Jump to content
maharaja

Istraga Marinike Tepić...

Recommended Posts

maharaja

Ima u Vremenu od prošlog četvrtka intervju Marinke Tepić gde govori i o bojkotu parlamenta.

SNS je kriminalna organizacija

Retko koherentna i smislena političarka. Da je pameti u opoziciji da je istaknu na čelo što ujedinjene opozicije što protesta.

pasha
20 minutes ago, maharaja said:

Ima u Vremenu od prošlog četvrtka intervju Marinke Tepić gde govori i o bojkotu parlamenta.

Retko koherentna i smislena političarka. Da je pameti u opoziciji da je istaknu na čelo što ujedinjene opozicije što protesta.

Nije bas koherentna jer je pomerila dosta stranka u poslednjih par godina. Cudno brani porodicne vrednosti kada se pomene psovanje homoseksualaca.

Mozda bi Bosko mogao da je razume.

Edited by pasha

Caligula
13 minutes ago, maharaja said:

Da je pameti u opoziciji da je istaknu na čelo što ujedinjene opozicije što protesta.

Jos joj to fali.

Inace da, ona je realno prihvatljiva i onim izbirljivijim biracima.

Dankan Ajdaho
58 minutes ago, maharaja said:

Kamo sreće.

jovanovic
27 minutes ago, pasha said:

Nije bas koherentna jer je pomerila dosta stranka u poslednjih par godina. Cudno brani porodicne vrednosti kada se pomene psovanje homoseksualaca.

Mozda bi Bosko mogao da je razume.

Suprug je clan Dss-a, evidentiran za premlacivanje politickih neistomisljenika, a i Marininika bese optuzivana za mobing i razne malverzacije. Divna porodica

svashtabezneshto

uz to je, kao član dss-a, učestvovao sa jovanovim (milenko, valjda, sad je u sns-u) u onoj akciji

'jezičke patrole', koja je imala za cilj da propita mađare po vojvodini da li znaju srpski.

ne pravite herojku od marinike, molim vas.

djordje geprat

ne valja niko. svi su isti. ovo je neverovatno jak argument.

Marininika bese optuzivana za mobing i razne malverzacije

kada bi se napravio spisak onih koji su bili optuživani (tabloidno.....) a nikad procesuirani. a i jako je bitno ko joj je i kakav je muž.

kaligula lepo reče:

još joj to fali

da arči vreme na gluposti.

radisa

Pokušavam da zemislim sta bi meni nasli, da odlučim da se bavim politikom...Sigurno bi nešto našli... Ako ne meni, onda ženi...

A mogli mi i da posalju ponekog da napise ponegde neku poluinformaciju, pa da citiraju...

Tako to ide...

Goranz

Grubor Marin nikada nije dobio pravu priliku.

jorma shparga

a jel moze Batic Vladan posthumno?

pbg12345
36 minutes ago, radisa said:

Pokušavam da zemislim sta bi meni nasli, da odlučim da se bavim politikom...Sigurno bi nešto našli... Ako ne meni, onda ženi...

A mogli mi i da posalju ponekog da napise ponegde neku poluinformaciju, pa da citiraju...

Tako to ide...

Daj radisa ne zajebavaj, makar si ti dovoljno inteligentan da ti bude jasno o cemu se radi

Ne treba je "razapinjati", ali to sto je promenila partija ko maja gojkovic je jako bitno

A vala u ovom slucaju je bitan i muz. Jer su oboje politicari i nikako ne ide ovo sto se o njemu pise sa tom idejom nje kao vodece gradjanske/liberalne opcije

Koliko iritira "trazenje dlake u jajetu", jos i vise iritira predstavljanje raznih sasa, marinki kao bezgresnih vodja koje cekamo da nas povedu u svetlu buducnost

radisa

Niko nije bezgrešan, pogotovo u svetu politike...

Alo, sa druge strane stešno iritira kad se krene sa pričama koje se ne mogu lako proveriti, a koje kad se zalepe, ostaju...

svashtabezneshto

čekaj, šta nije tako?

je l milan tepić njen muž bio na listi dss-a, 2014, iste godine kad je milenko jovanov, u ime dss-a, predlagao jezičke patrole

po vojvodini, iza koje ideje je stao kompletan dss?

(nije odgovorna za ono što radi njen suprug, kao ni on za ono što radi ona, ja samo zadržavam pravo

da mislim da nijedno od njih nije iskreno u onome što radi.)

Jeremija

1 hour ago, svashtabezneshto said:

uz to je, kao član dss-a, učestvovao sa jovanovim (milenko, valjda, sad je u sns-u) u onoj akciji

'jezičke patrole', koja je imala za cilj da propita mađare po vojvodini da li znaju srpski.

ne pravite herojku od marinike, molim vas.

Auuu, kakav pedigre...

Edited by Jeremija

Apollo Creed

Gde je,šta radi Mirko Jović i SNO?