Jump to content
maharaja

Istraga Marinike Tepić...

Recommended Posts

jovanovic
1 hour ago, djordje geprat said:

ne valja niko. svi su isti. ovo je neverovatno jak argument.

kada bi se napravio spisak onih koji su bili optuživani (tabloidno.....) a nikad procesuirani. a i jako je bitno ko joj je i kakav je muž.

drago mi je Djordje da vas moralni kompas dozvoljava i opravdava suzivot sa fasistom i registrovanim nasilnikom. Divno je uz caj sa istim diskutovati o jezickim patrolama i premlacivanju politickih neistomisljenika. #narodna poslanica; antifa; mama

Sto se tice malverzacija, podaci su javno distupni, kao i zakon, pa nek svako spinuje po volji
#pravdaZaOdbaceneKrivicnePrijave   ♥Bajat,Sule,Cedo,DraganTomic...

1 hour ago, djordje geprat said:

da arči vreme na gluposti.

jest, bolje da to vreme potrosi za novi prelet, nije luda da vreme arci za platu od 45 iljada u skoli i radiju. #jankara v2

JozoMujica
1 hour ago, svashtabezneshto said:

(nije odgovorna za ono što radi njen suprug, kao ni on za ono što radi ona, ja samo zadržavam pravo

da mislim da nijedno od njih nije iskreno u onome što radi.)

Pobogu, kao da odeš u bioskop i popizdis na glumca zato sto je u prethodnom filmu igrao negativca. Pa niko od njih nije iskren u onome sto radi, odnosno jeste, svi rade samo i iskljucivo ono sto smatraju da im donosi ličnu korist. Ako u okviru toga postoji i neka vajda za narod i državu, cool, ali prvenstveni cilj im je lična korist (novac, moc, ugled...) i to vazi za sve političare, ikad, bar u Srbiji. 

svashtabezneshto

ma naravno da nije niko tu nije iskren, al' baš da me porodično prave budalom, zauzimajući oba pola

političkog spektra, ne ide.

Facundo Orellana

U kojim je sve partijama bila Marinika? Je l' bila pre LSV negde?

Pošto se redovno  poteže da je preletač.

Bila u Ligi, sve dok se nije skroz ogolilo da je Čanak "lažna" opozicija, odnosno podržala je Jankovića, a Čanak to nije hteo. Bila u Novi, sada je valjda nezavisna.

Muž joj je u DSS, nije ona. 

Nema Maja Gojković karijeru.

Edited by Facundo Orellana

djordje geprat
1 hour ago, Facundo Orellana said:

U kojim je sve partijama bila Marinika? Je l' bila pre LSV negde?

Pošto se redovno  poteže da je preletač.

Bila u Ligi, sve dok se nije skroz ogolilo da je Čanak "lažna" opozicija, odnosno podržala je Jankovića, a Čanak to nije hteo. Bila u Novi, sada je valjda nezavisna.

Muž joj je u DSS, nije ona. 

Nema Maja Gojković karijeru.

to sam i ja pročitao jerkov je isto bila u ligi i otišla kada je videla šta radi čanak.

nego, ja sam na mom spisku žena koje bih voleo da vidim u vrhu ponude imao još sandu RI (s kojom uopštene delim politiku) i VRV. dajte, kada ste počeli sa marinikom , udrite i po ove tri.

pbg12345
6 hours ago, radisa said:

Niko nije bezgrešan, pogotovo u svetu politike...

Alo, sa druge strane stešno iritira kad se krene sa pričama koje se ne mogu lako proveriti, a koje kad se zalepe, ostaju...

cekaj bre koje price nije lako proveriti?

pa to da je prelazila iz partije u partiju je odavno poznato i vrlo lako proverljivo, a i ovo za muza takodje

uostalom, evo ssbn ti je detaljnije odgovorila

5 hours ago, svashtabezneshto said:

čekaj, šta nije tako?

je l milan tepić njen muž bio na listi dss-a, 2014, iste godine kad je milenko jovanov, u ime dss-a, predlagao jezičke patrole

po vojvodini, iza koje ideje je stao kompletan dss?

(nije odgovorna za ono što radi njen suprug, kao ni on za ono što radi ona, ja samo zadržavam pravo

da mislim da nijedno od njih nije iskreno u onome što radi.)

+1

sa tim sto ja o tome sto joj je muz na drugom kraju politickog spektra imam jos negativnije misljenje

jbg, ne mozes da se satro boris za gradjansko drustvo, a supruznik ti  predsednik srs (znam da nije, namerno idem u krajnost, da bih istakao poentu)

3 hours ago, svashtabezneshto said:

ma naravno da nije niko tu nije iskren, al' baš da me porodično prave budalom, zauzimajući oba pola

političkog spektra, ne ide.

i opet +1

da se ne ponavljam

2 hours ago, Weenie Pooh said:

A postaće fer & pošteni pošto se lideri opozicije budu zavukli u monaške kelije na jednu podužu sansu tihovanja? 

Ne ide to bez izborne platforme. Ne može od bojkota da se krene nego do njega tek treba da se dođe - da bude, evo, mi vam nudimo ovo i smatramo da je većina za ovo, ali aktuelna vlast blokira volju građana, zato svi na ulice.

Mislim, u stvari može i od bojkota da se krene, možeš da na ulici imenuješ svog premijera i onda čekaš da stigne priznanje međunarodne zajednice... samo što nam u toj varijanti fale najveće naftne rezerve na planeti, jebiga.

i tebi 1 +1 :fantom:

pisem to danima

moze bojkot, ako postoje razlozi, ali bojkot sam po sebi nije nista

daleko veca aktivnost opozicije je potrebna, posebno sada, kada postoje odredjeni nagovestaji da se nesto desava i dok su u toku protesti

radisa
5 minutes ago, pbg12345 said:

pa to da je prelazila iz partije u partiju je odavno poznato i vrlo lako proverljivo, a i ovo za muza takodje

Zlostavljanje u porodici, mobing... To beše neko sa 35 postova napisao na predhodnoj strani?

Čamu to? Nije dovoljno samo to što je preletala, nego da pojačamo... Dodajmo još nešto, da bude sočnije... Čemu to?

Dankan Ajdaho

Pa da bude sočnije.

Aleksija
2 minutes ago, radisa said:

Zlostavljanje u porodici, mobing... To beše neko sa 35 postova napisao na predhodnoj strani?

Čamu to? Nije dovoljno samo to što je preletala, nego da pojačamo... Dodajmo još nešto, da bude sočnije... Čemu to?

kreativno tumacene informacije i poluistine, nepodobni stavovi supruznika...  a sve to o zeni koja se skoro svakodnevno suocava sa pretnjama smrcu zbog sasvim korektnog i veoma hrabrog politickog delovanja u sred diktature, diktature koja sve manje preti u prazno, a sve vise realizuje pretnje.  meni se vise place od ovog nedostatka fokusa.

opozicija nesto duradi....

djordje geprat
18 minutes ago, pbg12345 said:

+1

sa tim sto ja o tome sto joj je muz na drugom kraju politickog spektra imam jos negativnije misljenje

jbg, ne mozes da se satro boris za gradjansko drustvo, a supruznik ti  predsednik srs (znam da nije, namerno idem u krajnost, da bih istakao poentu)

i opet +1

ovo je već simptom. marinika tepić kao primer.

nema veze, nebitno je što je u parlamentu tražila uzimanje mandata ratnom zločincu i suočila se sa pretnjom radikala i uvredama SNS. bitno je što joj je muž u partiji na nekoj drugoj strani (koju ja inače poštujem po doslednosti). bitno je što je otišla iz lige, ne zato što se čanak bez veze trpao u predsedničku trku.

daj mi ime, dajte mi ime kome možete da poverite svoj glas. ako nemate predlog, dajte bar kamaru pljuvki na one koje sam pomenuo maločas.

Edited by djordje geprat

pbg12345
10 minutes ago, radisa said:

e to se slazem

ja ni za sns ne dozvoljavam da se "kiti" poluinformacijama

toliko zla cine, da je suludo jos izmisljati

samo, trebao si onda biti precizniji na sta konkretno mislis

jer onaj drugi deo kritike koji joj je upucen jasno stoji

i ponavljam, makar sa moje strane, to nije nesto sto je diskvalifikuje, pogotovo zbog cinjenice da je sa druge strane jebeni sns

ali jeste nesto zbog cega treba biti oprezan, pgotovo kad se olako stavlja "na celo opozicije"

a imali smo i takav predlog na prethodnim stranama

radisa
1 minute ago, Aleksija said:

kreativno tumacene informacije i poluistine, nepodobni stavovi supruznika...  a sve to o zeni koja se skoro svakodnevno suocava sa pretnjama smrcu zbog sasvim korektnog i veoma hrabrog politickog delovanja u sred diktature, diktature koja sve manje preti u prazno, a sve vise realizuje pretnje.  meni se vise place od ovog nedostatka fokusa.

opozicija nesto duradi....

E to... Nedostatak fokusa kod kritikovanja opozicije... 

Ja recimo mislim da je to vrlo često namerno, da bi se potenciralo svisuisti™ matrica...

pbg12345
2 minutes ago, djordje geprat said:

ovo je već simptom. marinika tepić kao primer.

nema veze, nebitno je što je u parlamentu tražila uzimanje mandata ratnom zločincu i suočila se sa pretnjom radikala i uvredama SNS. bitno je što joj je muž u partiji na nekoj drugoj strani (koju ja inače poštujem po doslednosti). bitno je što je otišla iz lige, ne zato što se čanak bez veze trpao u predsedničku trku.

daj mi ime, dajte mi ime kome možete da poverite svoj glas. ako nemate predlog, dajte bar kamaru pljuvki na one koje sam pomenuo maločas.

ja ne znam kako drugacije da vam ovo kazem, ali vi ste, a ne ja glasali za tomislava nikolica

kao sto rekoh i malopre, moje kritike nisu diskvalifikujuce

svakako cu kao i uvek do sad glasaqti protiv sns/sps/srs, kao sto rekoh malopre makar im kandidat bio onaj toliko pominjani majmun nade obric

ali me to nece spreciti da kritikujem stvari koje smatram da prosto nisu dobre

sto se vaseg postovanja njihovoj doslednosti tice, to sa jezikom je koliko se secam bila jedna vrlo gadna epizoda, ne bih se ja olako razbacivao recima hvale za ljude koji su u tome ucestvovali

pbg12345
3 minutes ago, radisa said:

E to... Nedostatak fokusa kod kritikovanja opozicije... 

Ja recimo mislim da je to vrlo često namerno, da bi se potenciralo svisuisti™ matrica...

znam da to mislis

upravo zato ti se ceo dan i obracam na ovaj nacin, delom sto mi se cini da ti se to pocelo svuda prividjati (nisi jedini i donekle mogu razumeti sto je tako, nije da ni sam nisam imao slicne momente i to vrlo skoro), a delom sto mi se ucinilo i da si mene, odnosno moje postove ubacio u taj kos

Aleksija

jebote, pola ljudi koji svaki dan slusam kako kritikuju opoziciju ne bi imalo muda da potpise online peticiju anonimno. neki ne smeju da ja lajkuju status na fb ako je malo jasnije opozicioni. ali zato imaju uzasno visoke kriterijume za prihvatljivost opozicionog lidera.

nemam pojma kakvi su ljudi koji ovde pisu, ali oni koje znam u rl su najcese pizde koji su principijelni zato sto je lakse nego da priznaju da su pizde.

a ima i onih koji suptilno botuju.

na forumu, nemam pojma. valjda smo ovde svi ekstra moralni i primecujemo ono sto niko drugi ne primecuje, pa zato moramo i na dupe da progovorimo.