Jump to content
kud u maglu Simoviću

Sergej Serž Trifunović - neočekivana sila koja se iznenada pojavljuje...

Recommended Posts

ToniAdams
55 minutes ago, mustang said:

oksimoron :laugh:

navede mu qrc a jedino se na taj deo tela nije zalio da mu nesto fali hahahaa

i stopala su mi prilicno kul

mustang
Posted (edited)
1 hour ago, ToniAdams said:

i stopala su mi prilicno kul

ni jedan prstic nisi polomio ili stopalo slomio ili stao na ekser? nemoguce :D

znas... ja krisom pre ne nego sto krenem da se zabavljam sa nekim, obavezno pogledam stopala i zglobove. i nema tog manekena koji bi mogao da me osvojio ako mi se taj deo tela nije svideo. tako da ako su ti stopala kul, sigurno ima ovakvih idiota kao ja, mada nikada ne bih se bih ponudila jer svako pored mene jos vise poludi :laugh:

Edited by mustang

ToniAdams

brt, znamo se :)

mustang
9 minutes ago, ToniAdams said:

brt, znamo se :)

:kralj::kralj:

dragance

Foot fetishise unite!

pt 2.0
Posted (edited)
7 hours ago, dragance said:

Izdrzao sam 5 sekundi dok Sergej još nije ni progovorio. Koje/čije je ovo sranje i ko je onaj lik? 

Ne znam, iskočilo mi na YT, a ja sam gledam SVE o svakom od naših mučenih opozicionih lidera... 

Voditelj deluje malo bizarno i malo kao da nije voditelj. A i emisija deluje malo raspalo.

No, za dobru :piggy: nema loših pomija.

@Milosh76 Nije Čedin bahatluk neka posebna lična osobina. Nene. To je, koliko uočavam, tipično ponašanje idiota kojima je data moć da donose odluke o stvarima o kojima ne samo da nemaju potrebnih znanja, nego neretko ni blagog pojma. A takvi su manje-više svi političari u Srbiji i svi partijski postavljeni direktori i dr. kadrovi.

Zbog čega nam država i izlgeda kao da ju je zamislio mali Đokica. Na esidu.

Edited by pt 2.0

renne

Kucao renne, meni izlaze samo neke tinejdzerke koje se putje i stavljaju softwerske zecje ushi

[mention=2148]mustang[/mention] Tony je Jeremiya iz Alena Forda :fantom:
Vidi kod mene, pratimo se međusobno pa je zaprati

Caligula

Menjao sam tnjiter

sad te nadjem

Leia
7 hours ago, pt 2.0 said:

Nije Čedin bahatluk neka posebna lična osobina. Nene. To je, koliko uočavam, tipično ponašanje idiota kojima je data moć da donose odluke o stvarima o kojima ne samo da nemaju potrebnih znanja, nego neretko ni blagog pojma. A takvi su manje-više svi političari u Srbiji i svi partijski postavljeni direktori i dr. kadrovi.

Zbog čega nam država i izlgeda kao da ju je zamislio mali Đokica. Na esidu.

I te 96/7 smo tabanali gradom u nadi da nas u sledecem krugu nece ovakvi isti zamlacivati... A onda deceniju kasnije imas nabildovanog Cheddaha koji se hvali gde letuje i koje su mu marke kupace gace. Pa nek me onda neko okrivi sto se trzam na lupetanje o Aspenima, Njucama i ostalo malogradjansko jadnishtvo 

pt 2.0
Posted (edited)

Razumem šta govoriš i mislim da treba da reaguješ na ono što ti pali alarm.

Ja nikad nisam bila iz "Čedo, oženi me ekipe". Bio mi je antipatičan oduvek.

Intuitivno i bez naročitih dokaza. Baš kao i B. Srbljanović.

Što se Sergeja tiče, mislim da je naložena budala dobrih namera i politički nepismeniji od mene. Što je teško dostižan poduhvat.

Međutim, njegov tvit o Aspenu nije bio snoberaj, već se samo nastavio na sopstvenu tezu iz Utiska nedelje: "šta god ja da radim i kako god da se ponašam - kenjaće po meni" (to mu je u emisiji bio alibi za psovanje).

Edited by pt 2.0

Leia

@pt 2.0

Nisam ni ja bila fan, uvek mi je delovao malo tupavo ali zaista nisam mislila da je ovoliko kvaran. Kao ni za Srbljanovicku, ne mora ti neko biti simpatican al ovo bas ode predaleko.

Elem, i jedno i drugo obraz=djon. Kod Chade otvoreno i besramno, ova se jos koprca u nekim suludim odbranama cije konstrukcije kao da je projektovao autor pevajuce fontane i gondole.

Tako da, oprezna sam kad su u pitanju dobre namere. Previse cesto se trgovalo nasim optimizmom pa sam postala shkrta i ne investiram vise ni u koga.

Sammael

Moja keva juče: "pored onakvog prostaka kao što je Trifunović opozicija nikad neće dobiti."

To je ta pristojnity gradska publika, ona sad kao nema za koga da glasa jer se razočarala u Jankovića, Sergej je stoka, a Đilas i Jeremić su lopovi. A vrištala je do neba na Vučića kad joj je smanjio penziju.

hazard
Posted (edited)

Nek glasa za Dobricu, on je vrlo pristojan dečko :fantom: 

edit: ne znam odakle potiče ta ideja da je Jeremić lopov, valjda zato što je bio u DSu. Ili zato što kada je ljudima antipatičan, oni mu kače sve i svašta.

Edited by hazard

Leia

I Tadic onako lep i zgodan, fino dete iz staare bg familije... Moze i za njega

J-♣
8 minutes ago, hazard said:

... oni mu kače sve i svašta.

Kao i Đilasu da je onim nesretnicima ispred suda uvalio kredite u švajcarcima.

meni je fascinantan taj zanos u izmišljanju pa prišivanju svakom ko ih kritički makar samo okrzne,

odavno ih zabole da li će neko u to da poveruje i da li će biti sudski tuženi