Jump to content
Sign in to follow this  
vememah

Izbori 2020. - izaći ili ne izaći?

Recommended Posts

dragance

Još bolje. Biće prava nova imena.

Tutankamon

Naci ce, neboj se...cim takve smrde kao Pavle Grbovic koji jedan dan bojkotuje izbore, drugi dan izlazi na izbore, a sada Vucicevski preuzima odgovornost na tviteru nestanu sa politicke scene, da ne mute vodu vise...

Orle Zmajević

Pavao za 15 godina

ceda.jpg

ZerrorR

Živković: "Vox populi, vox dei", povlačim se od oktobra. 

Sad. To što Džoni (iz kruga dvojke) i Mile misle da im je bolje da slušaju Đilasa i Vučića... To je njihov problem. Jedina šansa da se Srbija izvuče iz ove spirale ludila jeste nenadana smrt predsednika države, ali to je nemoguće koliko ga dobro čuvaju i paze. 

Srećno sledeće četiri godine. 

Filozof manijak

Zvučiš kao da si revoltiran ovim rezultatom.

Ne znam samo šta je očekivao tvoj šef i stručni štab iza njega

ZerrorR

Ja jesam...

Šta su mislili Aris i Živković ne znam. 

Nova je imala retko zdravu politiku na srpskom političkom nebu. 

Danas više ni toga nema. 

Srećno! 

• Haha 1

Kenjeee

spacer.png

• +1 2
  • Hvala 1
  • Haha 6

odmor
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Nema teorije da odgule čitav mandat. Sledeći parlamentarni će biti 2022.

Ali dugoročno i te kako jeste.

Car je go, nema više to su uradili Žuti.

+1 opozicija djilas i jeremic pokazali da nisu paceri

1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Sva politička i ekonomska katastrofa koja nas čeka ide direktno njemu na teret. Takođe mi se javlja da će se u EU mnoge obrve izviti pri pogledu na evropsku kopiju Severne Koreje.

iz EU (a i od prekookeana) ce da potapsu po ramenu i kazu idete u dobrom pravcu

harper
1 minute ago, ZerrorR said:

Ja jesam...

Šta su mislili Aris i Živković ne znam. 

Nova je imala retko zdravu politiku na srpskom političkom nebu. 

Danas više ni toga nema. 

Srećno! 

Nova nije imala politiku uopste. Nova je dobila 10.000 glasova u Srbiji, to nije politika vec neobavezno misljenje koje je proslo neprimeceno. Mi odavde sa foruma da se skupimo bez ikakve kampanje bismo zaboli vise od toga. Krajnje je vreme da svakog ko se pojavi pre izbora, nazvrlja nesto u formi politickog programa, pojavi se na izborima i izblamira se prestanemo da nazivamo politicarem. To su privatna lica s ambicijom da se pojave na izborima. Od politika smo juce videli:

1. Politiku vlasti i privilegija - "Aleksandar Vucic - Za nasu decu"

2. Politiku "drz' se Rusa a Rusi ce da te drze u vlasti" - SPS

3. Politiku nezameranja - SPAS

4. Politiku bojkota - SzS

To su cetiri politike koje su danas dobile podrsku gradjana preko cak i ovog mizernog cenzusa, podrsku koja im daje za pravo da se i dalje bave politikom. Svi ovi drugi bi trebalo da se povedu za primerom gradjanina Zivkovic Zorana i manu se corava posla. Onaj idiot Ceda izjavljuje sinoc da nije iznenadjen rezultatima koje je dobio i da to, pazi sad, nije dokaz da je njegova politika propala. U prevodu, covek je izasao na izbore i racunao s tim da ce da dobije 10.000 glasova ali to za njega nije relevantna politicka informacija. Pa, jebo te.:laugh:

• +1 1

Time Crisis
6 minutes ago, harper said:

Onaj idiot Ceda izjavljuje sinoc da nije iznenadjen rezultatima koje je dobio i da to, pazi sad, nije dokaz da je njegova politika propala. U prevodu, covek je izasao na izbore i racunao s tim da ce da dobije 10.000 glasova ali to za njega nije relevantna politicka informacija. Pa, jebo te.:laugh:

Realno između "politike" SNSa i Čede/LDP-a ni nema neke bitne razlike, tako da u tom smislu, njegova politika stvarno nije propala, bolje se drži nego ikad. :tongue:

ZerrorR

Sve se slažem, osim da nova nije imala politiku. Imala je. Ali vas nije to interesovalo, već se provodite samo i isključivo sa liderima. Što su četiri politike (lidera) koje si naveo. 

Conspirator

Uvaliće Vučić Čedu negde na relativno vidljivo mesto, dobri su mu takvi za povremena jutarnja čavrljanja pred kamerama sa Sarapom i Marićem.

mustang
Posted (edited)
1 hour ago, Orle Zmajević said:

Pavao za 15 godina

ceda.jpg

ja sam u soku sa ovim stilom oblacenja. ove sunjalice bih zabranila samo tako. o roze boji na muskarcu a nije dan raka, da ne pricam.

kupio moj muz roze kosulju. 

e bas je hteo takvu ceo zivot. 

e bas neces sa mnom u tome obucen IKADA. 

Edited by mustang

Bogotac

:D

harper
10 minutes ago, ZerrorR said:

Sve se slažem, osim da nova nije imala politiku. Imala je. Ali vas nije to interesovalo, već se provodite samo i isključivo sa liderima. Što su četiri politike (lidera) koje si naveo. 

Nije imala politiku jer se politika ostvaruje kroz politicku praksu. Imala je mozda ideju ili program ali to nije politika. To nije nista, samo dokument o namerama. Ja sam licno napisao dvadesetak programa za politicke i druge subjekte od kojih je vecina cak i realizovana pa ne mogu da tvrdim za sebe da sam politicar ili da se na bilo koji nacin bavim politikom. Imas na netu na hiljade programa raznih politickih organizacija koje mozes da koristis kao obrazac, imas jebene templejte kako se oni pisu. To je posao od dva dana za jednog coveka i to ne narocito brzog i spretnog coveka. Klijent ti samo kaze spisak zelja i eto programa ocas posla, tvoj je posao samo da programske linije uredis tako da jedna drugu ne ponistavaju.

Potpuno je sumanuta ta fascinacija programima politickih stranaka u drustvima kao sto je nase, gde stranke najcesce nemaju cak ni ideologiju, kamoli programsku strategiju. I u mnogo razvijenijim demokratijama nego sto je ova nasa nepostojeca ti programi uglavnom sluze da se povuku crvene linije ispod kojih se ne ide da se ne bi ugrozio identitet subjekta ciji je program. Cim se udje u politicki zivot sve ostalo je toliko nebitno da malo ko uopste i cita sta tamo pise. Verujem ti ja da je Zivkovic imao lep i dobro napisan spisak zelja, ne vidim zasto ti ne bih verovao, ali to je daleko od politike.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...