Jump to content
IGNORED

Amazon Prime Video


Mil@n

Recommended Posts

Pa majku mu staru, što nisam znao da to košta bedna 3 eura mesečno?

Evo preplatih se, gledam da skinem Sneke Peta, a saču gledam ko čovek sa pametnog teveja. 

Posle toga planiram office, kontam da je to humor koji će mi se svideti. Ima tu serija koje su kultne a gledao sam (kao npr boshc, parks and recreation i koješta), al ovaj topik može da nam služi da pričamo o sadržaju amazona jel...

Ako ima topik praštajte, tražio sam :(

Link to comment

meni amazon postao svakodnevan jos pre 3-4-5 godina, da sam tek u poslednjih par meseci pocela da smanjujem njegovu okupaciju u mojoj kuci. gledacu da ga svedem na minimum, ne svidja mi se sto ne vode racuna o svojim radnicima

Link to comment
  • 3 weeks later...

Bos - odličan

 

High castle - mogli su i bolje

 

Night manager - meh

 

Goliath - horor koliko je loš

 

Podli Perica - 'nako

 

Startup - na kraju prve sezone sam, zasad mi se sviđa. Tek poneka rupa u priči, veoma zanimljivi likovi i odlični glumci

Link to comment

Meni office kida. Spizdio sam pet sezona već prosto mi žao da gledam da mi traje duže. Karel je fenomenalan, ali ni malo lošiji a verovano i bolji je Rainn Wilson a.k.a Dvajt, čovek ubija. Humor je sjajan, sve mi se sviđa. Najveći komplimenti naravno piscima. Ima genijalnih zapleta i epizoda. 

 

Od ostalog a da sam gledao:

 

- Boš - top

- parks and recreation, sitcom classic koji svako mora da gleda...

- Sneaky Pete, dobar, drži pažnju

- Justified, jedna od najboljih serija modernog doba :)

- vidim da imaju klasike koje nisam gledao a znam da ljudi gotive, CSI, Law and order, Shiled i sl.

- this is us, planiram da gledam mislim da je hvaljen na forumu isto kao  i 

- fleabag

 



 

Edited by Mil@n
Link to comment

izgleda im neko nacrtao.

 

homecoming. podseća na rubicon. 10 epizoda po 30ak min, predugo za celovečernji igrani film a može da se zbudži u seriju. probali i sve do poslednje epizode bili na tankoj granici da skliznu u dosadu i risajkl bin. međutim...

 

odlična gluma, jako inteligentno igranje sa formatom slike, par odličnih sekvenci. džulija objasnila™ 

 

ispoštovaću i s02

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
On 6.2.2019. at 8:08, Zverilla said:

Startup - na kraju prve sezone sam, zasad mi se sviđa. Tek poneka rupa u priči, veoma zanimljivi likovi i odlični glumci

Prerano sam ih nahvalio:

Startup usrao motku u drugoj sezoni, a treća je negledljiva

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...