Jump to content
maharaja

Istraga Marinike Tepić...

Recommended Posts

hazard
Just now, pbg12345 said:

clanak u kom marinika jasno agituje da se glasa za ldp

Čekaj brate i to ti je argument? Što je agitovala za LDP? Agitovati za neku partiju na nekim izborima i biti član te partije nije isto. Lepo reče neko za koga smo sve mi ovde agitovali...i za koga razne javne ličnosti na ovim ili onim izborima.

Filozof manijak
4 minutes ago, pbg12345 said:

jednostavno ne mogu verovati da se iskreno neko zalaze za to sto se ona zalaze(partije ciji je funkcioner), a da je istovremeno u braku sa nekim ko ima dijametralno suprotne stavove

Ja ne mogu verovati da ti bračnog druga koristiš kao neki argument za procenu kredibiliteta Marinike..

Goranz

Pre će biti da ju je pbg dugo stalkovao, ona se na kraju udala za drugog i sad je on krenuo da se sveti. 

pbg12345

https://www.blic.rs/vesti/politika/vlada-umesto-da-otpusta-imenuje-nove-direktore/x2pgr4c

Prema saznanjima „Blica“, Nenad Čanak, koji je predsednik Nacionalnog saveta za decentralizaciju, insistirao je na tome da se formira i Kancelarija ovog saveta. A na osnovu novoformirane Kancelarije zaposleno je još troje funkcionera. Na mesto zamenika direktora imenovana je Marinika Čobanu, koja je funkcionerka Lige socijaldemokrata Vojvodine, a zaposlena su i dva pomoćnika, Nebojša Vrebalov i Nataša Dragojlović.

ali ok, 80% foruma je proslo marinkin politicki put

takodje 80% je pretpostavljam izmedju ostalog postavljeno na izmisljenu funkciju "zamenika direktora kancelarije saveta za decentralizaciju"

renne

Šta li ti je žena učinila pa ovoliko drviš o njoj

pbg12345
17 hours ago, Goranz said:

Pre će biti da ju je pbg dugo stalkovao, ona se na kraju udala za drugog i sad je on krenuo da se sveti. 

jasno kao dan da je to u pitanju

plus sam u medjuvremenu od tolikog ocaja postao gej, zaljubio se u vucica, pa sad ujedno agitujem za njega

17 hours ago, hazard said:

Čekaj brate i to ti je argument? Što je agitovala za LDP? Agitovati za neku partiju na nekim izborima i biti član te partije nije isto. Lepo reče neko za koga smo sve mi ovde agitovali...i za koga razne javne ličnosti na ovim ili onim izborima.

nije isto, u pravu si

poenta jeda ta je 2006 bila pro ldp, a kasnije usla u lsv

ovo je sa ldp arhive, tu se obicno kace tekstovi clanova

no ok, nije dovoljan dokaz da je clan ldp, meni pak jeste prilicno indikativno

16 hours ago, renne said:

Šta li ti je žena učinila pa ovoliko drviš o njoj

apsolutno nista

po stoti put

lako se moze desiti i da glasam za nju na nekim buducim izborima

oprastao sam i daleko vise, npr sasi radulovicu cinjenicu da je bio vucicev dacicev ministar

samo mi jednostavno smeta da se neko prikazuje kao bezgresan, bez mrlje

zasto marinika ne bi bila podlozna kritici?

radisa
9 minutes ago, Caligula said:

da bi dobili 1000 evra plate na kraju

Jedan od razloga što sposobni i pošteni ni neće da se bave politikom...

1000 Evra još malo pa će imati svaki priučeni programer sa 2-3 godine staža, a od nekog se očekuje da za iste pare bude ministar, upravlja zemljom i milionima evra koji su mu u budžetu... Hoće to, i Isusa bi pokvarilo, a ne prosečnog čoveka...

hazard
3 minutes ago, radisa said:

Jedan od razloga što sposobni i pošteni ni neće da se bave politikom...

1000 Evra još malo pa će imati svaki priučeni programer sa 2-3 godine staža, a od nekog se očekuje da za iste pare bude ministar, upravlja zemljom i milionima evra koji su mu u budžetu... Hoće to, i Isusa bi pokvarilo, a ne prosečnog čoveka...

Bravo. Samo ja ne bih rekao da to kvari ljude koliko jednostavno privlači pogrešan tip ljudi. Javni sektor kako je podešen u Srbiji pretežno privlači ljude 

- koje ništa ne znaju tj. ne mogu da se probiju u životu na drugi način osim preko stranke/veza, i/ili su jednostavno lenji i neradnici, i koji se šutiraju u dupe što će imati 50.000 - 100.000 (nekad i više) dinara plate a da zauzvrat ne moraju da rade ništa osim da dižu ruke/govore/potpisuju onako kako im se kaže;

- kojima je bilo kakav posao u životu premija, i koji će možda pokušati da rade taj posao koji im je dodeljen, ali oni jednostavno za to nemaju kapaciteta, znanja, umeća, obrazovanja itd.

- koji su pokvareni, dakle ne ulaze zbog (relativno niske) plate nego zbog mogućnosti da kradu, muljalju, nameštaju poslove i sl.

Goranz

Caligula bi mogao da bude taj novi vođa opozicije, stalno je u nekom raskoraku sa ostatkom univerzuma. 

MiddleClass

:D

Smetaju vam sve te stvari oko nje, a ne smeta sto se zove Marinika... :fantom:

Edited by MiddleClass

Frank Pembleton
2 hours ago, aram said:

Lako. Lokalni lider opozicije treba da bude spreman i da ga privedu zbog toga. Onda ništa nije problem, uzme štanglu i olupa.

Gledao sam neki dokumentarac o demonstracijama u Rumuniji gde je vlast krenula da kači kamere i ovi se dosetili da ih "blokiraju" - balonima! Dobro ste pročitali, balonima! Prosto parkirali ljude sa onim balonima kao za rođendane (naravno bili su neki politički motivi i rumunske zastave) i stali tačno ispod i blokirali objektive. Pa onda ovi nisu znali šta će pa slali muriju da sklanjaju ljude sa balonima...Ozbiljan cirkus se napravio...

To samo kao dokaz da kad se nešto hoće, tad i može...

radisa
27 minutes ago, hazard said:

Bravo. Samo ja ne bih rekao da to kvari ljude koliko jednostavno privlači pogrešan tip ljudi. Javni sektor kako je podešen u Srbiji pretežno privlači ljude 

- koje ništa ne znaju tj. ne mogu da se probiju u životu na drugi način osim preko stranke/veza, i/ili su jednostavno lenji i neradnici, i koji se šutiraju u dupe što će imati 50.000 - 100.000 (nekad i više) dinara plate a da zauzvrat ne moraju da rade ništa osim da dižu ruke/govore/potpisuju onako kako im se kaže;

- kojima je bilo kakav posao u životu premija, i koji će možda pokušati da rade taj posao koji im je dodeljen, ali oni jednostavno za to nemaju kapaciteta, znanja, umeća, obrazovanja itd.

- koji su pokvareni, dakle ne ulaze zbog (relativno niske) plate nego zbog mogućnosti da kradu, muljalju, nameštaju poslove i sl.

Ima još jedan sloj, a to su početnici, lljudi koji ni ne znaju šta ih čeka na poslu, zastrašeni su pričama okoline kako je strašno kod privatnika i onda mislie da je raditi u javnom sektoru super... Naki od njih, čim nešto nauče i shvate razliku u platama, odlaze, ali većina ostaje trajno neupotrebljiva iako je imala potencijal... I plus, zbog te neupotrebljivosti upadaju u tačke ovog gore...

Imao sma prilike da pričam sa klincima na dosta mesta u JP, i većina njih ni ne vidi glib u kom su... Oni koji su kontali, vukli su za rukav i pitali kako iz ovog pakla...

I još nešto, ovo što pišeš gore je vezano za BG, NS i eventualno Niš... Kontam da u drugim mestima, ako čovek neće da se seli u BG ili NS, JP predstavlja jedino logično rešenje, i tamo se mogu naći super kadrovi, koji pošteno rade posao... Mislim, mogu se naći svugde, ali ja u manjim mestima, ta disproporcija u korist OK ljudi malo pomerena...

theanswer
2 hours ago, pbg12345 said:

jednostavno ne mogu verovati da se iskreno neko zalaze za to sto se ona zalaze(partije ciji je funkcioner), a da je istovremeno u braku sa nekim ko ima dijametralno suprotne stavove

izguglaj kelien konvej

James Marshall

U kreni da se krstiš i lijevom i desnom da je takva ljepotica uopšte u braku :lolol:

hazard
1 hour ago, radisa said:

I još nešto, ovo što pišeš gore je vezano za BG, NS i eventualno Niš... Kontam da u drugim mestima, ako čovek neće da se seli u BG ili NS, JP predstavlja jedino logično rešenje, i tamo se mogu naći super kadrovi, koji pošteno rade posao... Mislim, mogu se naći svugde, ali ja u manjim mestima, ta disproporcija u korist OK ljudi malo pomerena...

Možda si u pravu, ne znam. No pošto veliki stepen centralizacije i na nivou republike i na nivou pokrajine, to znači da je najviše bitnih pozicija u javnom sektoru (dakle onih na kojima se nešto odlučuje, raspolaže velikim parama itd.) u BG i NS tako da...jasno je zašto stvari stoje kako stoje.

Ovo za početnike što kažeš, nisu oni krivi, ali svejedno je strašno