Jump to content
maharaja

Istraga Marinike Tepić...

Recommended Posts

radisa
2 minutes ago, pbg12345 said:

da si mene, odnosno moje postove ubacio u taj kos

Ne nisam, generalno, ljude koji pišu godinama na ovom forumu, ne mogu tako da pomatram... Ljude koji dođu ovde povremeno i pšljunu, naravno da ću tako da posmatram...

To što sam ja paranoičan, ne znači da nisam u pravu...

pasha

Za mene najveci problem Marinike Tepic nisu ni preleti koji su bili brojni u poslednje 2 i po godine, mislim da ce sa Djilasom biti 4 opcija, jos me manje briga za njenog muza vec:

-Kada je Djilas imao onaj homofobicni ispad prema Marks 21, za koji se i sam izvinuo, ona je to branila recima: parafraziram: nije lepa homofobija ali porodica je vaznija.

To bi Bosko potpisao.

-Nju prozivaju u Skupstini za neke repove dok je bila sekretar sporta u pokrajinskoj vladi ispred LSV.

Voleo bih da znam tacno sta je bilo.

Медији: Мариника Тепић пред затвором?

Како јављају, Тепићевој се на терет ставља ненаменско трошење буџетских средстава, најчешће по политичкој линији и за приватне послове. По Панчеву се препричава како је мужа водила на службена путовања и како је финансирала искључиво оне који су били лојални њој и бројним странкама које је учлањивала, пише е-Панчево.

https://www.dnevnik.rs/politika/mediji-marinika-tepic-pred-zatvorom-02-12-2017

Aleksija

zasto  nije u zatvoru?

radisa
Just now, Aleksija said:

zasto  nije u zatvoru?

Napisao sma dugačak post sa ovom poentom, pa obrisao...

Takve svinjarije i prenošenje istih je to što me nervira... Da je kriva, teraj na sud i osudi, ne razvlači po novinama... Ovako, treba kad god neko kaže tako nešto, odmah odgovoriti sa tim, "što nije u zatvoru"...

Odvratna taktika koja uvek pali, laži i ogovaraj, pa onda nikom ništa... Eventualno, demant, na 6. strani... Možda, nekad...

nautilus

clanak iz 2017, nije podignuta ni krivicna prijava a kamoli nesto drugo. cak ni prekrsajni postupak zbog krsenja zakona o budzetskom sistemu. ali bitno je da je neki naprednjacki debil poceo da pljuje okolo, to je vest.

nije bitno ono sto se desilo vec ono sto su naprednjaci rekli da se desilo

Nesh

Pa koje su sve te stranke u kojima je bila Marinika Tepic? Jel tesko navesti? Komentarise se ovde ko da svi znaju, evo ja ne znam koje su to stranke osim LSV i Nove. istinomer isto nabrojao ove dve, dajte da dopunimo.

Ne svidja mi se sto je bila u LSV, svidja mi se sto je posle neuspeha na izborima u Beogradu smatrala da treba da se podnose ostavke u Novoj stranci.

Suprug DSS jezicki patroldzija? Uf, to vec ne bih komentarisao, al ne zvuci mnogo lepo.

Dakle, dajte sva ta majagojkovicevska preletanja, pa da prebrojimo.

pbg12345

ldp

lsv

jankovic

nova

trenutno bez kluba, ali trenira sa szz :)

i onda na to muz dss i to ona tvrda linija uz dveri :D

Aleksija

nije bila u ldp-u, to si pogresno procitao, bila je na zajednickoj listi ldp, sds i lsv, ali kao kandidatkinja lsv.

i sta sad? ako se ikad izborimo za normalne izbore, nemoj glasati za nju. do tada je fokus na tome da se izborimo za normalne izbore.

koliko vidim, njena preletanja i aktivnosti su usmerene protiv trenutne vlasti, dok su se hiljade politicara  kretali u suprotnom smeru - onom gde je mozda saobracaj dosta gusci, ali je i put daleko laksi i prohodniji. meni dosta za sada.

svashtabezneshto

ne mislim da ne treba glasati za nju, ili da je treba diskvalifikovati,

treba biti samo malo oprezniji u stavljanju nje na čelo opozicije, 'jer je moralna gromada,

hrabra, beskomprimisna borkinja protiv fašizma'.

moj politički izbor, da ga kažem da ne ispadne da sam vučićev bot, je ne davimo beograd, 

ako budu išli samostalno, ili ako uopšte budu išli, ili građanski front, ako uspeju da se organizuju u jedan pokret.

Suvar
3 hours ago, Nesh said:

Pa koje su sve te stranke u kojima je bila Marinika Tepic? Jel tesko navesti? Komentarise se ovde ko da svi znaju, evo ja ne znam koje su to stranke osim LSV i Nove. istinomer isto nabrojao ove dve, dajte da dopunimo.

Ne svidja mi se sto je bila u LSV, svidja mi se sto je posle neuspeha na izborima u Beogradu smatrala da treba da se podnose ostavke u Novoj stranci.

Suprug DSS jezicki patroldzija? Uf, to vec ne bih komentarisao, al ne zvuci mnogo lepo.

Dakle, dajte sva ta majagojkovicevska preletanja, pa da prebrojimo.

Da dodam i ja jedan sloj na to kolika je kloaka nasa politika. 

Nije joj muz predlagao to za "jezicke patrole" to je predlagao Jovanov koji je sada u SNS. On je to predlozio kao (glup) odgovor na predlog predsednika Madjarskog nacionalnog saveta, Korheca, da se naprave patrole koje proveravaju da li Madjari u Vojvodini mogu da koriste madjarski jezik u kontaktu sa javnim sluzbama. 

Naprednjacka vecina je Korheca izabrala za sudiju ustavnog suda, tako da su se obojica patroldzija nasli na kraju u kolaboraciji sa rezimom. 

Tepic nije bila clanica drugih stranaka pre LSV, ali je bila clanica NDNV i LSV u isto vreme, sto je suprotno Kodeksu novinara Srbije, ali eto, ima i gorih stvari. 

edit: nisam znao za LDP, moze da bude. Nije to neko preletanje, to su srodne stranke. 

Edited by Suvar

Caligula
6 hours ago, djordje geprat said:

ovo je već simptom. marinika tepić kao primer.

daj mi ime, dajte mi ime kome možete da poverite svoj glas. ako nemate predlog, dajte bar kamaru pljuvki na one koje sam pomenuo maločas.

Simptom nego sta. 

U razvaljenoj zemlji treba nam neko nov i sjajan kao mobilni telefon. Ali Jankara je kulturiska i fin previse, Sergej je prost, Matinika lose bira bracnog partnera, uopste, svi koji bukvalno rizikuju zivot suprotstavljajuci se ovom ludaku i coporu najgorih secikesa koje je Srbija ikada videla su bas onako, njah.

Ocemo nekog drugacijeg, al da nije njah.

Meni srpski opozicioni glasac izgleda kao baba obucena u devojcicu koja u prasnjavoj razvaljenoj kuci deliricno ceslja lutke i mrmlja sebi u bradu. 

Edited by Caligula

namenski
6 minutes ago, Caligula said:

Jankara je kulturiska i fin previse

Jankara je Jajara.

Najobicnija, Made in Serbia.

Caligula

Namenski kao primer predmetnog simptoma za enciklopediju srpske politike. Pored slike da pise "covek koji ne razlikuje politicare" a u nastavku "svi su isti" manifest.

namenski

Bolje ti je da cutis:

Да се јадан за зелен бор ухватиш

и он би се јадан осушио.

Odrednica: Kaligula i srpska politika :fantom:

Sammael

:laugh:

Ja bih voleo da vidim odrednice "političar za koga bi namenski glasao" i "opozicioni političar za koga kauboj ne bi glasao."