Jump to content
IGNORED

Istraživanje o vezi između fudbala i (para)psiho(pato)logije


Redoran

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 14.1.2019. at 13:26, radisa said:

NIje to grimasa pod fizičkim naporom nego uvežban potez...

 

Imao sam drugara, profi košarkaš, od 17. godine igrao prvu ligu, posle igrao po nemačkama i tako... Pikamo mi fudbal, na nekoj letnjoj pauzi,  i kako mu ko priđe, malo uđe u njega, on počinje da stenje, pravi grimase, dernja se.. Ok, ne traži faul, ali postaje iritantno... Pitamo ga, koji mu je k... Kaže on profi deformacija, učili ga od malih nogu da se na svaki kontakt dere, pa kad upali, upali... :lolol: Drugari koji su treirali fudbal su se smejali, njih nisu učili takve stvari...

 

Od tad sam obraćao pažnju, dosta sportista to radi, i kad nema kontakta, i kad je sasvim blag kontakt... Jbg, naprave neki treneri pičkice od ljudi...

 

imao sam drugara koji je trenirao atletiku, a u isto vreme su trenirali i fudbaleri... kaze da je milko djurovski imao deo treninga kada je vezbao simuliranje, onaj trzaj telom kada dodje do kontakta

Link to comment
5 minutes ago, Arkadija said:

Koliko je dosano popuunjavati ovaj upitmik? 10-najdosadnije moguće

 

 

 

Dokle si stigla sa popunjavanjem?
Meni je dosadan bio prvi deo upitnika, sa ocenjivanjem stradalništva na osnovu fotki,,,
Ali mislim da je taj deo samo uvod, tj.služi da nam zamori mozak da bi što efektnije i iskrenije odgovarali na drugi deo upitnika. Zato i jeste "dosadan" kako nekima izgleda.

Link to comment
38 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Dokle si stigla sa popunjavanjem?
Meni je dosadan bio prvi deo upitnika, sa ocenjivanjem stradalništva na osnovu fotki,,,
Ali mislim da je taj deo samo uvod, tj.služi da nam zamori mozak da bi što efektnije i iskrenije odgovarali na drugi deo upitnika. Zato i jeste "dosadan" kako nekima izgleda.

Do 50% prvog dela. 

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...