Jump to content
kud u maglu Simoviću

Sergej Serž Trifunović - neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje...

Recommended Posts

slepa živana
9 hours ago, Caligula said:

Objasni molim te zasto reaguje na mushice a ne reaguje na medvede? Bas me interesuje da razumem.

pa nisu to jevreji s marsa. to su naši, srpski jevreji.

Tpojka
3 minutes ago, slepa živana said:

pa nisu to jevreji s marsa iz Maroka. to su naši, srpski jevreji.

namenski
22 minutes ago, Tsai said:

Zasto? :puke:

Jos pitas :D 

Budja
8 hours ago, aram said:

E, ono kako je imao prijatelja Jevrejina koji mu je rekao da je došao u LA tako što su mu neki Jevreji koje nije ni poznavao našli smeštaj, a neki drugi Jevreji posao... pa to smrdi još gore nego prvobitno lupetanje.

Zasto?

Zato sto zajednice ne postoje i ne pomazu svoje?

Zasto je to nesto lose?

Uostalom, opste je poznato kako se, eto, u Njujorku useljenici nisu grupisali medju svoje vec su bile uber Ayn Rand individualci.

Budja
8 hours ago, ObiW said:

On je mukica hteo da kaze da ne mrzi Jevreje, eto kad je onomad bio izbeglica u Eleju sedeo je za stolom sa jednim Jevrejinom i bas su se lepo skapirali, a od njega je iz prve ruke saznao da se Jevreji zaista drze zajedno i pomazu jedni drugima ma gde bili, nije to urbana legenda. Sledeceg dana je jos vise prosirio vidike kada upoznao jednog Crnca, i iz prve ruke saznao da Crnci zaista imaju velike kite. 

Zamisli antisemitizam!

Kaze da su Jevreji solidarni.

Generalizacija kao takva, ali svasta nesto ucitavate.

ObiW
8 minutes ago, Budja said:

Zamisli antisemitizam!

Kaze da su Jevreji solidarni.

Generalizacija kao takva, ali svasta nesto ucitavate.

Ja smo mu ucitali da je balvan. 

Budja
11 minutes ago, ObiW said:

Ja smo mu ucitali da je balvan. 

Ne, ucitao su mi da je antisemita.

Caligula
5 hours ago, mjone said:

... i ajde da je neko to direktno podrzao u Srbiji pa da razumem ovoliko tupljenje nego covek rekao da nije trenutak za te teme, kao sto i nije

+1

PPP tupljenje u svom najboljem izdanju :heart:

Sve se nadam da Vucic ovo cita i oblizuje se u fazonu "vladacu ja ovima dok ne riknem od izlapele starosti"... Kakav narod takav i Tito

Edited by Caligula

Tsai
3 hours ago, namenski said:

Jos pitas :D 

Mene samo zanima sta to toliko strasno angelia misli o jevrejima.. 

mustang

nista pobogu, samo im zavidim kako se drze zajedno i pomazu se. nesto sto mi ni na trecini ove strane necemo moci nikada. to je razlika izmedju srba i jevreja. 

ObiW
5 hours ago, Budja said:

Ne, ucitao su mi da je antisemita.

Pogresno si shvatio. On se branio od optuzbe za antisemitizam generalizacijom, i ispao balvan. Bolje da je cutao. 

Edited by ObiW

aram

@Budja

mrzi me, guglaj Jews stick together i dobićeš dosta odgovora...

Leia
8 hours ago, steins said:

Ima neki problem u narodu koji istu istorijsku situaciju prodje dva puta za deceniju, što je smeđno kratko vreme za istoriju. Al taj deo će možda bolje Namenski da objasni. 

Narod izabere nekog novog a onda taj kaze - nema revansizma, nema lustracije... I onda se za kratko vreme situacija vrati na predjasnje stanje, jer kako i ne bi.

Leia
5 hours ago, Caligula said:

+1

PPP tupljenje u svom najboljem izdanju :heart:

Sve se nadam da Vucic ovo cita i oblizuje se u fazonu "vladacu ja ovima dok ne riknem od izlapele starosti"... Kakav narod takav i Tito

Pa naravno da se raduje, sto mu je oponent neko ko je bezao sa casa istorije u srednjoj skoli a uz to ima samopouzdanja da kroz izvinjenje deli lekcije i random observacije jednog shabana zabasalog u beli svet. 

Nisu za to krivi oni sto tog shabana kritikuju nego shaban sam koji svojom beslovesnoscu daje vucicu ovakve poklone na tacni.

SNARC

Well..ja sam pre za Sabana koji makar pisanijem pruza otpor i nesto pokusava, mrda, reaguje..nego za jos 20-25 godina pod Vucicem. 

Bez obzira bio to Sergej..Jova Radovanovic, Tramp..ko god. Ratujemo sa onim sto imamo.