Jump to content
kud u maglu Simoviću

Sergej Serž Trifunović - neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje...

Recommended Posts

Frank Pembleton
1 minute ago, djordje geprat said:

i, šta nam preostaje?

Kako šta?

Pa gospodin "kurje oko" !

djordje geprat

da vratimo kraljevinu pa on da bude novi pašić?

urkozamanje
5 hours ago, radisa said:

Pa Radule tu izgleda najnormalniji...

Al dzaba kad je ono sto predlazu dijametralno suprotno onome za sta se on zalagao. 

Apollo Creed

Bez kralja ne valja!

Tsai

E jebiga ako je Radule najnormalniji onda svi treba u ludnicu dobrovoljno da se prijavimo

BlackGeorge
7 hours ago, radisa said:

Imamo sjajan izbor za glasanje protiv AV...

- Sergej, ljubitelj Legije, koji je zaboravio ubistvo Đinđića i ko ga je sproveo...

- Vuk fucking Jeremić, čovek ljiga...

- Obradović, čovek koji je toliko desno, da će uskoro da stigne levo...

- Đilas, koji, pa koji je bio već na vlasti i jbg... I da hailovao je AV, sve dok nije došlo verme da se ponovo aktivira...

7 hours ago, hazard said:

Bez brige, tu je i Zoran Lutovac :Jova: 

I antiglobalističko švabomrzački trio Radule - Brankica - Hana...

6 hours ago, hazard said:

Ima i ovaj deo DJB koji je odlučio da ne ode stopama antiglobalizma već da se udruži s nekim (ex-?)udbašem koji je imao registrovanu stranku, pogledajte što im je logo extra:

cropped-logodugi-1024x281-1.png

Bender Rodrigez k'o da ga je pravio...

1 hour ago, djordje geprat said:

i, šta nam preostaje?

1 hour ago, Frank Pembleton said:

Kako šta?

Pa gospodin "kurje oko" !

24 minutes ago, Tsai said:

E jebiga ako je Radule najnormalniji onda svi treba u ludnicu dobrovoljno da se prijavimo

Ja mislim da smo svi mi kolektivno već polagano na putu za ludnicu. Politička scena nam je kao iz najgore noćne more Dejvida Linča.

Treba ovo sve preživeti nekako.

Tsai
1 minute ago, BlackGeorge said:

Ja mislim da smo svi mi kolektivno već polagano na putu za ludnicu. Politička scena nam je kao iz najgore noćne more Dejvida Linča.

Treba ovo sve preživeti nekako.

Zamisli da ti je neko 2001.nakon premijere Munja reko da ce za 20 godina Vucic biti predsednik u koaliciji sa SPSom a Sergej Trifunovic i lik u belom odelu na konju glavna opozicija

BlackGeorge
3 minutes ago, Tsai said:

Zamisli da ti je neko 2001.nakon premijere Munja reko da ce za 20 godina Vucic biti predsednik u koaliciji sa SPSom a Sergej Trifunovic i lik u belom odelu na konju glavna opozicija

Ubacio bi ga u auto i pravac donji deo Palmotićeve ulice... a danas bi tražio da se menjam sa njim.

Edited by BlackGeorge

hazard
20 minutes ago, Tsai said:

Otkud sad to da je Sergej Trifunović glavna opozicija

Блок_64
42 minutes ago, hazard said:

Otkud sad to da je Sergej Trifunović glavna opozicija

Ситуације је дај шта даш.

hazard

Mislio sam na to da je trenutno vrlo jasno da su glavna opozicija Đilas, Jeremić, Obradović i ostala SzS družina

Apollo Creed

Pa baš i nije vrlo jasno...

hazard

Inače ove masovne ostavke u predsedništvu PSG pokazuju koliko je politička kultura kod nas na niskom nivou, pa čak i kod tih Apel 100 ,,slobodnih građana" koji su kao neka elita trt-mrt-prc. Opet vezivanje za ličnost. Je li PSG tu da bi se promovisao Janković ili Trifunović ili nesuđeni Olenik ili zato što ima nekakav plan i program? Trifunović je tek izabran, nije uradio ništa još, nema nikakvu političku istoriju, i odmah ostavke.

Timmy

Nazovi pricipijalnost.

chandra

Jedete govna. Ljudi su stali uz SJ zbog onoga sto je tada govorio i nacina na koji je to govorio. Mnogima se ovde to nije dopalo, pa su glasali za Belog ili DJB ili za samog SJ nakon "sedenja na ruci". Ja sam lozim na politicku normalnost, cak i u nenormalnim vremenima, pa mi je citava prica oko SJ bila bliska.

Sergej je lik sa kojim je tesko sedeti za kafanskim stolom (pa cak i za drugim stolom u istoj kafani), a ne baviti se ozbiljnom politikom. Mentalno blizi Dzoniju Rackovicu nego Jankovicu. 

Polovina postova na SJ temi se skandalizovala njegovim promasenim tvitovima i ismevala ga zbog grcenja u Becu. Sad cete moci da uzivate u tvitovima sviraca kurca. U nepreglednom okeanu prostota i budalastina koje redovno ispaljuje, ona splacina o Naseru, drugaru Legiji koji mrava ne bi zgazio i "zaboravljenom" Djindjicu je apsolutno dno dna, bukvalno crvena linija koju niko normalan ne moze da predje, za "sanitarni otklon" dok je vreme.