Jump to content
maharaja

Istraga Marinike Tepić...

Recommended Posts

Joe D

ako postoji neko u politici da se nije negde ugradio, to je zato sto ne ume a ne zato sto nece. a za takve tek ne treba glasati. 

Edited by Joe D

Caligula

Slazem se.

Treba nam neko ko na kompjuteru nema ni jedan piratski softver i ne skida filmove, muziku i ostale goodse sa torenta. Vec trazim jaku baterijsku lampu da setam Srbijom i vicem "ecce homo!"

Edited by Caligula

Jumanji

Marinika ima moj glas, lepa zena, umilnog glasa, a takve su najopasnije :vikleri: #kazemsamo
Jos brineta,  plavuse neka  drugima :plz:
A vi, vi cekajte nekog cistunca, meni mladost prolazi cekajuci :sad:

namenski

Zezajte se vi, zezajte, tek, kao drustvo imamo jos 1 ozbiljan problem, nije bas da je na vrhu liste prioriteta, ali kosta i kostace onoliko: uspeli su da nam ubiju tradiciju, njene najprimitivnije ostatke su oteli, prisvojili zna se vec ko, a za iole normalan svet je postala sramota da potegne bilo sta iz te oblasti jer bi ga to automatski svrstalo u krdo likova s kojima se ni tramvaj ne ceka.

1 kolaterala, ali ni malo nevazna, sa sve sprdanjem na racun banatskih šora, na stranu MT.

Postalo je sramotno  slusati, a kamoli pripustiti narodnu muziku osim ako nije u nekoj sofisticiranoj, umetnickoj obradi, klincima ni u sali ne smes da kazes da bi Kraljevic Marko polomio Terminatora.

Bog zna sta mislim o modernoj Rusiji i Putinu, ali bih voleo da vidim kako bi se u Srbiji dogodilo i reagovalo na, recimo, nesto ovako:

Doduse, спремте се спремте se jos i moze da cuje...

I nije to pitanje nekog tamo Putina i Rusije, nemaju oni s tim nikakve veze, osim kao primer, ali ce se Srbija konacno i kad-tad morati da opredeli i stane na noge glede odnosa prema sopstvenoj tradiciji, identitetu i kulturnom nasledju.

djordje geprat
30 minutes ago, pbg12345 said:

nisam ni rekao da ste mene cerecili, vec me optuzili da ja cerecim mariniku

vidim da ne vredi, ali ponovicu jos jednom, brak je pomenut u smislu njene iskrenosti kad je ideologija u pitanju, jer joj je suprug u partiji na potpuno suprotnoj strani ideoloskog spektra

u meni to budi sumnju da je marinika iskrena u svojoj politickoj borbi

i opet ponovo, ja bih glasao za bilo koga protiv ove vlasti (srs, ldp, lsv takodje vidim kao deo vlasti)

jedino sto nemam nameru da se "zaljubljujem" u politicare i uvek cu pisati negativno o stvarima koje mi nisu po volji

i ponovo i ovo, marinika je napustila sve funkcije u novoj, tesko da ce je igde nova "postaviti"

trenutno je na transfer listi :fantom:

i nikako manje bitno, ndmbgd nije liderski pokret

u startu (za razliku od svih ostalih) izasli sa vecom grupom ljudi koja predstavlja pokret

meni je to vrlo bitna stavka

moja greška pri formulisanju. izvinjavam se. bilo je to, s tvoje strane nepotrebno "čerečenje" marinike tepić. ona je jasno rekla da je VŠ ratni zločinac kome mesto nije u parlamentu. to je bitno što se tiče njenog ideološkog opredeljenja. partija u kojoj je njen muž verovatno ne deli njen stav ali, možda on deli. ne znamo. 

brak je čudo. pun kompromisa. prelazi se preko nekih mana ili afiniteta zarad opšte stvari, šire slike. odnos prema deci, pušenje, alkohol, flm, muzika, kuvanje, španske serije, zaluđenost fudbalom ili klađenjem, sastanci ćetvrtkom sa starim društvom..... se istrpe. sigurno ti je to poznato. zbog toga njen bračni status i odnos smatram irelevantnim.

bilo bi mi žao ako nestane sa političke scene. ako je sujetni živković otkači, pozdraviću bilo koji njen izbor (nema šanse da meni bude neprihvatljiv) i razmisliću o davanju glasa listi na kojoj je.

saglasni smo oko ndmbgd. drago mi je. sve najbolje.

Nesh
11 minutes ago, djordje geprat said:

bilo bi mi žao ako nestane sa političke scene. ako je sujetni živković otkači, pozdraviću bilo koji njen izbor (nema šanse da meni bude neprihvatljiv) i razmisliću o davanju glasa listi na kojoj je.

Po svemu sudeci, ona je otkacila Zivkovica i ne verujem da ima ikakvu nameru da nastavlja delovanje u okviru Nove stranke.

Edited by Nesh

pbg12345

i ima tome skoro godinu dana

napisao ja najmanje pet puta, ali djordje iz nekog razloga odbija prihvatiti da marinika nije vise bliska zivkovicu

i vrv je takodje tad podnela ostavku

evo ga predsednistvo nove, sve sama prepoznatljiva imena, koje zivkovic gura u prvi plan dok se on kao iskusan politicki vuk bavi organizacijom u pozadini! :fantom:

https://novastranka.rs/organizacija/organi-stranke/predsednistvo/

djordje geprat

zahvaljujem na linku. ne odbijam ja ništa. ono što sam znao je da je MT podnela ostavku na funkcije u stranci posle BG izbora što je i VRV učinila pošto je izvisila za mandat. VRV znam 20 i kusur godina, iz GSS, i ona je među najboljem što srpska politička scena ima. stalno poredim ovu nemuštu i prethodnika joj sa VRV glede mesta mintistarke pravde.  govna i zlato.

ja se nadam daće i VRV i MT da ostanu na sceni da ostave Novu i nađu mesto negde drugo jer naprosto vrede. i, blesavo je tretirati ih kao preletačice.  ja ih obe tretiram kao ličnosti koje su se trudile da nešto negde poprave, nisu uspele i pokušavaju ponovo.

nadam se da sam sada jasan.