Jump to content
kud u maglu Simoviću

Sergej Serž Trifunović - neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje...

Recommended Posts

ObiW
15 minutes ago, aram said:

E, ono kako je imao prijatelja Jevrejina koji mu je rekao da je došao u LA tako što su mu neki Jevreji koje nije ni poznavao našli smeštaj, a neki drugi Jevreji posao... pa to smrdi još gore nego prvobitno lupetanje.

On je mukica hteo da kaze da ne mrzi Jevreje, eto kad je onomad bio izbeglica u Eleju sedeo je za stolom sa jednim Jevrejinom i bas su se lepo skapirali, a od njega je iz prve ruke saznao da se Jevreji zaista drze zajedno i pomazu jedni drugima ma gde bili, nije to urbana legenda. Sledeceg dana je jos vise prosirio vidike kada upoznao jednog Crnca, i iz prve ruke saznao da Crnci zaista imaju velike kite. 

Edited by ObiW

aram

a imo je i druga koji je peder... ili je to bio taj crnac? :lol:

jasno je meni šta je mukica hteo da kaže, ali ovo smrdi na takve ogavne anti-semitske konstrukcije da bi mirno mogao odsad da drži nogu u ustima

ultra plasticni

Meni su 100x veci problem Djilas Jeremic i ostali polusvet koji se predstavlja kao profesionalni politicar.

Sergej me je kupio naravno svojom dijabolicnoscu! Glasam za njega!

Krošek

ovo je nesto najgore. na osnovu ovoga ja vise nemam razloga da mislim da je s.trifunovic sustinski, "iznutra" ista bolji od djukanovica po ovim pitanjima (konkretno pitanja odnosa prema jevrejima... zalosno sto to uopste I figurise kao "pitanje")

a propo kaligulinog metra I to

Edited by Krošek

Venom
11 minutes ago, ultra plasticni said:

Meni su 100x veci problem Djilas Jeremic i ostali polusvet koji se predstavlja kao profesionalni politicar.

To su dve strane iste medalje :violina:

ObiW
38 minutes ago, aram said:

a imo je i druga koji je peder... ili je to bio taj crnac? :lol:

jasno je meni šta je mukica hteo da kaže, ali ovo smrdi na takve ogavne anti-semitske konstrukcije da bi mirno mogao odsad da drži nogu u ustima

Ma on je logoreicni buzdovan. Problem je sto buzdovani njegovog kalibra imaju ugradjene predrasude prema drugima za koje oni misle da ne mogu biti predrasude jer su pozitivnog predznaka. A jos ako i imas prijatelja iz te grupe koji potvrdjuje "pozitivne" predrasude, to je mike drop, gde ste sad hejteri. 

Edited by ObiW

steins

Jbte, samo čitam gluposti koje ovde pišete i neveruem™. 

Pa vi branite Jevreje od Sergeja Trifunovića? U Srbiji? u 2018. godini?  

giphy.gif

Ako je ovo jezgro one druge* Srbije,  onda ima Vučić da jebe do kraja života. I treba da jebe, pošto je stara srpska izreka da budale i treba jebati!

Sunce ti kalaisano, mozak će mi se istopiti.

*druge, kao antiVučićeve Srbije, ne kao omiljenog kvaziintelektualnog budalesanja o prvoj, drugoj, trećoj...ili već kojoj - Srbiji.

Caligula
14 minutes ago, steins said:

giphy.gif

Ako je ovo jezgro one druge* Srbije,  onda ima Vučić da jebe do kraja života. I treba da jebe, pošto je stara srpska izreka da budale i treba jebati!

Dotle doslo.

Pobice nas Sergej i zuta banda

ObiW
12 minutes ago, steins said:

Ne bre, konstatujemo da je Sergej 1 buzdovan. Danas je to potvrdjeno na primeru Jevreja, juce je bio Ljotic, sutra ko zna sta ce biti, to se ne zna, ali je izvesno da ce opet ispati buzdovan.

Time Crisis
Just now, ObiW said:

Ne bre, konstatujemo da je Sergej 1 buzdovan.

Otkrivena Amerika

steins
6 minutes ago, ObiW said:

Ne bre, konstatujemo da je Sergej 1 buzdovan. Danas je to potvrdjeno na primeru Jevreja, juce je bio Ljotic, sutra ko zna sta ce biti, to se ne zna, ali je izvesno da ce opet ispati buzdovan.

Zaboravljaš bitnu stavku - Sergej je 1 koristan buzdovan, koji se prihvatio ćorava posla da ispravlja krive drine koji su pametni™ u Srbiji pokrivili i konstantno krive od 5oktobra naovamo, te mu se mora, makar zbog prihvatanja tog Sizifovskog posla, ipak skinuti kapa. 

ObiW
Just now, steins said:

Zaboravljaš bitnu stavku - Sergej je 1 koristan buzdovan, koji se prihvatio ćorava posla da ispravlja krive drine koji su pametni™ u Srbiji pokrivili i konstantno krive od 5oktobra naovamo, te mu se mora, makar zbog prihvatanja tog Sizifovskog posla, ipak skinuti kapa. 

Ne zaboravljam, nego mislim da bi i 1 Miralem mnogo bolje obavljao posao korisnog buzdvana od Sergeja.

steins
1 minute ago, ObiW said:

Ne zaboravljam, nego mislim da bi i 1 Miralem mnogo bolje obavljao posao korisnog buzdvana od Sergeja.

Pa ok, oće li Miralem da se prihvati tog posla? 

urkozamanje

Za 10 eura mozda i bi. 

steins

Ah, čuveno forumsko šaljenje™ kao metod denfovanja. 

Uglavnom mi mnogo bolje od forumske bandoglavosti™ i stručnosti™

:thumbsup: