Jump to content
kud u maglu Simoviću

Sergej Serž Trifunović - neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje...

Recommended Posts

Tpojka
15 minutes ago, Apollo Creed said:

Moraće opet Mićun...

ronin
7 minutes ago, Tpojka said:

Eventualno Milan Panić...

namenski

Toliko o shvatanju demokratije: pristali smo na izbore, pristali na kandidate, nije izabran nas, necemo vise da se igramo...

A tek recenica:

2 hours ago, pasha said:

Jedino što vredi u organizacionom smislu, ostaje palilulski odbor – zaključuje Zoran Vuletić za Danas.

Pravice te vi nas od blata, mi koji vas ostavljamo, mi smo jedini koji su nesto vredeli...

Ko je, jebote birao Trifunovica, ko su ta vecina?

Ali daleko najjadnije je od svega lakoca kojom je Саша povukao crtu preko svega, alalio pokret, alalio sopstveno 'boricemo se do kraja', pretvorio se u nesto sto ce nekada da prica unucima, kako se, eto, deda bavio i politikom, zamalo da bude i predsednik.

Daleko najbezobraznija, najbestidnija i najbeskrupuloznija pojava na srpskoj politickoj sceni posle 1990, esencija jada u koji se ista pretvorila.

Za njega je bre 1 Pera Stambolic moralni gorostas.

Koje govno od coveka.

precog

e da, zna li se gde se uhlebio jankovic? da li je bila istinita glasina onomad da ide svilanovicem stopama u neke savete evrope i slicne organizacije?

Apollo Creed

Kasir u Idei ..:fantom:

mustang
49 minutes ago, namenski said:

Toliko o shvatanju demokratije: pristali smo na izbore, pristali na kandidate, nije izabran nas, necemo vise da se igramo...

A tek recenica:

Pravice te vi nas od blata, mi koji vas ostavljamo, mi smo jedini koji su nesto vredeli...

Ko je, jebote birao Trifunovica, ko su ta vecina?

Ali daleko najjadnije je od svega lakoca kojom je Саша povukao crtu preko svega, alalio pokret, alalio sopstveno 'boricemo se do kraja', pretvorio se u nesto sto ce nekada da prica unucima, kako se, eto, deda bavio i politikom, zamalo da bude i predsednik.

Daleko najbezobraznija, najbestidnija i najbeskrupuloznija pojava na srpskoj politickoj sceni posle 1990, esencija jada u koji se ista pretvorila.

Za njega je bre 1 Pera Stambolic moralni gorostas.

Koje govno od coveka.

ma ne lupaj. za pola nas sasa jankovic apsolutno nista nije znacio. poslednja rupa na svirali. da nije bilo topika o njemu ovde ja ne bih imala pojma ko je. 

djordje geprat
1 hour ago, nezvanova said:

imamo vise od 4 zene u sadasnjoj vlasti, i to ohohoh visoko pozicionirane, pa nikakva vajda od njihovog roda.

ali, da slazem se (a i napisala sam vec to) da bi za neka mesta, pre svega ona koja su najsklopnija korupciji, neke zene bile bolje resenje od vecine muskaraca.

i da marinika za lidera opozicije, to smo se slozili i za to navijamo! :D

ma ove u vladi su lutke na koncu. to sve ima kasetu u glavi. a kad pomenu mariniku, uporedi nju i đilasa. nebo i zemlja. da ne idem dalje sa poređenjima drugih.

namenski
1 minute ago, mustang said:

ma ne lupaj. za pola nas sasa jankovic apsolutno nista nije znacio. poslednja rupa na svirali. da nije bilo topika o njemu ovde ja ne bih imala pojma ko je. 

Znas kako, ali nemoj da se uvredis :): zabole me za vas tamo i sta ste i za koga vi culi.

Si bila u Hali sportova na NBg na Jankovicevom prvom, promotivnom skupu uoci predsednickih izbora?

Nisi?

Onda odjebi.

I, pazi: obecala si da neces da se ljutis, sama si trazila.

namenski
1 hour ago, nezvanova said:

pa nikakva vajda od njihovog roda.

Indijci i Izraelci ne misle tako: Indira i Golda su ratovale onoliko.

I pobedjivale :fantom:

mjone
2 hours ago, djordje geprat said:

4 žene umesto ova 4 morona bi mogle da budu svetlance ka normalnoj srbiji. na muškoj političkoj sceni srbije sve su gola govna.

jste li gledali epizodu sa islanda u murovom "osvajanju"?

Aha, do toga je problem,  kako se ranije toga nismo setili

Tipa, lezbejka za premijera i pola reseno ?

p.s. manje lupanja

djordje geprat

pojednostavljuješ

19 minutes ago, mjone said:

Aha, do toga je problem,  kako se ranije toga nismo setili

Tipa, lezbejka za premijera i pola reseno ?

p.s. manje lupanja

ja napisah

36 minutes ago, djordje geprat said:

ma ove u vladi su lutke na koncu. to sve ima kasetu u glavi. a kad pomenu mariniku, uporedi nju i đilasa. nebo i zemlja. da ne idem dalje sa poređenjima drugih.

brnabićka je na tom mestu zbog seksualne orijentacije. što se ostalih žena koje su u vladi po Njegovoj volji je sam davno rekao na nekom sastanku šta misli o svima njima. nešto u stilu da im je stvoren problem što moraju 1/3 mandata da im daju.

ja sam imao u glavi poređenja rašković-ivić vs boško ili jeremić. jerkov vs lutovac. na primer.

mustang
1 hour ago, namenski said:

Znas kako, ali nemoj da se uvredis :): zabole me za vas tamo i sta ste i za koga vi culi.

Si bila u Hali sportova na NBg na Jankovicevom prvom, promotivnom skupu uoci predsednickih izbora?

Nisi?

Onda odjebi.

I, pazi: obecala si da neces da se ljutis, sama si trazila.

odjebi -neodjebi, dzaba si krecio. 

malo me je teze naljutiti.

ali zvucis ko ovi hilarini histericni neoliberali koji nemaju dodir sa stvarnoscu. kakav sasa jankovic, kakvi bakraci. 

mjone
43 minutes ago, djordje geprat said:

pojednostavljuješ

ja napisah

brnabićka je na tom mestu zbog seksualne orijentacije. što se ostalih žena koje su u vladi po Njegovoj volji je sam davno rekao na nekom sastanku šta misli o svima njima. nešto u stilu da im je stvoren problem što moraju 1/3 mandata da im daju.

ja sam imao u glavi poređenja rašković-ivić vs boško ili jeremić. jerkov vs lutovac. na primer.

Ne bih se bas kladio za ove primere ... mozda je i do toga sto su nam "muski primerci" vise i duze u fokusu pa nas i vise nerviraju

Kod zena vazi isti princip kao i kod muskaraca na nasoj politickoj sceni, ako se uopste probije do vrha "politicke scene" automatski ima falican karakter ... to kao da hocemo postenog i normalnog pobednika rijalitija, musko ili zensko nemoguce je

namenski
18 minutes ago, mustang said:

odjebi -neodjebi, dzaba si krecio. 

malo me je teze naljutiti.

ali zvucis ko ovi hilarini histericni neoliberali koji nemaju dodir sa stvarnoscu. kakav sasa jankovic, kakvi bakraci. 

Мустанже, ја тебе ценим и поштивам, али бре брате сестро, када ускочиш тако буновна у причу ниси за ништа, да не кажем да лупеташ.

Ајде умиј се, ладна вода, кафа...

djordje geprat
1 hour ago, mjone said:

Ne bih se bas kladio za ove primere ... mozda je i do toga sto su nam "muski primerci" vise i duze u fokusu pa nas i vise nerviraju

Kod zena vazi isti princip kao i kod muskaraca na nasoj politickoj sceni, ako se uopste probije do vrha "politicke scene" automatski ima falican karakter ... to kao da hocemo postenog i normalnog pobednika rijalitija, musko ili zensko nemoguce je

i, šta nam preostaje?