Jump to content
IGNORED

Amazon Prime Video


Mil@n

Recommended Posts

Meni ova bila mnogo bolja i napetija nego prethodna, mozda je i do dana.

 

Inace, u vezi onog epiloga na kraju...

 

Spoiler

...koliko shvatih iz interneta, Met nije ispalio ekipu u knjizi, ali je glumac ispalio produkciju :isuse:  i samoinicijativno se nije pojavio na snimanju sedme i osme epizode. Za sad su ga ostavili postrance, od sledece sezone ga menja drugi glumac. Mislim da je ovo pravi test za ekipu sto radi seriju, ako uspeju da se nekako izmigolje iz situacije, a da ne ispadne previse glupo i jeftino, necu brinuti za tok serije do kraja.

 

Inace, ja sve sto mogu da zakljucim iz ovoga je da Met nije zmaj :D 

 

Edited by goofs
Link to comment
Spoiler

Nisam znao za ovo da ih je glumac ispalio, bio mi je wtf na kraju ali rekoh mozda su smislili neku kreativnu slobodu za kraj.

 

Btw, veoma suptilno je dato do znanja ko može biti zmaj u drugoj epizodi čini mi se. Možda neko sa sklonošću da povezuje stvari izvali.

 

E da, bedak je ako ne bude Padana Faina.

 

Link to comment

Pitacu te za taj foreshadowing nakon kraja sezone :) posto kontam da cemo tada saznati ko je.

 

Verujem da postoje naznake, samo je bas tesko uhvatiti ih, dok uz to treba i da pojmis dvaes drugih likova, neki bitni, neki nebitni, oni troloksi, vestice, magije...recimo sad da gledam iznova drugu epizodu verovatno bih uhvatio, ali mrzi me :D 

Link to comment

Malo je bezveze da su petkom i wheel i sad je poceo expanse

 

Wheel je odlican za uspavljivanje. Problematicna gluma kod pojedinaca, neozbiljno, decije, naivno izgleda ponekad al okej...

 

Anyway, obradovah se kad videh da je ona glavna zlatna suncica, ladno je prepoznah po grimasama hahahahaahaha...evo je ovde kad je bila 20godina mladja sa hardijem 

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Dobra epizoda, intrige u ženskom Vatikanu. Svakako bolja od prošle ali je ona fajterska za sada ipak najbolja.

 

A zna li se što je glumac ispalio? Da nije i on natrčao na neki bodež?

Link to comment
On 11.12.2021. at 20:38, mustang said:

Wheel je odlican za uspavljivanje. Problematicna gluma kod pojedinaca, neozbiljno, decije, naivno izgleda ponekad al okej...

 

Apsolutno, naivno - odličan izbor reči.

 

Meni najviše škripi ponekad jeftina animacija, kod troloka kada trče je baš bilo izraženo i kada mašu tamo kod skele, skroz desno u gomili su bili baš jadni. Obzirom da je to Amazonov GoT očekivao sam mnogo, mnogo više.

 

Glede glume, onaj crveni ajah i beli bratić su odlično odradili posao jer su mi odvratni postali u par reči, glavni protagonisti mešovito poprilično.

Malo sitničavo, Egwen mi je tolko ružna, nije za duže gledanje, onaj mladež na nosu has a life of his own.

 

Devojci, koja je čitala sve knjige, sve smeta po malo ali i dalje želi da gleda. Ponajviše joj smeta usiljena diverzifikacija u Dve Reke i samim time u glavnim likovima. a i u nekim likovima gde joj se jako udaljava od onoga kako ih je ona zamišljala prema knjigama i opisima. Iskreno nije mi jasno zašto se tako sprovodi, čak i kada nema nikakvog smisla. Takođe problematično joj je, a i meni, mnogo filera i nekih bespotrebnih scena koje su mogle da budu iskorišćene za priču, vidim da i Foundation pati od istog problema, doduše to vidim postaje vrlo popularno i ocenjivano kao odlično, kada se meandrira priča radi jeftinih trilova i lažnih dubina.

 

Uglavnom, definitivno je lakše kada nisi čitao knjige.

Link to comment

Sanderson napisao ovo:

all the time that it starts to be too much. It feels like the story is trying really, really hard to say, “Look, we can be like Game of Thrones! Notice how like Game of Thrones we can be!”

 

I ovo je ono što meni bode oči.

 

https://www.brandonsanderson.com/some-thoughts-from-brandon-on-episode-three/

 

Preporuka za ljubitelje, napisao je par njegovih misli i ideja koje je hteo da podeli sa ljudima koji rade seriju.

 

 

Gledacu, čekao sam ovo od početka i kraja prve knjige, neka ide život.

 

Link to comment

Treba preći sada sa WoT na Witchera. Skontao sam da će mi nedostajati kad se završi sezona, sam svet je nekoliko puta bogatiji od svakog dostupnog fantasy-ja po streaming platformama trenutno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...