Jump to content
kud u maglu Simoviću

Sergej Serž Trifunović - neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje...

Recommended Posts

namenski
3 hours ago, Leia said:

Caligula je nas forumski Sergej :lolol:

:D

ObiW
56 minutes ago, steins said:

Pa ok, oće li Miralem da se prihvati tog posla? 

Pa jeste ga pitali da li bi pristao da spasava Srbiju? 

Heaviside
1 hour ago, steins said:

Zaboravljaš bitnu stavku - Sergej je 1 koristan buzdovan, koji se prihvatio ćorava posla da ispravlja krive drine koji su pametni™ u Srbiji pokrivili i konstantno krive od 5oktobra naovamo, te mu se mora, makar zbog prihvatanja tog Sizifovskog posla, ipak skinuti kapa. 

Sa dobronamernim buzdovanima je problem sto postaju stetni ako preuzmu bitniju ulogu. 

Sergej je bio koristan dok je imao manje publiciteta i uticaja. Sada je vec manje koristan od toga i ne krece se u dobrom pravcu. 

Edited by Heaviside

mjone

"Antifasisticki zavet" jebote ... bolje carstvo nebesko braco komunisti !!!

Sve u trenutku kad se u Evropi zestoko flertuje sa menjanjem istorije pa ne vidim da im mnogo smeta ... i ajde da je neko to direktno podrzao u Srbiji pa da razumem ovoliko tupljenje nego covek rekao da nije trenutak za te teme, kao sto i nije

Treba okupiti i Kosovske i  Antifasisticke "zavetnike" u nekom BG kaficu (ideoloski neutralnom svakako) da uz casicu odluce da li sebi da odsecemo kurac zbog Kosova ili mozda zbog Ljotica sto visi kod komsije na zidu

JozoMujica

Nego, jel moze neko bez guglanja da nabroji tri (aktivna?) člana PSG osim Sergeja Trifunovića?

namenski
12 minutes ago, JozoMujica said:

Nego, jel moze neko bez guglanja da nabroji tri (aktivna?) člana PSG osim Sergeja Trifunovića?

Ne moze, naravno.

Sve je to zal za Jankarom.

I njegovim blagim, ocinskim pogledom... :cry:

mustang

svaka mu zlatna. 

napisah malopre bas duzi post ali iz nekog razloga se nije postirao. anyway, u vezi sergejovog odgovara jevrejskog zajednici...

svaka mu zlatna. 

renne
svaka mu zlatna. 

napisah malopre bas duzi post ali iz nekog razloga se nije postirao. anyway, u vezi sergejovog odgovara jevrejskog zajednici...

svaka mu zlatna. 
Obrisan

mustang
Just now, renne said:
10 minutes ago, mustang said:
svaka mu zlatna. 

svaka mu zlatna. 

Obrisan

ma ne lazi :)

bas nije bilo razloga. 

steins

Drugari, da vam kažem ja nešto - 

sa ovim konstantnim istrebljivanjem komunista, četnika, turaka, poturica, pedera, lezbejki, reptilijanaca i svega ostalog - neće se daleko stići u promeni vlasti. Jer neće biti nikoga dovoljno pravovernog™ da bi promenio tu vlast. 

I drugo, još bitnije - jel se pita nekad neko kako smo stigli do ovde? Kako smo uspeli svaku vlast, a promenjeno je makar 4 garniture samo od 5. oktobra, svedemo na isto? Na gomilu lopova, secikesa, prevaranata i ludaka? Ja se ovo često pitam - doduše kroz prizmu roditeljstva. Pitam se kako je moguće da moji sugradjani, od kojih mnogo lično poznajem i garantujem da nisu imbecili, naprave porod koji je go kreten do kretena? Sa sve poremećenim svetonazorima - od poimanja emocija pa do poimanja posla? 

Baca me u tešku dešperaciju svako promišljanje na tu temu jer svaki put dodjem do istog odgovora - kakvi roditelji narod, takva deca vlast

Tsai
32 minutes ago, mustang said:

svaka mu zlatna. 

svaka mu zlatna. 

namenski

Nemoj...

levi
8 minutes ago, steins said:

Drugari, da vam kažem ja nešto - 

sa ovim konstantnim istrebljivanjem komunista, četnika, turaka, poturica, pedera, lezbejki, reptilijanaca i svega ostalog - neće se daleko stići u promeni vlasti. Jer neće biti nikoga dovoljno pravovernog™ da bi promenio tu vlast. 

I drugo, još bitnije - jel se pita nekad neko kako smo stigli do ovde?

baš zato što nismo dovoljno pažljivo trebili to iz prvog pasusa. bilo je bitno samo da ih smenimo, nije bitno ko ih smenjuje

i tako dva puta

Tsai
24 minutes ago, namenski said:

Nemoj...

Zasto? :puke:

steins
24 minutes ago, levi said:

baš zato što nismo dovoljno pažljivo trebili to iz prvog pasusa. bilo je bitno samo da ih smenimo, nije bitno ko ih smenjuje

i tako dva puta

štaznam. Mislio sam i ja tako, al onda sam došao do poslednje rečenice tvog posta. Dva puta. Ima neki problem u narodu koji istu istorijsku situaciju prodje dva puta za deceniju, što je smeđno kratko vreme za istoriju. Al taj deo će možda bolje Namenski da objasni.