Jump to content
kud u maglu Simoviću

Sergej Serž Trifunović - neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje...

Recommended Posts

pbg12345
12 minutes ago, theanswer said:

a što bi beli bio projekat db-a pre izbora? nema nikakve logike

pa u tom izmedju ostalog i jeste poenta

ne moze se reci razlika izmedju belog (sve kad bi i luku izjednacili sa belim) i sergeja je u tome sto je ovaj prvi db retard, a ovaj drugi ne

nece ni sergej niti bilo ko drugi, kao sto nije ni beli tad  izaci sa platformom "ja sam db retard" i vuciceva podvala

pbg12345

nepismen sam i vise nego inace,  dosadan ko proliv i ponavljam se, usput dokazujuci nepotrebno

sve da bih odlozio posao :D

izvinjavam se na privatizovanju teme i smaranju

ToniAdams

Ja samo došo da konstatujem prvog sergej bota :fantom:

namenski

Ако сергејевштина поприми форумске размере и страститм радуловићевштине и јанковићизма, 1 сашизма све у свему, црно нам се пише... :fantom:

Apollo Creed

Gde je, šta radi GB 381?:Jova:

Frile

Sergej Serž Trifunović - neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje i glasno duva u trubu.

MiddleClass

Cuje li se sa Milivojevicem?

Facundo Orellana

Barem će neki klinci glasati za opoziciju, umesto apstinencije.

Filozof manijak
1 hour ago, pbg12345 said:

svestan sam itekako, ziveo sam u tim sredinama

napisao sam kako, a to sto sam ja napisao i sto meni pada na pamet svakako nisu jedini nacini

sta je tvoj predlog? da cekaju da vucic oslobodi medije pa da krenu u ofanzivu?

NIsam neki strateg niti se razumem u taktiku opozicionog delovanja protiv autokratskih vlasti koje podržava Zapad.
Moj neki skromni predlog: nastaviti sa protestima da se pritiska Psiohopata i da mu se drma kavez, iskoristiti neku glupost vlasti da se radikalizuju protesti, građanska neposlušnost, animirati prijatelje rodbinu, poznanike da se ohrabre, izvuku iz rupa i pridruže protestima...(znam, ovo su opšta mesta, al ja bolje ne umem niti dobacujem)

Prošlo je vreme klasičnog mitingašenja i tabananja, ko do sada nije video šta se dešava u državi u društvu, tom nikakva opozicija (i njene akcije na terenu) neće otvoriti oči.

Timmy
9 minutes ago, MiddleClass said:

Cuje li se sa Milivojevicem?

Kad ga pomenu (ako mislimo na istog - Borisa) kazu da je skroz ok sad.

pasha

Većina članova Predsedništva PSG daje ostavke

U Pokretu slobodnih građana je poražena politika za koju sam se zalagao i koja je bila temelj za stvaranje moderne evropske Srbije.

https://www.danas.rs/politika/vecina-clanova-predsednistva-psg-daje-ostavke/

Nažalost, juče je prevagnuo stav da su nam jasni politički stavovi nebitni i da je dovoljno što jače opsovati Vučića i time tražiti podršku građana. Zato sam se iščlanio iz PSG-a – kaže za Danas Zoran Vuletić, dojučerašnji član Predsedništva PSG.

On dodaje da je na skupštini većina izabrala predsednika političke organizacije PSG kao da bira glavnog glumca u Nušićevoj predstavi.

Prema rečima našeg sagovornika, pored njega, iz Predsedništva će, u narednih par dana, otići i Rade Veljanovski, Miloš Marković, Snežana Tasov, Jene Maglai, Radomir Đinić, Zoran Hamović, kao i Radomir Đunić i protivkandidat Trifunoviću na izborima, Aleksandar Olenik.

– Ostavke će dati i gotovo svi važni ljudi u novobeogradskom odboru PSG, a očekujem da da će takođe otići i voždovački, zvezdarski, rakovički, kao i zemunski odbor.

Jedino što vredi u organizacionom smislu, ostaje palilulski odbor – zaključuje Zoran Vuletić za Danas.

Apollo Creed

Jel ostao neko?:unsure:

JozoMujica
Just now, Apollo Creed said:

Jel ostao neko?:unsure:

Ako jeste, glasaću ga!

keitel

Šteta, taman su se ljudi ponadali.

Ko je sledeći? Ja sam za Branka Vidakovića, on je još luđi.

Time Crisis

Da nisu izabrali Sergeja ne bih ni znao da još postoji to njihovo predsedništvo i da ima neke članove