Jump to content
maharaja

Istraga Marinike Tepić...

Recommended Posts

hazard
On 30.1.2019. at 19:48, pbg12345 said:

prilcino me cude ovi tvoji stavovi na temu

obicno si daleko  spremniji na kritiku

čude te moji stavovi :lol: mene čudi tvoja istraga Tepićkinog muža jbte

Nigde nisam rekao da je Marinika sada novi mesija, djeva marija, idealni neokaljani političar koji će povesti Srbiju u svetlu budućnost, niti sam primetio da se PPP generalno loži na nju na taj način (kao svojevremeno na Jankovića, pre toga delom na Raduleta), nego da je u trenutnoj ponudi opozicionih političara više nego OK lik. Mislim brate, fakin Đilas, fakin Jeremić, fakin Obradović i fakin Trifunović su glave opozicije trenutno, nije kao da imamo neki izbor.

Novi i neukaljani ne nadilaze, jedan takav je prso od bavljenja politikom, poludeo i zastranio u teorije zavere (Radulović), drugi takav se ispostavio da je nesposobni šmokljan koji je naneo više štete nego koristi (Janković), nekog trećeg ozbiljnog nema niti ima naznake da će biti. Šetao sam pre neke nedelje na protestu pored Dijane fakin Vukomanović, ex-SPS sada Jeremićeva, ono kao baš mi je bilo super jbte, ta će posle pada naprednjaka zabosti neku funkciju...i onda ajde da se detaljno bavimo bračnim životom jedne poslanice koja trenutno ima muda za fajt protiv Vučića a nije Boško Obradović

pbg12345

ama u tom smisluse ja potpuno slazem da je marinka top ponuda 

pocetna teza je bila da je bez mane, ne od tebe, vec od djordja i jos nekog

pa sam ukazao na neke skakljive stvari (makar za mene)

no da se ne vracam na mariniku, cini mi se da sam malcice smorio sa postovima u vezi nje :)

* a ovo cudi me je doslo iz ranijeg vremena kad sam se manje vise  sa tobom slagao na vecini ovih politickih tema

zato ti i napisah neki dan da mi je drago sto si se vratio, lakse je udarati +1 na tudje postove nego ispisivati sopstvene romane :D

ali jbg, nista od toga, vidim u ovoj turi, na trenutno aktuelnim temama uglavom ne delimo misljenje

tako da cu morati sam ukazivati na marinikine grehe (i muza joj dabome) :fantom:

Edited by pbg12345

aram
5 minutes ago, pbg12345 said:

cini mi se da sam malcice smorio

ma jok, čini ti se :fantom:

hazard
7 hours ago, Frank Pembleton said:

Dakle ništa od prve žene pesednika Srbije... Ehhh...

Inače mislim da je od trenutne ponude, Marinika najbolji opozicioni kandidat za predsednika (šteta što su ti izbori tek 2022. jel' no nikad se ne zna).

Ima generalno OK stavove, čini mi se da je iskrena u fajtu sa Vučićem i SNS, simpatična je ovako ali uvek deluje ozbiljno, ume da nastupa javno i tako to...te stvari su naravno najbitnije. Ali ovako marketinški gledano na to se nadovezuje da je žena, pripadnik nacionalne manjine (ali pak udata za Srbina), nema nekog preteranog putera na glavi (pokrajinski sekretar za trt-mrt...ništa u poređenju s Đilasom recimo), odlična kontra ka spolja na Vučićevu prvu gej premijerku.

Takođe mi deluje kao neko ko ne bi imao mogućnost da zloupotrebi predsedničku funkciju na način na koji su to radili Tadić i Vučić, jer nema veliku stranku iza sebe.

Nikodije

Marinika je super lik, podržavam ovo botovanje™ u svrhu njene promocije. 

BlackGeorge
20 minutes ago, hazard said:

Inače mislim da je od trenutne ponude, Marinika najbolji opozicioni kandidat za predsednika (šteta što su ti izbori tek 2022. jel' no nikad se ne zna).

Ima generalno OK stavove, čini mi se da je iskrena u fajtu sa Vučićem i SNS, simpatična je ovako ali uvek deluje ozbiljno, ume da nastupa javno i tako to...te stvari su naravno najbitnije. Ali ovako marketinški gledano na to se nadovezuje da je žena, pripadnik nacionalne manjine (ali pak udata za Srbina), nema nekog preteranog putera na glavi (pokrajinski sekretar za trt-mrt...ništa u poređenju s Đilasom recimo), odlična kontra ka spolja na Vučićevu prvu gej premijerku.

Takođe mi deluje kao neko ko ne bi imao mogućnost da zloupotrebi predsedničku funkciju na način na koji su to radili Tadić i Vučić, jer nema veliku stranku iza sebe.

Marinika Čobanu, Rumunka iz Pančeva, diplomirani filolog.

Završila i muzičku školu odsek klavir, kao moja žena.

Može, ima moj glas za predsedničke izbore. :))

Nikodije

Žena, pametna, nekompromitovana, energična, zgodna, pa još rumunka. Nakon svih ovih psihopata koje su se dosad izređale, meni deluje kao sjajan izbor. Tako da nema ništa od toga, neka se spreme vuk jeremić i boško.

Edited by Nikodije

pbg12345

marinika, pripadnik nacionalne manjine i supruga visokog funkcionera pokrajinskog odbora dss koji se zalagao za jezicke patrole kojim bi se utvrdilo da svi pripadnici manjina govore srpski jezik

svoju politicku odanost je pokazala tako sto je 10 godina ostala uz nenada canka, cak i onda kad je svim bilo jasno da canak podrzava vucica i samo izigrava opozociju

tu odanost canak je zasluzio tako sto je za njene potrebe svojevremeno izmislio funkciju zamenika direktora kancelarije nacionalnog saveta za decentralizaciju

jedinstvena i po tome sto je posle 2016 kad je sns ukinuo praksu da opozicija ima predsednike skupstinskih odbora, ona jedina van vladajuce koalicije bila na takvom mestu

danas tu cast ima sam nenad canak

zaljubljenik u sport. posebno banatske sore. u tolikoj meri da je kao pokrajinski skeretar za sport i omladinu iz pokrajinske kase bila spremna izdvojiti 2,5 miliona dinara za odrzavanje svetskog prvenstva u tomasevcu

marinika, nova nada srbije :wub:

renne

ti reče nećeš više 

izdržao si sat i 7 minuta i 22 sekunde

Nikodije
35 minutes ago, pbg12345 said:

marinika, pripadnik nacionalne manjine i supruga visokog funkcionera pokrajinskog odbora dss koji se zalagao za jezicke patrole kojim bi se utvrdilo da svi pripadnici manjina govore srpski jezik

svoju politicku odanost je pokazala tako sto je 10 godina ostala uz nenada canka, cak i onda kad je svim bilo jasno da canak podrzava vucica i samo izigrava opozociju

tu odanost canak je zasluzio tako sto je za njene potrebe svojevremeno izmislio funkciju zamenika direktora kancelarije nacionalnog saveta za decentralizaciju

jedinstvena i po tome sto je posle 2016 kad je sns ukinuo praksu da opozicija ima predsednike skupstinskih odbora, ona jedina van vladajuce koalicije bila na takvom mestu

danas tu cast ima sam nenad canak

zaljubljenik u sport. posebno banatske sore. u tolikoj meri da je kao pokrajinski skeretar za sport i omladinu iz pokrajinske kase bila spremna izdvojiti 2,5 miliona dinara za odrzavanje svetskog prvenstva u tomasevcu

marinika, nova nada srbije :wub:

Jbt obavešten si ko informer. Pa ništa, kažem ja, jeremić i boško. Oni se svakako više uklapaju u taj 1 neki profil psihopate i paćenika, tako blizak srpskom domaćinu.

1 normalna rumunka, ljubiteljka šore, tu nema šta da traži

fonTelefon
8 minutes ago, Nikodije said:

Jbt obavešten si ko informer. Pa ništa, kažem ja, jeremić i boško. Oni se svakako više uklapaju u taj 1 neki profil psihopate i paćenika, tako blizak srpskom domaćinu.

To sto ti ne znas da su Rumuni ispod Karpata sa velikim udelom slovenskih gena i sto ih je Causesku naseljavao preko nikom nista. Mozes to da izguglas iz naucnih casopisa za par minuta (rumunski autori). Neznanje i predrasude koje sirite na ovom forumu su fantasticne. 

pbg12345
15 minutes ago, Nikodije said:

sta ti znaci ova gadost?

sta od navedenog sto sam napisao nije tacno?

Nikodije
3 minutes ago, pbg12345 said:

sta ti znaci ova gadost?

sta od navedenog sto sam napisao nije tacno?

Pojma nemam,možda je sve tačno. Samo mi čudno da si rasprotro čaršaf u pokušaju da oblatiš 1 mariniku tepić, koja je benigni lik u srpskoj politici. Doduše ti rasprostreš čaršaf kad pišeš o bilo čemu. 

hazard
1 hour ago, Joe D said:

vidim priziva se rumunski scenario

Ja sam uvek za rumunski scenario