Jump to content
kud u maglu Simoviću

Sergej Serž Trifunović - neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje...

Recommended Posts

ordi

+1

u ljubavi i ratu sve je dozvoljeno :D

Leia
24 minutes ago, SNARC said:

Well..ja sam pre za Sabana koji makar pisanijem pruza otpor i nesto pokusava, mrda, reaguje..nego za jos 20-25 godina pod Vucicem. 

Bez obzira bio to Sergej..Jova Radovanovic, Tramp..ko god. Ratujemo sa onim sto imamo. 

Bas tako, hit and miss bolje nego totalna zabokrecina, sve dok te omaske nisu toliko kardinalne i kontraproduktivne da pocnes da se pitas jel veca korist ili steta od njegove borbe. 

ToniAdams

Jel vi kapirate da ako uspeju da zaseru ove demonstracije, sledeće ćemo videti doslovce nikad?  

Caligula
20 minutes ago, ToniAdams said:

Jel vi kapirate da ako uspeju da zaseru ove demonstracije, sledeće ćemo videti doslovce nikad?  

Moramo pazljivije jbg.

Imas neki predlog :fantom:

Leia
6 minutes ago, Caligula said:

Moramo pazljivije jbg.

Imas neki predlog :fantom:

Evo imam ja, hitno imenovati po jednog PR managera i psihologa da 24/7 budu na raspolaganju ST i kanalisu random ludjenje kada god zapreti da eskalira :fantom:

Блок_64

Мислите да овај што нам је тренутни председник са 54% гласова (бар пола украдених) има много боље изјаве од Сергеја.

James Marshall

Evo trenutno gostuje na TV, pola rječnika mu je "ološ, lopovi, izdajnici, kurva, fuksa" itd.

Pola kao citira, a zapravo uživa u tom rječniku. 

SNARC

Ako znas da te slusaju..i da ih jako bode svako ko ih se ne boji..ajde sto ih se ne boji nego ih i vredja..Pa onda, ko da mu zameri.

Kada bih znao da neko od vidjenijih naprednjaka cita forum, obogatio bih vokabular neopevanim detaljima.

Ovako, imate srece sto sam donekle pristojan :)

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

bradilko

nestasni djecarac :isuse:

sigurno ima mnogo njih koji mu klicu i loze ga da je super kako prica, kako je bas sladak kad je ovako iskren i direktan. 

nikad mu lepse nije bilo, buntovnik,  goste ga gde hoce i bogovski,  mlade picetine na tone, majke ga grle kao poslednju sansu za srbiju..

anticki junak! ne treba njemu mnogo da se primi. 

kad bi mogao neko da lepo porazgovara sa njim da mu opali par samara i tako. neki kolega, mozda otac ili da se trazi da legija izidje na 1 sat :D

Aleksija
50 minutes ago, ToniAdams said:

demonstracije su toliko krhka stvar da je mene vec odavno uhvatila panika. a tek to da su one samo pocetak i sta bi sve njima trebalo postici...

samo ne bih pare stavila na to da ce ih sergej razbucati.

s tim sto je ovo bukvalno borba osrednjeg zla protiv jezivog zla. jezivo zlo je bas jezivo, tako da...

inace, sve izbegavam da pisem ovde, sergej je buzdovan cije razmere, i pored ovoga do sada, tesko mozemo da zamislimo. nadam se da ce bar malo zakociti.

Caligula
36 minutes ago, Блок_64 said:

Мислите да овај што нам је тренутни председник са 54% гласова (бар пола украдених) има много боље изјаве од Сергеја.

Nije ovde do dobijanja izbora, ovde pricamo o politickoj kulturi :nobles:

Dosli smo dotle da 1 impulsivni glumac dobije topik ovde kao vodja pokreta i svako od nas drzi u ruci apotekarske terazije mereci svaku izjavu dok se okolo svet bukvalno rusi + smo u strahu da ce te apotekarske sitnice sjebati protest. Pa ako ga sruse onda i nije bio neki protest. Uvek (i uvek, i uvek) imamo problem sa prioritetima.

Heaviside
44 minutes ago, Leia said:

Evo imam ja, hitno imenovati po jednog PR managera i psihologa da 24/7 budu na raspolaganju ST i kanalisu random ludjenje kada god zapreti da eskalira :fantom:

Ili ga jednostvano vratiti na poziciju selebriti humanitarca - tviter ratnika i maskote protesta, a PR-a i psihologa staviti na raspolaganje nekome za koga ima nade. 

Super je kada Sege opali rafal na Tviteru ili nekoj opskurnoj YT emisiji pa se naprednjaci zgrazavaju nad time sto je "glumac - narkoman nazvao Maju Gojkovic fuksom"

Malo manje je super kada lupa po TV-u pa se onda premijerka zgrazava nad "opozicijom koja bi da rehabilituje Ljotica".

Meni deluje kao da on tu razliku ne shvata tj. on kaze da shvata ali se promena ne primecuje.

Iskreno mi je krivo sto se prihvatio ovoga jer je bio odlican u prethodnoj ulozi.

SNARC

Well..koga tacno boli pimpek sta premijerka Ana "hvala vam sto ste me to pitali" Brnabic misli i prica. Pardon, samo prica.

Ako neko nema uvid u sopstveni novcanik, frizider ili rezervoar pa mu treba premijerka kao tumac stanja i prioriteta..neka glasa za SNS slobodno, odmah. Niko nema prava da se ljuti na takve ljude.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

chandra
10 hours ago, slepa živana said:

pa nisu to jevreji s marsa. to su naši, srpski jevreji.

Ma cekaj da li me zajebavas? Mislis kao sto imamo nase "srpske madjare" ili nase "srpske hrvate"? Nasi jevreji su za tebe srbi jevrejske vere? Kao sto su nasi hrvati srbi katolicke, a bosnjaci srbi muslimanke vere? Oh, yeah, znaci tu smo. 

Sto se tice antisemitizma u Sergejevom pismu, aram je odgovorio. Just google it.  

Filozof manijak

@SNARC

+ koliko 'oćeš.
Čuj, " pa se onda premijerka zgrazava nad "opozicijom koja bi da rehabilituje Ljotica".

Em što je ispinovana laž, em bi propagandna mašinerija našla neku novu glupost za koju bi se uhvatila. Raspali fikusi od premijera se zgražava nad ovom rečenicom, al joj ne smeta šef sa natpisom "Bulevar Ratka Mladića".
 O ćemu se ovde tupi.... :isuse:

Jahaće nas Picousti još dugo dugooo 

Edited by Filozof manijak