Jump to content
vememah

Izbori 2020. - izaći ili ne izaći?

Recommended Posts

Apollo Creed
9 minutes ago, Joe D said:

mozda ljudi hoce da obnove austrougarsku monarhiju

Daj bilo koju...:fantom:

Facundo Orellana
Posted (edited)
10 minutes ago, Nikodije said:

ako se tako trpalo, kao sto verovatno jeste, meni cudno da nisu natrpali za uds, sergeja i vojvodu, ja sam to ocekivao.

Bolelo ih uvo za njih. Ja sam mislio da će Vučić imati problem da reši ta dva cilja. Rešili su njima bitniji problem bahato, jedino kako znaju. Gušt je njemu da ponizi te plaćene bednike, svaki put mislim da udeliće im neku jaču "političku" milostinju. Vučić umesto toga obriše patos sa njima, a onda oni trče kod njega za još sitnije mrvice, uglavnom padne neko prebijanje iz drugih izvora.

Edited by Facundo Orellana

gospa buba

ako se tako trpalo, kao sto verovatno jeste, meni cudno da nisu natrpali za uds, sergeja i vojvodu, ja sam to ocekivao.
kad imash 2 sata da trpash, natrpash za svoje. tu logika ne samo da prestaje, nego ni je pomaze.

sent from bubamoto

• +1 1

kud u maglu Simoviću

jel se znaju rezultati u beogradu? izlaznost i glasovi?

slina je bio zadužen za bg odbor sns-a, ako je tu fail onda....svilen gajtan

za svakoga ko sebe nije ukaljao učestvovanjem u ovoj farsi, rezultati su više nego dobri

Партибрејкер
13 minutes ago, Facundo Orellana said:

Bolelo ih uvo za njih. Ja sam mislio da će Vučić imati problem da reši ta dva cilja. Rešili su njima bitniji problem bahato, jedino kako znaju. Gušt je njemu da ponizi te plaćene bednike, svaki put mislim da udeliće im neku jaču "političku" milostinju. Vučić umesto toga obriše patos sa njima, a onda oni trče kod njega za još sitnije mrvice, uglavnom padne neko prebijanje iz drugih izvora.

Meni je jedna od jačih izjava sinoć bila kako će dati i nekima koji nisu prešli cenzus učešće u vlasti/funkcije, čime još dodatno obesmišljava izbore. 

ultra plasticni

Opozicija ako hoce bilo sta da uradi na predsednickim mora vec juce da krene jako i do samog kraja i da u pravom trenutku izbaci zajednickog kandidata pa cak iako osvoji predsednicke i udje se u fazu kohabitacije, te predsednik npr vraca zakone skupstini, ne mora da znaci da ce vlada da se zaljulja. 

Ovo je trenutak kada je Sns na vrhuncu snage i nista dobro u izgledima opozicije ja ne vidim

radisa

Čeda ministar? Bilo bi odlično...

bejzbolka
Posted (edited)

Meni je najjaca izjava od sinoc Daciceva izjava da ce pitati Vucica da jos spusti cenzus.

Bukvalno ne postoji ni privid drzave ovde.

Edited by bejzbolka

Jimmy Kowalski

Kao sto je HaveFun lepo primetio, ovde se posle svakih izbora pise kako su rezultati odlicni, jer je Vucic kao dostigao vrhunac i sada mu sledi neminovni pad. Uvek ista prica, ne moze vise da krivi opoziciju (a to je radio i u ovoj kampanji naravno), da ce morati da isporuci ono sto mu stranci traze (pa on to ne uradi), da ga ceka "vruca jesen" i talas protesta mase ljudi koja zivi ocajno (pa tih protesta nema), da nece vise moci da jeftino kupuje glasove (pa opet to uradi), da ce se pobuniti u njegovim redovima oni koji su ostali bez obecanog kolaca (pa se niko ne pobuni)...

U samozavaravanje spada i verovanje da postoji ogroman potencijal u birackom telu, koji opozicija treba da iskoristi, ali eto nikako da iskoristi jer je nesposobna. Juce je Boban Stojanovic rekao da opozicija mora da pronadje 2 miliona  glasaca. :laugh: To je cista fantastika..

Govori se da je ovakva situacija neodrziva jer je kao sve ogoljeno. Da li neko normalan veruje Djilasu da za 2 godine Vucic vise nece biti na vlasti? Pa nema teorije. Sto rece Radisa, nista se nece promeniti pre 2027, a kako ce izgledati zivot u Srbiji ne smem ni da zamisljam..

• +1 8

InvisibleLight
33 minutes ago, Nikodije said:

taj poks onda stvarno jak u pokrajini, a ja se pitao sta ce ena nedic tamo.

i dss (metla) i srs usli:

Pokret obnove Kraljevine Srbije 3,98 odsto, Metla 3,98 i SRS 3,11 odsto glasova

ducca
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Kao sto je HaveFun lepo primetio, ovde se posle svakih izbora pise kako su rezultati odlicni, jer je Vucic kao dostigao vrhunac i sada mu sledi neminovni pad. Uvek ista prica, ne moze vise da krivi opoziciju (a to je radio i u ovoj kampanji naravno), da ce morati da isporuci ono sto mu stranci traze (pa on to ne uradi), da ga ceka "vruca jesen" i talas protesta mase ljudi koja zivi ocajno (pa tih protesta nema), da nece vise moci da jeftino kupuje glasove (pa opet to uradi), da ce se pobuniti u njegovim redovima oni koji su ostali bez obecanog kolaca (pa se niko ne pobuni)...

U samozavaravanje spada i verovanje da postoji ogroman potencijal u birackom telu, koji opozicija treba da iskoristi, ali eto nikako da iskoristi jer je nesposobna. Juce je Boban Stojanovic rekao da opozicija mora da pronadje 2 miliona  glasaca. :laugh: To je cista fantastika..

Govori se da je ovakva situacija neodrziva jer je kao sve ogoljeno. Da li neko normalan veruje Djilasu da za 2 godine Vucic vise nece biti na vlasti? Pa nema teorije. Sto rece Radisa, nista se nece promeniti pre 2027, a kako ce izgledati zivot u Srbiji ne smem ni da zamisljam..

Sve objašnjeno u 3 reda. 

gone fishing
6 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

što jes, jes najbolji je :s_d:

- još ako primi u koaliciju poks, metlu i srs (jer šteta da se baci 200k glasova) eto njemu pobede u prvom krugu pred. izbora sa 2,1-2,2 miliona glasova, novi istorijski rezultat

Kampokei
14 minutes ago, Партибрејкер said:

Meni je jedna od jačih izjava sinoć bila kako će dati i nekima koji nisu prešli cenzus učešće u vlasti/funkcije, čime još dodatno obesmišljava izbore. 

I meni ovo najjaci utisak. Ne samo obesmisljavanje izbora, nego drsko izrugivanje demokratiji. 

Apollo Creed

Veće su šanse da opozicija zaljulja ovu vlast na Bgd izborima, to bi trebalo da bude must u narednom periodu.

Od predsedničkih nema ništa, to je bzvz loženje, ovakva opozicija nema kapacitet da u celoj Srbiji dobaci do 15-20% bilo koga da kandiduje...

Tsai

Vlade Divac 2022 :fantom: