo egzoticno.

To je to. 4chan /pol i /int table, i pokojni krautchan /int su leglo takvih likova i propagande.

Pesma koju je slušao je svojevremeno bila "hit":

 

 

Edited by desboj
Link to comment

@ToniAdams jeste zemljotresi 2010 i 2011, pa sad ovo.

 

nemam reci i dalje, ne mogu da spavam. Pucao je trogodišnjem detetu u ledja da je overi. Na sred ulice ubio ženu, p je posle i pregazio autom. To je jedna od glavnih avenija.

 

a tek izjava onog australijskog senatora je za povraćanje. I bas su kod nas dosli da to urade?  Došao je pre 2 godine da ovo napravi, a 3 meseca se spremao  as za ove lokacije.

Link to comment

Hvala mustangice i ostali. Nemamo se čega više držati, sad je gotovo. Ovde čak i na aerodormu nema nikakvih kontrola regionalnim linijama. Svi oni turboprop avioni, tu nema pretresanja, nikakve kontrole. Samo kad se leti mlaznim avionima prolazi se kroz x ray. Juče su otkazali sve letove tim regionalnim linijama zbog toga. To je kraj našeg životnog stila, izgubili smo ga, a zbog njega sam i došao ovde. Poslednja oaza ode u kurac. 

Link to comment

Uhapšeno je četvoro, ali ne zna se još tačno ko je tu šta radio. Po lokacijama bih rekao najmanje dvoje. Hapšenje glavnog djubreta je na snimcima. Muda do poda za dva pandura, drugde bi mu sasuli ceo šaržer u facu. 

Link to comment

ne mogu upste da vidim taj ugao (gledanja zrtve...da li je to mrznja, gadjenje, potpuno odsustvo empatije...) ubijanje dece. osecam se kao da mi neko dusu iscupao. dete 3godine (ne gledam snimke, previse mi strasno)

 

 tom treba prosuti mozak po trotoaru a ne da se ostavlja u zivotu i drka na svoj rad. 

 

Edited by mustang
Link to comment
59 minutes ago, dragance said:

@ToniAdams jeste zemljotresi 2010 i 2011, pa sad ovo.

 

nemam reci i dalje, ne mogu da spavam. Pucao je trogodišnjem detetu u ledja da je overi. Na sred ulice ubio ženu, p je posle i pregazio autom. To je jedna od glavnih avenija.

 

a tek izjava onog australijskog senatora je za povraćanje. I bas su kod nas dosli da to urade?  Došao je pre 2 godine da ovo napravi, a 3 meseca se spremao  as za ove lokacije.

leb ti jebem krvavi.

ne znam. ne mogu da objasnim.

Link to comment
15 minutes ago, mustang said:

ne mogu upste da vidim taj ugao (gledanja zrtve...da li je to mrznja, gadjenje, potpuno odsustvo empatije...) ubijanje dece. osecam se kao da mi neko dusu iscupao. dete 3godine (ne gledam snimke, previse mi strasno)

 

 tom treba prosuti mozak po trotoaru a ne da se ostavlja u zivotu i drka na svoj rad. 

 

 

Ja sam vrlo protiv smrtne kazne.

Ali, takve likove treba strpati u samicu, bez mogućnosti kontakta sa spoljnim svetom. Isključiti ga iz društva. Trajno ako je nepopravljiv. Vrlo sumnjam da je popravljiv.

Link to comment
4 minutes ago, Bujodrag said:

 

Ja sam vrlo protiv smrtne kazne.

Ali, takve likove treba strpati u samicu, bez mogućnosti kontakta sa spoljnim svetom. Isključiti ga iz društva. Trajno ako je nepopravljiv. Vrlo sumnjam da je popravljiv.

 

nema potrebe jos mu placati za hranu i toalet papir da bi on mogao da kontemplira. 

Link to comment

Pa, jbg, ako sam protiv smrtne kazne, onda moram obezbediti zatvor za obične zločince i nekakvu samicu, odnosno, isključenje iz društva, za ove baš teške. 

 

No, svakako, to je već dovoljno komplikovana tema pa je neću raspredati ovde. 

 

Nek ove monstrume drutvo kazni kako misli da treba.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...